Manchester United

2

Burnley FC

2

• Koniec meczu! Wielkie emocje w Boxing Day! Manchester United - Burnley FC 2:2!

• 90+2. GOOOOOOOOL! Jesse Lingard doprowadza do wyrównania! Rezerwowy Manchesteru dobrze odnalazł się w polu karnym gości i mierzonym strzałem zdobywa swoją drugą bramkę w meczu!

• Sędzia doliczył 5 minut!

• Jack Cork ukarany żółtą kartką.

• United ma coraz mniej czasu na odrobienie strat. Burnley kolejny raz w tym sezonie pokazuje swoją klasę i spryt. Wielki mecz drużyny gości.

• Jonathan Walters wykazał się sporym sprytem i dał sfaulować. Burnley ma rzut wolny i kradnie cenne sekundy.

• Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcusa Rashforda i obrońcy gości wybili piłkę.

• Faulowany przed polem karnym Burnley był Paul Pogba i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Manchester tworzył atak pozycyjny, ale Henrik Mkhitaryan fatalnie zagrał i goście odzyskali piłkę.

• Jonathan Walters melduje się na placu gry. Boisko opuścił Ashley Barnes.

• Kolejna kartka dla gracza Burnley - tym razem ukarany został Sam Vokes.

• Szarpnąć próbował Marcus Rashford, ale jego uderzenie po rykoszecie poszybowało nad bramką!

• Manchester cały czas atakuje, ale nie potrafi ''rozmontować'' bloku defensywnego Burnley. Podopieczni Jose Mourinho mają przewagę, ale brakuje im błysku.

• Nick Pope opóźniał grę i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Phillip Bardsley zbyt ostro zagrał i sędzia nie miał innego wyjścia - żółta kartka.

• Burnley sprytnie kradnie cenne sekundy. Sean Dyche cały czas żywo reaguje przy linii bocznej, bo widzi, że jego drużyna znajduje się w coraz większych opałach.

• Sam Vokes zmienia Stefena Defoura.

• Johann Berg Gudmundsson nieprzepisowo powstrzymał Jesse Lingarda i został ukarany żółtą kartką.

• Obrońcy United ryzykownie rozgrywają piłkę i David de Gea w ostatniej chwili wybił piłkę przed stratą na rzecz gracza Burnley!

• United nie potrafi konkretnie zaatakować. Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości pada łupem Nicka Pope'a.

• Marcus Rashford dobrze dośrodkował w pole karne, ale Romelu Lukaku nie potrafił oddać celnego strzału na bramkę.

• Henrik Mkhitaryan sfaulował gracza Burnley i został ukarany żółtą kartką.

• Szykują się bardzo ciężkie chwile dla drużyny gości. Manchester coraz groźniej atakuje, a Burnley szybko traci piłkę.

• Henrik Mkhitaryan faulem przerwał atak gości i sędzia musiał odgwizdać przewinienie.

• GOOOOOOL! Cóż za trafienie Jesse Lingarda! Rezerwowy United w bardzo trudnej sytuacji uderzeniem piętką trafia do siatki Burnley! 2:1! Ależ będziemy mieli emocje!

• Luke Shaw przerwał kontratak Burnley i został ukarany.

• Co tam się działo pod bramką Burnley! Jesse Lingard nie trafił do bramki z najbliższej odległości! Pomocnik United trafił w nogę gracza gości, piłka zatańczyła po poprzeczce i wróciła na boisko!

• Na boisku leży Ben Mee, który ucierpiał po starciu z rywalem. Mamy przerwę w grze.

• Manchester od początku ruszył do ataków, ale póki co gracze Burnley radzą sobie z zagrożeniem.

• Jesse Lingard pojawia się w miejsce Marcosa Rojo.

• Henrik Mkhitaryan zmienił Zlatana Ibrahimovicia.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec I połowy. Manchester Unied - Burnley FC 0:2!

• 45+2. Gospodarze cały czas mocno naciskają Burnley, ale goście skutecznie się bronią.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Paul Pogba świetnie uciekł rywalowi, zbiegł na prawą nogę i uderzył minimalnie niecelnie! Ależ to mogła być bramka!

• Zlatan Ibrahimović znalazł się z piłką przed bramką Burnley, ale Kevin Long ofiarnym wślizgiem zablokował to uderzenie!

• Burnley gra bardzo mądrze. Gospodarze długo utrzymują się przy piłce, ale od pewnego momentu przed bramką gości nie potrafią stworzyć zagrożenia, bo bardzo dobrze ustawiają się podopieczni Sean'a Dyche'a

• Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży Romelu Lukaku.

