Elche CF

2

Villarreal CF

2

• Niesamowita pierwsza połowa, która zakończyła się wynikiem 2:2. Niestety druga połowa rozczarowała. Elche przerwało swoją czarną passę trzech porażek z rzędu. Natomiast Villarreal zakończyło swoją zwycięską passę. Dziękuje za uwagę, Mateusz Kapera.

• Villarreal liczyło jeszcze na rzut rożny, ale sędzia zakończył mecz.

• Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Była dobra okazja dla Elche, ale na spalonym był Lomban.

• Fajr pada na murawę łapiąc się za twarz. Była to jednak symulacja. Sędzia dał się nabrać. Rzut wolny dla Elche.

• Garry Rodrigues opuszcza boisko. Melduje się na nim Coro.

• Schodzi V. Rodriguez. Pojawia się Niguez.

• Uche opuszcza boisko a na murawie melduje się Gio Dos Santos.

• Czeryszew uderza z dystansu, ale strzał zablokowany przez Lombana.

• To już nie to samo spotkanie, co w pierwszej połowie... Obie drużyny dużo bardziej czujne i zachowawcze.

• Trigueros opuszcza boisko. Za niego wchodzi Jonathan Dos Santos.

• Vietto wyszedł sam na sam z Tytoniem, ale szybszy był polski bramkarz.

• Fajr odebrał piłkę rywalowi na połowie Villarreal i rozpoczął akcję ofensywną gospodarzy. Elche dobrze operowało piłką w okolicach pola karnego rywali, ale zabrakło pomysłu i akcja skończyła się na zablokowanym strzale Pasalicia.

• Jaume Costa otrzymuje żółtą kartkę.

• Pelegrin otrzymuje żółtą kartkę za faul w okolicach środka boiska.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Vietto świetnie uciekł rywalom w polu karnym i dograł do Czeryszewa, które strzelił niecelnie. Można powiedzieć, że taktyka Villarreal jest prosta. Zagrać na skrzydło, minąć rywala i dośrodkować płasko w pole karne. To już chyba taka piąta akcja w wykonaniu Żółtej Łodzi Podwodnej.

• Jonathas otrzymuje żółtą kartkę.

• Piękne uderzenie Victora Rodrigueza zza pola karnego. Piłka zanim zatrzepotała w siatce, odbiła się od słupka. Asenjo bez szans.

• Niesamowite mamy już REMIS! Strzela Victor Rodriguez!

• Czeryszew znakomicie zagrywa w uliczkę do Vietto, który przenosi piłkę nad Tytoniem, ale w ostatniej chwili podążającą do bramki piłkę wybija obrońca Elche. Co za mecz! Co za emocje!

• Garry Rodrigues dośrodkowuje, ale wyszedł z tego nieudany centro-strzał.

• 30 minut za nami. Lepiej zaczęło Elche, ale to Villarreal okazało się zabójczo skuteczne. Elche odpowiedziało i dzięki temu czeka nas fascynujące spotkanie.

• Pasalić otrzymuje żółtą kartkę.

• Wszystko zaczęło się od straty piłki przez zawodnika Villarreal. Fajr pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował do wbiegającego w pole karne Jonathasa.

• GOOOL JONATHAS! Jest bramka kontaktowa dla Elche!

• Błąd Tytonia, który nie złapał piłki po strzale Mario. Odbita piłka przez polskiego bramkarza wpadła pod nogi Uche, który trafił do bramki.

• UCHEEE GOOOOL! To już 2:0 dla Villarreal!

• Czeryszew świetnie przyjął piłkę w polu karnym i zagrał na piąty metr do Vietto, który nie miał problemów z pokonaniem Tytonia.

• VIETTO GOOOOL! Villarreal prowadzi z Elche!

• Pasalić! Świetne uderzenie głową po dośrodkowaniu Cismy, ale Asenjo wyciągnął się jak struna i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• V.Ruiz otrzymuje żółtą kartkę.

• Suarez w ostatniej chwili zatrzymał piłkę uderzoną przez Czeryszewa! Gdyby nie Suarez Tytoń mógłby wyciągać piłkę z siatki...

• Małe nieporozumienie obrońców Elche i Tytoń był zmuszony wybijać piłkę.

• Spokojne pierwsze minuty z wykorzystaniem bramkarzy.

• Zaczynamy! Przy piłce Elche.

• Elche w białych strojach. Villarreal w charakterystycznej żółci.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek sędziego/

• Villareal gra ostatnio znakomicie, wygrał pięć kolejnych spotkań ligowych. Elche natomiast z sześciu ostatnich ligowych meczów przegrała cztery i zremisowała dwa

• Faworytem w tym spotkaniu są goście, którzy od początku sezonu trzymają się w czubie tabeli. Villareal obecnie jest na piątym miejscu, a Elche zamyka ligową tabelę

• Zapraszamy na mecz 17. kolejki ligi hiszpańskiej Elche - Villareal!