Malaga CF

1

FC Barcelona

2

• Koniec meczu! Barcelona po bardzo ciężkim boju pokonuje Malagę 2:1 i przynajmniej do jutra wskakuje na pozycję lidera La Liga.

• Kartka dla Dudy za faul na Messim.

• Ostrą centrę Castro dobrze łapie Claudio Bravo. Dwie minuty do końca.

• W kontrataku Barcelony Messi był na spalonym.

• Cztery minuty doliczone do tego meczu.

• Po dośrodkowaniu Vidala, Turan nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym Malagi.

• Kameni! Błąd w obronie Malagi, z powietrza uderza Messi i odbija piłkę Kameruńczyk!

• Messi z rzutu wolnego uderza w mur, ale jeszcze będzie rzut rożny.

• Żółta kartka dla Fornalsa za faul na Inieście.

• Po dośrodkowaniu Castro z powietrza w trudnej sytuacji uderza Charles, ale ponad poprzeczką.

• Duda zmienia kontuzjowanego Weligtona. Ostatnia zmiana w Maladze.

• Messi! Świetnie podanie za linię obrony, ale w dobrej sytuacji Argentyńczyk uderza obok bramki!

• Santa Cruz wchodzi w miejsce Copa.

• Po błędzie Sergiego Roberto z dystansu uderza Rosales, ale zbyt lekko, by pokonać Bravo.

• Sergi Roberto dograł piłkę w pole karne do Ardy Turana, ale ten był na wyraźnym spalonym.

• Na spalonym Luis Suarez.

• Ależ groźnie!!! Mogło być 2:2! Po błędzie Mascherano strzał Camacho broni Bravo, podobnie jak dobitkę Copa!

• Zmiany w obu zespołach. Adriano zmieniony przez Sergiego Roberto.

• Kolejna przerwa w grze. Tym razem ucierpiał Adriano.

• Żółta kartka dla Turana.

• Przerwa w grze, bowiem urazu doznał Ignacio Camacho.

• Fornals zmienia Recio w ekipie gospodarzy.

• Arda Turan główkował po dośrodkowaniu Leo Messiego, ale piłka poszybowała ponad bramką!

• Rosales uprzedził w polu karnym Rakiticia. Rzut rożny dla Barcy.

• Kameni przejmuje długą piłkę posłaną w pole karne przez Mascherano.

• Żółta kartka dla Leo Messiego za faul na Camacho.

• Słabiuteńki strzał z dystansu Camacho broni Bravo.

• Godzina gry za nami. W drugiej połowie dużo więcej spokoju niż przed przerwą.

• Rakitic zmienia Munira.

• Groźnie! Mocną centrę Castro wypluwa Claudio Bravo, ale Mathieu zdążył z asekuracją!

• Po błędzie Vidala szarżującego Castro doskonale powstrzymał wracający Arda Turan.

• Piękny strzał z powietrza Argentyńczyka po dośrodkowaniu Adriano zaskakuje Kameniego! Barca znów na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!!!

• Strzał z rzutu wolnego Messiego w mur, poprawka z dystansu Adriano obok bramki!

• Suarez faulowany przez Weligtona około 22 metrów pod bramki przeciwnika. Szansa z rzutu wolnego dla Barcy.

• Pierwsza akcja Barcelony po przerwie. Dośrodkowanie Suareza nie dociera jednak w pole karne do Munira.

• Wznawiamy grę!

• Będzie zmiana w przerwie w Barcelonie. Za Vermaelena wejdzie Mathieu.

• Koniec pierwszej połowy! Malaga remisuje z Barceloną 1:1, będąc zespołem zdecydowanie lepszym w tym meczu!

• Mocny strzał z dystansu Camacho bez trudu łapie Claudio Bravo.

• Kameni bardzo łatwo łapie dośrodkowanie z głębi pola Leo Messiego.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Vermaelena.

• Nieprawdopodobna okazja dla Barcelony! Po kontrataku gości strzał Munira odbija Kameni, a dobijającego Messiego doskonale blokuje Manuel Torres!

• Mocny strzał z narożnika pola karnego Duje Copa na raty łapie Claudio Bravo!

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Adriano dobrze wybijają obrońcy Malagi. Po chwili, po wrzucie piłki z autu, Suarez przewrócił się w polu karnym po starciu z Camacho i to mogła być jedenastka. Sędzia był innego zdania.

• Zablokowane dośrodkowanie Aleixa Vidala pada łupem Kameniego.

