Villarreal CF

2

Rayo Vallecano

1

• Po kapitalnym spotkaniu Villarreal wygrywa z Rayo Vallecano 2-1. Dla gospodarzy dublet ustrzelił Cedric Bakambu, a dla gości fantastyczne trafienie zanotował Jozabed. To tyle jeśli chodzi o to spotkanie. Za uwagę dziękuje Adam Wielgosiński, dobrego wieczoru!

• Trzy minuty doliczone.

• Quini przerywa kontrę, kartka dla gracza Rayo.

• Denis Suarez wrzuca na krótki słupek, Diego Llorente odpuścił krycie Bakambu, a ten pakuje piłkę do siatki.

• Bakambu!!! 2-1 dla Villarrealu!!!

• Manucho melduje się na murawie. Zmienia Bebe. Dobry mecz tego piłkarza.

• Miku z kartką za atak na Victorze Ruizie.

• Mateo Musacchio zmienia kontuzjowanego Jonathana dos Santosa.

• Leży na murawie Jonathan dos Santos. To pewnie koniec jego udziału w tym meczu.

• Bebe dryblował na lewej stronie, zeszedł na prawą nogę, oddał strzał i Areola musiał się natrudzić przy obronie tego strzału.

• Miku zmienia Pablo Hernandeza.

• Zerwał na prawej stronie Javi Guerra, ale jego wrzutka zdecydowanie za mocna, piłka ląduje pod chorągiewką.

• Castillejo przebojem wdarł się w pole karne Rayo, ale jego wrzutka zablokowana przez Ze Castro.

• Samu Castillejo centruje w pole karne, piłka trafia do Roberto Soldado, który podaniem z pierwszej piłki obsłużył Cedrica Bakambu.

• Cedric Bakambu!!! 1-1!!!

• Villarreal w natarciu, wrzutki zarówno z prawej strony Suareza, jak i z lewej dos Santosa nie kończą się strzałami celnymi.

• Za nami okres bez oddanego strzału, lecz okres gry bardzo szybkiej, żwawej, pełnej pressingu. Ten mecz ogląda się znakomicie!

• Bakambu prawą stroną, wrzutka na głowę Roberto Soldado, piłkę na przedpolu na raty wyłapuje Yoel.

• Ze Castro taktycznie fauluje Bakambu, słuszna kartka.

• Wrzutka z lewej strony, Castillejo próbuje oddać strzał, jednak dobrze interweniuje Baena, piłka ląduje pod nogami dos Santosa, ale gracz wypożyczony z Barcy na spalonym.

• Prostopadłe podanie do Guerry, ale na przedpolu dobrze interweniuje Areola.

• Rozruszał Bebe lewą stronę ekipy przyjezdnych, strzał niecelny.

• Wrzutka Castillejo, piłka zawieszona wysoko w górze, żaden z jego kolegów nie zrobił z tego pożytku.

• Kolejna świetna okazja Rayo! Wrzutka w pole karne z rogu, głową uderza Baena.

• Przeciągnięta wrzutka Tito, z autu wznowi Rayo.

• Rajd Embarby, centra, piłka jak w billardzie odbija się od Areoli i Victora Ruiza, który ostatecznie wybija szmaciankę sprzed linii bramkowej!

• Wrzutka Bebe w pole karne, Javi Guerra nie jest w stanie opanować piłki.

• Zaczynamy drugą połowę!

• I druga zmiana w przerwie. Manu Trigueros zmienia kontuzjowanego Jaume Costę.

• Zmiana w przerwie. Samu Castillejo wchodzi za Tomasa Pinę.

• Rayo wygrywa 1-0 do przerwy na El Madrigal po świetnym trafieniu Jozabeda! Bardzo szybko minęła ta pierwsza połowa. Bardzo dobre tempo gry, wiele krótkich podań na małej przestrzeni, sporo strzałów. Oby tak było w drugiej połowie!

• Dwie minuty doliczone.

• Ładny, techniczny strzał Tomasa Piny, jednak niecelny.

• Ustawiony poza polem karnym Jozabed uderzył piłkę na tyle precyzyjnie, że ta zdjęła pajęczynę z bramki Areoli!

• CO ZA GOLAZO!!! JOZABED!!!

• Przerwa w grze, Bakambu zderzył się z rywalem w polu karnym.

