UD Las Palmas

1

FC Barcelona

2

• Ostatnia akcja Las Palmas, dobra interwencja Mathieu i KONIEC! Barcelona zdobywa trzy punkty po bardzo ciężkim meczu!

• Nieprawdopodobną sytuację marnuje teraz Neymar! Uderza prosto w Varasa!

• W akcji Barcelony Neymar złapany na spalonym.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Znowu Araujo! Tym razem po podaniu Roque Mesy nie zdołał oddać celnego strzału!

• Messi fatalnie zepsuł kontrę Barcelony! Katalończycy mieli przewagę liczebną, ale Argentyńczyk stracił piłkę!

• Groźna akcja gospodarzy i tylko ofiarna interwencja Vermaelena ratuje Barcę!

• Nili zmienia Davida Garcię.

• Żółta kartka dla Alvesa.

• Messi strzela z rzutu wolnego z 30 metrów, odbita piłka wychodzi na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Mesy.

• Araujo! Znowu był blisko! Płaski strzał tego zawodnika minimalnie mija bramkę!

• Dziesięć minut do końca spotkania. Barcelona wydaje się kontrolować przebieg meczu.

• Niezły strzał zza pola karnego Araujo nieznacznie mija bramkę Blaugrany!

• Neymar prostopadle do Messiego, ale ten na spalonym.

• Zmiana w Las Palmas. Sergio Araujo zmienia Nabila El Zhara.

• Próba kontrataku gospodarzy, ale Mathieu wygrał pojedynek biegowy z El Zharem.

• Las Palmas już nie ma tylu sił, żeby grać tak jak w pierwszych 60 minutach tego meczu. Nie wygląda to teraz dobrze , jeśli chodzi o gospodarzy.

• Luis Suarez przegrywa kolejny pojedynek z Javim Varasem! Po chwili wychodzący sam na sam z bramkarzem Leo Messi złapany na spalonym.

• Zmiana w Barcelonie. Vermaelen za Sergiego Roberto.

• Nieco spadło tempo tego spotkania w ostatnich minutach.

• Zmiana w Las Palmas. Schodzi Viera, wchodzi Lemos.

• Do strzału głową doszedł Luis Suarez, ale został zablokowany. Kolejny korner.

• Po dośrodkowaniu Alvesa i interwencji Roque Mesy jest rzut rożny dla Barcy.

• Neymar wyszedł sam na sam z Varasem, ale sędzia ponownie odgwizdał spalonego. Słusznie.

• Neymar zaprzepaścił kontratak Blaugrany. W indywidualnej akcji został zatrzymany przez Roque Mesę.

• Ależ błędy w defensywie Barcy! Piłkę w polu karnym przejmuje Viera, jego strzał odbija Bravo, a dobitka Williana Jose ląduje w bocznej siatce!!!

• W kontrze Barcelony Neymar zagrywał prostopadle do rozpędzonego Suareza, ale ten przegrał pojedynek fizyczny z rywalami.

• Mascherano kapitalnie zatrzymał rajd Nabila El Zhara.

• Oblężenie pola karnego gospodarzy! Dośrodkowanie Alby do osamotnionego Suareza zablokowane, poprawka Neymara nie trafia na nogę składającego się do przewrotki Urugwajczyka, a strzał Rakiticia zablokowany!

• Prostopadła piłka w pole karne do Williana Jose, ten usiłował dośrodkować z lewej strony szesnastki, ale został zablokowany.

• W kontrataku Barcelony Neymar znalazł się na pozycji spalonej.

• Powinno być 1:3! Kapitalna długa piłka w pole karne do wbiegającego Alvesa, ten zgrywa głową przed bramkę do Suareza, ale ten z 5 metrów strzela wprost w Varasa!

• Bardzo mizerny strzał Viery pewnie łapie Bravo.

• Wznawiamy grę!

• W przerwie Rakitic zmienia Turana.

• Groźny strzał z 16 metrów Roque Mesy mija bramkę Bravo i KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Barcelona prowadzi z Las Palmas 2:1!

• Rzut wolny dla Las Palmas. Centra Momo nie przynosi zagrożenia pod bramką Barcy, ale wciąż zamieszanie w szesnastce, uderzenie Davida Garcii zablokowane!

• Suarez!!! Kolejna szansa dla gości, ale Suarez zamiast strzelać zaczął dryblować i dogrywał piłkę do Messiego. Ten został zablokowany!

