4

4 1 połowa

Getafe CF

1

• Real po dublecie Karima Benzemy oraz golach Cristiano Ronaldo, Garetha Bale'a pokonuje 4-1 Getafe, dla którego honorową bramkę strzelił Alexis Ruano. Pierwsza połowa w wykonaniu Realu koncertowa, w drugiej podopieczni Beniteza ewidentnie odpuścili, co pozwoliło gościom zdobyć gola. Za uwagę dziękuje Adam Wielgosiński, kłaniam się.

• Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Strzał Pablo Sarabii, Keylor Navas musiał się wysilić, by wyłapać to uderzenie.

• Pepe schodzi z boiska, za niego Arbeloa.

• Strzał z dystansu Toniego Kroosa. Guaita spokojnie łapie piłkę.

• Na murawie spokój. O dziwo to Getafe teraz próbuje rozegrać atak pozycyjny, jednak skończyło się to tak, jak przewidywano, czyli niecelnym podaniem, po którym Real znów jest przy piłce.

• Bernard Mensah wchodzi za Victora Rodrigueza.

• Przy oklaskach trybun boiska opuszcza Karim Benzema. W jego miejsce wchodzi Jese.

• Mocny strzał Cristiano Ronaldo wylądował na twarzy Alexisa Ruano. Stoper Getafe znokautowany, przerwa w grze.

• Dośrodkowanie Pedro Leona w pole karne, z problemami piłkę odbija Navas.

• Wrzutka z rzutu rożnego, niepilnowany Alexis wyskakuje w polu karnym i głową pokonuje Keylora Navasa. Nie pokryli obrońcy Getafe ani Pepe, ani Nacho.

• Alexis Ruano strzela gola dla Getafe! 4-1 dla Realu.

• Jest to pierwszy ligowy mecz w tym sezonie, kiedy gola strzelają zarówno Cristiano, jak i Benzema i Bale.

• Podanie Benzemy do Jamesa, Kolumbijczyk na spalonym.

• Chorwacka zmiana w Realu. Mateo Kovacić wchodzi za Lukę Modricia.

• Były piłkarz Realu, Pedro Leon, zmienia Wandersona.

• Rajd Lafity środkiem pola, jednak podanie na lewą stronę zbyt krótkie.

• Wrzutka w pole karne Realu, Keylor Navas mocno poturbowany przez Calę, przerwa w grze.

• Starcie Crisitano z Calą, piłkarz Getafe trafiony ręką w twarz.

• Dośrodkowanie Danilo zbyt głębokie, golkiper Getafe wyłapuje piłkę.

• Ponad 81% celnych podań w wykonaniu Realu.

• Przygotowany do zmiany był Alvaro Arbeloa, ale Danilo powrócił na murawę.

• Gra wznowiona, Danilo poza boiskiem, Real gra w dziesięciu.

• Kontuzja Danilo, mamy przerwę w grze.

• Uderzenie Garetha Bale'a niecelne, piłka ląduje w trybunach Bernabeu.

• Cross ze środka pola Toniego Kroosa na prawą flankę do Lucasa Vazqueza, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

• Pan Mateu Lahoz rozpoczyna drugą połowę!

• Zmiana w przerwie meczu. Alvaro Vazqueza zmienia Stefan Sćepović.

• Real bez najmniejszego problemu wygrywa z Getafe aż 4-0. Kompletna pierwsza połowa w wykonaniu Królewskich. Zapraszamy za kwadrans.

• Real kontroluje sytuację i spokojnie wymienia podania w środkowej strefie boiska. Getafe nawet nie ma zamiaru podchodzić pressingiem, tylko czeka na rywala na własnej połowie.

• Kontra Realu Madryt, Toni Kroos daje otwierające podanie do Cristiano Ronaldo, ten biegnie prawą stroną, wyprzedza obrońców i pokonuje Vicente Guaitę.

• Cristiano Ronaldo strzela na 4-0!

• Danilo wycina pędzącego rywala, słuszna żółta kartka.

• Bale przejął piłkę odbitą przez golkipera, zszedł na lewą nogę i wpakował piłkę do siatki.

• Bale pakuje piłkę do siatki. Real prowadzi już 3-0.

• Tym razem próbował Bale, bez problemu piłkę łapie portero Getafe.

• Strzał z dystansu Cristiano Ronaldo okazał się niecelny. Od bramki zacznie Vicente Guaita.

• Angel Lafita miał niezłą okazję, ale posłał piłkę panu Bogu w okno.

• Pierwszy celny strzał Getafe, ale piłka odbiła się od obrońcy Realu i powoli wleciała w rękawice Keylora Navasa.

• Jedne z nielicznych uderzeń Getafe. Próbował Damian Suarez. Piłka ponad bramką.

• Dobra kontra Realu, Gareth Bale mocno uderza ze środkowej strefy boiska, ale strzał niecelny, od bramki Guaita.

• Rajd prawą stroną Garetha Bale'a, wrzutka gorszą, prawą nogą bardzo niecelna.

• Real bawi się w najlepsze, Getafe nawet nie wącha piłki.

• James zagrywa w pole karne, Bale zgrywa głową, Benzema jak rasowy napastnik z zimną krwią wykańcza tę okazję.

• Dublet Benzemy! 2-0!

• Przerzut Luki Modricia na prawą stronę, Lucas Vazquez wrzuca z pierwszej piłki, z powietrza, ale piłka ląduje wprost w rękawice Guaity.

• Wrzutka z lewej flanki Danilo, Karim Benzema głową, jednak Vicente Guaita popisuje się fantastycznym refleksem.

• Długa piłka Pepe w pole karne do Cristiano, jednak Guaita dobrze wyłapał futbolówkę na przedpolu.

• Rzut wolny dla Realu, blisko 30 metrów do bramki, Cristiano uderza bezpośrednio na bramkę, Guaita interweniuje.

• Rajd Luki Modricia środkiem pola, faul powracającego Wandersona, rzut wolny dla Królewskich.

• Piłka na prawej stronie, Lucas Vazquez podaje do obiegającego go Pepe, ten wrzuca piłkę w pole karna za plecami obrońców i Karim Benzema bez problemu pokonuje Vicente Guaitę.

• Benzema otwiera wynik! 1-0 dla Realu!

• Real konstruował pierwszą akcję ofensywną, jednak podanie Danilo do Cristiano niecelne.

• Bernabeu wygwizdało Denisa Czeryszewa i Rafę Beniteza.

• Ruszyli!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie.

• Sporo pustych krzesełek na Bernabeu.

• Getafe również wygrało 2-0, tyle że z Villarrealem. Gole zdobywali Angel Lafita oraz Alvaro Vazquez.

• W poprzedniej kolejce Real Madryt pokonał na wyjeździe Eibar 2-0 po golach Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale'a.

• Ławka rezerwowych Getafe: Vergini, Sćepović, Megyeri, Yoda, Mensah, Leon, Gomez.

• Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Realu: Casilla, Casemiro, Kovacić, Arbeloa, Jese, Marcos Llorente, Denis Czeryszew.

• Dzień dobry! Zaczynamy relację z pierwszego meczu czternastej kolejki La Liga. Na Estadio Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Getafe. Adam Wielgosiński, zapraszam.