• Brzydkie zachowanie Adriano, który wypchnął rywala poza boisko. Cierpi Juanpi, ale chyba powinien wrócić do gry.

• Kolejna katastrofa w defensywie Barcy! Po stracie na własnej połowie piłka trafia w pole karne do Juanpiego, a ten szczęśliwie, po rykoszecie, pokonuje Bravo! Zasłużony remis!

• GOOOOOOLLL! Juanpi!

• Kolejna fatalna pomyłka, tym razem złe wybicie Bravo! Jednak defensywa Barcy zdążyła ją naprawić!

• Kontratak Malagi, fatalna pomyłka Vermaelena, ale świetnym wślizgiem popisuje się Mascherano! W dodatku żółta kartka dla Charlesa, ale tylko sędzia wie, za co.

• Po ostatnich atakach Malagi spotkanie to trochę się uspokoiło. Nic dziwnego, nie da się grać cały mecz na takiej intensywności, jak Malaga w pierwszych 20 minutach.

• Luis Suarez został złapany na spalonym.

• Suarez szukał długim podaniem w pole karne Munira, ale udaną interwencję na przedpolu zaliczył Kameni.

• Fatalne dośrodkowanie Ardy Turana nie przynosi żadnego zagrożenia pod bramką Kameniego.

• Kontratak Barcelony. Munir zagrywa w pole karne do Suareza, a ten zdobywa rzut rożny.

• Co tu się dzieje!!! Strzał z dystansu Manuela Torresa Bravo paruje na słupek! Dobitka Charlesa zablokowana, kolejny rzut rożny!

• Pomylił się w polu karnym Busquets, ale zdołał jeszcze zablokować uderzenie z dystansu Juanpiego! Rzut rożny, Malaga naciska!

• Znowu jakieś drobne zamieszanie w polu karnym Barcy, ponownie gospodarze domagali się karnego, ale sędzia nie wskazał na wapno.

• Nerwowo Barcelona w defensywie! Teraz Charles dopadł do dośrodkowania w pole karne przed Vermaelenem, ale jego strzał głową minął bramkę gości!

• Strzał Duje Copa głową pewnie broni Claudio Bravo, ale wcześniej sędzia dopatrzył się jakiegoś spalonego i przerwał grę.

• Duże zamieszanie w polu karnym Claudio Bravo, ostatecznie niebezpieczne zagranie Weligtona przynosi rzut wolny dla Barcy.

• Bardzo niepewna interwencja we własnej szesnastce Vermaelena! Blisko gola samobójczego, ale jest tylko rzut rożny!

• Starają się gospodarze atakować rywala wysokim pressingiem. Cóż, już z racji wyniku nie mogą postawić na taktykę defensywną, która dawała dobre rezultaty w ostatnich meczach z Barceloną.

• Ależ fantastyczny początek gości z Katalonii. Malaga stara się odpowiedzieć, ale dośrodkowanie Castro pewnie łapie Bravo.

• Szybki gol dla Barcelony! Świetne prostopadłe podanie w pole karne do Suareza, ten wykłada piłkę na pustą bramkę Munirowi, który dopełnia formalności!

• GOOOOOOOOLL!!! Munir El Haddadi!

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią spotkania będzie Carlos Clos Gomez.

• Rezerwowi Malagi: Guillermo Ochoa, Raul Albentosa, Ricardo Horta, Duda, Fernando Tissone, Roque Santa Cruz, Pablo Fornals.

• Rezerwowi Barcelony: Marc Andre Ter Stegen, Dani Alves, Marc Bartra, Jeremy Mathieu, Ivan Rakitić, Sergi Roberto, Sandro.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W Barcelonie wraca Leo Messi, ale brakuje Neymara, który ma drobne problemy zdrowotne. Oprócz tego pauzuje kontuzjowany Jordi Alba i zawieszony za kartki Gerard Pique.

• FC Barcelona walczy dziś o to, aby przynajmniej na dzień wrócić na fotel ligowego lidera. Katalończycy tracą do prowadzącego Atletico dwa punkty i mają jeden mecz zaległy. Co innego Malaga, która obecnie z 24 punktami na koncie jest typowym średniakiem, zajmując dwunaste miejsce. Trzeba jednak pamiętać, że Barcelonie z drużyną Javiego Gracii gra się bardzo ciężko - drużyna Luisa Enrique w trzech meczach strzeliła Maladze zaledwie jednego gola. W drugiej kolejce obecnego sezonu zwycięską bramkę na 1:0 strzelił Thomas Vermaelen.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 21. kolejki Primera Division, w którym Malaga zmierzy się z Barceloną.