• Długa piłka do Soldado, Yoel interweniuje poza szesnastką.

• Wrzutka Embarby z wolnego prosto w mur.

• dos Santos wyciął rywala, słuszna kartka.

• Faul Raula Baeny, kartka dla pivota Rayo. Baena nie zagra w kolejnej kolejce.

• Mocny strzał Jonathana dos Santosa, Yoel skutecznie interweniuje.

• Kapitalnie zabrał się z piłką Jaume Costa, zagrywa on w pole karne, ale ani Bakambu, ani Soldado nie przecięli tego podania.

• Wysoki pressing Rayo, ale obrona Villarrealu bez problemu z tego wychodzi.

• Dużo gry na małej przestrzeni. Piłka od Suareza do Bakambu, ten zastawia się, pada na murawę i leżąc zagrywa do Soldado, który uderzył bardzo mocno i nieco niecelnie.

• Javi Guerra czai się na szpicy, tym razem podanie do niego zbyt mocne.

• Chwila spokoju na boisku, piłka dosyć chaotycznie latała między formacjami obu ekip.

• Kontra Villarrealu, dos Santos faulował jednak w ataku.

• Za kontuzjowanego Patricka Eberta wchodzi Adrian Embarba.

• Będzie pierwsza zmiana, Ebert nie jest w stanie kontynuować gry.

• Przerwa w grze, problemy z kolanem ma Patrick Ebert.

• Niezła wrzutka Denisa Suareza, defensywa Rayo nie dała się jednak zaskoczyć.

• Dos Santos wypuszcza Bakambu, dośrodkowanie napastnika Żółtej Łodzi Podwodnej nie dotarło do Soldado, od rogu wznowi grę ekipa Marcelino.

• Wrzutka Jozabeda do Guerry, ale były piłkarz Valladolid nie był najlepiej ustawiony.

• Drybling Javiego Guerry, strzał najlepszego napastnika Rayo zablokowany.

• Defensywa Rayo się zrewanżowała, teraz Soldado na ofsajdzie.

• Bebe znów ruszył lewą flanką, ale tym razem dobrze zastawiona pułapka ofsajdowa Villarrealu.

• Denis Suarez nie opanował piłki, ale Villarreal wciąż przy piłce.

• Centra Denisa Suareza, piętą próbował Bakambu, wszystko wyjaśnił Diego Llorente, piłkarz wypożyczony z Realu Madryt.

• Próbował wejść w drybling Bebe, ale skutecznie przerwał to Eric Bailly.

• Jonathan dos Santos wygrał pojedynek główkowy pod polem karnym Rayo, jednak Roberto Soldado źle przyjął piłkę, z autu Rayo.

• Za krótkie dośrodkowanie Suareza, obrońcy Rayo wybijają piłkę na krótkim słupku.

• Drybling Diego Suareza, Tito przerywa, rzut rożny dla gospodarzy.

• I znów jesteśmy pod drugą bramką. Bakambu zgrywa do Soldado, ten wewnętrzną częścią stopy, strzał zablokowany przez Diego Llorente.

• Bebe ruszył lewą stroną, centra w pole karne, piłka w rękawicach Areoli.

• Centra z lewej strony, udana główka dos Santosa, Yoel z interwencją. Trzy minuty i dwa celne strzały - zaczyna się nieźle!

• Pierwszy celny strzał w tym meczu. Patrick Ebert spróbował z dystansu, jest interwencja Areoli.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu ekip są już na murawie, za nami losowanie stron.

• Oto trybuny El Madrigal.

• Również i Villarreal nie zdobył punktów w 13. kolejce. Żółta Łódź Podwodna uległa na Coliseum Alfonso Perez Getafe 0-2 po trafieniach Vazqueza i Lafity.

• W ostatniej kolejce Rayo przegrało na Estadio Vallecas z Athletikiem Bilbao aż 0-3 po hat-tricku Aritza Aduriza.

• Ławka rezerwowych Rayo: Amaya, Lass, Zhang, Manucho, Miku, Juan Carlos, Embarba.

• Ławka rezerwowych Villarrealu: Musacchio, Castillejo, Nahuel, Samuel, Miguleon, Barbosa, Trigueros.

• Dzień dobry! Rozpoczynamy relację z drugiego niedzielnego meczu La Ligi. Na El Madrigal Villarreal podejmie Rayo Vallecano.