• To mogła być świetna odpowiedź United! Marcus Rashford ograł defensora gości, strzelił obok bramkarza, ale piłkę z linii wybił Kevin Long!

• GOOOOOL! Ależ bramka Stevena Defoura! Pomocnik Burnley kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i podwyższa prowadzenie gości! Cóż za gol!

• Ashley Young sfaulował Scotta Arfielda i goście będą mieli rzut wolny.

• Charlie Taylor złamał przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• Gra się uspokoiła. Manchester uspokoił swoje ataki, a taka gra odpowiada Burnley, które cały czas skutecznie wybija gospodarzy z rytmu.

• Groźnie było pod bramką United, ale gracze Burnley niedokładnie dośrodkowywali w pole karne i Juan Mata wybił piłkę.

• Marcus Rashford ruszył z piłką lewą stroną boiska, ale młody skrzydłowy United zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, a ta opuściła boisko.

• Phil Jones sfaulował napastnika Burnley i goście będą mieli rzut wolny.

• Świetna akcja Romelu Lukaku, który ograł dwóch obrońców Burnley i dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął dośrodkowania.

• Prawdziwe oblężenie bramki Burnley. Manchester coraz mocniej naciska, a goście popełniają więcej błędów.

• Nick Pope świetnie obronił uderzenie głową Paula Pogby! Kolejny korner dla United!

• Kolejny faul gracza Burnley. Tym razem poszkodowany został Zlatan Ibrahimović.

• Ashley Young został sfaulowany przez Scotta Arfielda i United będzie miało rzut wolny.

• Luke Shaw wbiegł do środka boiska i zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Nick Pope świetną paradą odbił uderzenie bocznego obrońcy United!

• Burnley z dużą łatwością przedostaje się pod pole karne United. Gospodarze otwierają się i ryzykują nadzianie się na kontrataki.

• Juan Mata otrzymał dobre podanie, wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez stopera gości!

• Poprzeczka! Kapitalna akcja Burnley, które szybko i z pierwszej piłki rozegrało atak. Do dośrodkowanej piłki doszedł Scott Arfield i z woleja uderzył w poprzeczkę!

• 69%-31%. Tak prezentuje się posiadanie piłki w tym spotkaniu. Manchester nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Nicka Pope'a. To może być bardzo ciężkie spotkanie dla ''Czerwonych Diabłów''.

• Manchester dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Burnley umiejętnie się broni i nie pozwala gospodarzom stworzyć klarownych okazji.

• Groźnie było pod bramką gości, ale Juan Mata nie opanował dośrodkowania Zlatana Ibrahimovicia i obrońcy Burnley wybili piłkę!

• Ashley Barnes ostro sfaulował Paula Pogbe i zasłużona kartka dla strzelca bramki.

• GOOOOOOOL! Burnley obejmuje prowadzenie! Ashley Barnes najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką United i wpakował piłkę do siatki! Ależ otwarcie meczu!

• Marcos Rojo przewinił przed polem karnym United i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze są już w tunelu. Za chwilę wyjdą na boisko i rozpoczniemy piłkarskie emocje!

• Dzisiaj rozegrane zostało już jedno spotkanie. Tottenham wysoko, bo 5:2 wygrał z Southampton.

• Burnley w ostatnim sezonie wywiózł z Old Trafford jeden punkt, choć Manchester United w tym spotkaniu oddał 38 strzałów.

• - Zazwyczaj przyjmujesz zdobyte punkty i mówisz, że trudno było je wywalczyć. Akceptujesz punkt w przypadku remisu jako pozytywny wynik. Tym razem tak nie było. Mecz z Leicester był dla nas łatwy do wygrania, ale tego nie wykorzystaliśmy i zwyczajnie straciliśmy punkty - przyznał Portugalczyk. Mourinho z pewnością nie bierze pod uwagę drugiej z rzędu straty punktów.

• Manchester United nie przegrał u siebie spotkania w Boxing Day od 16 ligowych spotkań, a dodatkowo Manchester jest niepokonany od 13 ligowych spotkań z Burnley na Old Trafford.

• W poprzedniej kolejce Manchester zremisował z Leicester City 2:2. Burnley musiało uznać wyższość Tottenhamu i przegrało 0:3.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Martin Atkinson.

• Skład Burnley:

• Skład Manchesteru:

• Boxing Day! Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Manchester United - Burnley!