• Uderzenie z dystansu Williana Jose zupełnie na wiwat.

• Kapitalna akcja prawym skrzydłem Suareza, który nawinął Bigasa i dograł piłkę przed bramkę do Messiego! Strzał z kilku metrów Argentyńczyka kapitalnie broni Varas, ale dobitka Neymara ląduje w siatce!

• GOOOOL!!! Neymar!

• Kontratak gospodarzy. Piłka na 20.metr do Jonathana Viery, ale ten zostaje zablokowany.

• Okazja dla gospodarzy! Strzał głową Aythamiego broni Bravo!

• Arda Turan ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Dani Alves podaniem w pole karne szukał Leo Messiego, jednak Argentyńczyka uprzedził Javi Varas.

• Efektowny drybling Andresa Iniesty pod polem karnym, ale zakończony niecelnym podaniem w kierunku Jordiego Alby.

• Ależ pudło Suareza! Kapitalna centra Messiego z rzutu wolnego i Suarez w idealnej okazji uderza głową centymetry obok bramki!

• Suarez nie opanował płaskiego podania w pole karne. Barca utrzymuje się jednak na połowie przeciwnika.

• Las Palmas gra dzisiaj naprawdę dobre spotkanie. Piłkarze Quique Setiena nie są w żadnym elemencie gorsi od rywali.

• Dobrze rozegrany rzut wolny przez Barcelonę, ale ostre dosrodkowanie z lewego skrzydła nie dociera do żadnego z napastników gości.

• Zagotowało się na boisku po faulu Roque Mesy na Neymarze. Sędzia Del Cerro Grande wyjaśnia sytuację.

• Odpowiadają gospodarze. Dośrodkowanie El Zhara czujnie przecina w polu karnym Jordi Alba.

• Składna akcja Barcelony! W jej ostatniej fazie z 20 metrów strzela celnie Iniesta, ale odbija piłkę Varas!

• Fantastyczna kontra Las Palmas po kiksie Iniesty! Długa piłka do rozpędzonego Momo, ten idealnie ją przyjmuje, ale strzela ponad bramką!

• Messi!!! Po znakomitej piłce od Iniesty Argentyńczyk przegrywa pojedynek z Varasem!

• Kapitalna asysta piętą Jonathana Viery i Willian Jose wygrywa pojedynek z Claudio Bravo! Mamy remis, mamy mecz!

• GOOOOL!!! Willian Jose!!!

• Płaskie podanie w kierunku rozpędzonego Suareza, ale tego przed polem karnym uprzedza bramkarz Las Palmas.

• Z dalekiego dystansu bardzo niecelnie uderzył Roque Mesa.

• Szybka akcja Barcy! Świetne podanie na lewe skrzydło do Alby, ten idealnie dogrywa przed bramkę do Suareza, a Urugwajczyk dopełnia formalności! 0:1!

• GOOOOOL!!! Luis Suarez!

• W kontrataku Barcelony Neymar znalazł się na wyraźnym spalonym.

• Strzał z dystansu Williama Jose zablokowany. Będzie korner dla gospodarzy.

• Gospodarze atakują Barcelonę bardzo wysokim pressingiem, co sprawia jej duże problemy.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Viera uderza z 35 metrów wyraźnie niecelnie.

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią spotkania będzie Carlos del Cerro Grande.

• Ławki obu drużyn:

• Las Palmas: Lizoain, Aleman, Araujo, Valeron, Nili, A. Lopez, Lemos.
    • Barcelona: Ter Stegen, Bartra, Rakitić, Vermaelen, Vidal, Munir, Sandro.
  • Las Palmas z kolei walczy zaciekle o utrzymanie. Drużyna Quique Setiena w lidze jest dopiero osiemnasta, ale do bezpiecznej strefy traci zaledwie jeden punkt.

• FC Barcelona w ostatnich meczach idzie jak burza. Notuje już serię 33 meczów bez porażki we wszystkich rozgrywkach, dzięki czemu w La Liga ma przewagę sześciu punktów nad Atletico Madryt i siedmiu nad Realem Madryt. Piłkarze Luisa Enrique są w bardzo wysokiej formie tuż przed rywalizacją w Lidze Mistrzów z Arsenalem Londyn.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu hiszpańskiej La Liga pomiędzy UD Las Palmas a FC Barceloną.