ADO Den Haag

0

Ajax Amsterdam

1

• Słabe zawody w wykonaniu Ajaksu. Podopieczni de Boera mogą cieszyć się jedynie z kompletu punktów! To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Miłego dnia!

• Arbiter kończy zawody! Ajax po męczarniach wygrywa w Hadze 1:0!

• Schoene nie potrafił w sytuacji sam na sam pokonać Hansena, a po chwili El Ghazi trafia w poprzeczkę!

• Danny Bakker uderzył z 18. metra nad poprzeczką.

• Kotłuje się pod bramką Cillessena.Jeszcze 3 minuty.

• Jansen uderzył na silę z 11. metra! Źle to zrobił zawodnik Bocianów.

• Arbiter doliczył pięć minut!

• Jeden z gospodarzy uderzył na wiwat.

• Schoene natomiast zastępuje strzelca jedynej bramki, Younesa.

• Malone zmienia Havenaara.

• Bakker powalił rywala i zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

• El Gazhi podał do Fischera, a ten fatalnie przestrzelił z 10. metra!

• Słabe zawody Polaka, jak i całego Ajaksu.

• El Gazhi zastępuje Milika.

• Chwilę wcześniej Havenaar z kilku metrów trafił prosto w Cillessena!

• Sinkgraven zmienia ven de Beeka.

• Dośrodkowanie w okolice bramki Ajaksu,a tam Beugelsdijk uderzył piłkę głową, ale próba była bardzo niedokładna.

• Havenaar otrzymuje kartkę.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Ajaksu. Gospodarze starają się przycisnąć.

• Kibice zgromadzeni na trybunach bawią się świetnie, czego nie można powiedzieć o piłkarzach.

• Wilfried Kanon uderzył prosto w mur, a następnie jeden z zawodników lidera tabeli wybił daleko futbolówkę.

• Riedewald faulował na 20. metrze.

• Milik dopadł do dośrodkowania, ale uderzył prosto w środek bramki.

• Piłkarze Ajaksu mimo kilku centr w szesnastkę potrafili się wybronić.

• Gospodarze wywalczyli korner.

• Nic się nie zmienia: styl gry, tempo, skuteczność. Mizerne zawody na Kyocera Stadion.

• Marengo zmienia zbyt pobudzonego Schakena.

• Wreszcie pokazał się Milik! Wychowanek Rozwoju Katowice pociągnął z piłką kilkanaście metrów i uderzył z 18. metra obok prawego słupka bramki Hansena.

• Zawodnicy ADO starają się naciskać na lidera tabeli. Przerwa podziałała mobilizująco na Bocianów.

• Gospodarze kilkukrotnie centrowali w szesnastkę Ajaksu, ale jak na razie zawodnicy De Boera pewnie sobie radzą w defensywie.

• Golkiper Ajaksu wraca do gry, ale czy na długo?

• Cillessen nie jest w stanie kontynuować gry! Będzie potrzebna zmiana!

• Szybko akcja przenosi się na druga stronę boiska. Schaken walczył do końca o piłkę,a przy okazji kopnął w głowę Cillesseną!

• Gudelj strzelał bezpośrednio na bramkę, ale uderzenie leciało w środek bramki.

• Younes powalony na 25. metrze.

• Co ciekawe, jeszcze nie oglądaliśmy dziś rzutu rożnego.

• Wracamy już do gry. Milik niewidoczny. Ogólnie większość zawodników Ajaksu wygląda, jakby była jeszcze na wakacjach.

• Schaken leży na murawie. potrzebna jest interwencja medyków.

• Dijks zagrywał prostopadle do Fischera, ale szybszy był golkiper rywali.

• Nadal obserwujemy mozolne tempo spotkania.

• Oglądamy identyczne jedenastki jak na początku zawodów.

• Od środka rozpoczynają piłkarze z Hagi.

• Piłkarze wracają powoli na murawę! Za kilka minut arbiter wznowi grę.

• Do przerwy przyjezdni prowadzą 1:0. Ajax gra naprawdę bardzo słabo, a Milik jest niewidoczny. Miejmy nadzieję, że po przerwie będziemy świadkami lepszego widowiska.

• Bazoer otrzymuje żółty kartonik. Zgotowało się troszeczkę na murawie.

• Schaken ściął do środka z lewego skrzydła, ale strzelił "Panu Bogu w okno".

• Martin Hansen podał prosto do przeciwników, ale gracze lidera tabeli nie potrafili skutecznie zagrozić bramce ADO.

• Momentami bardzo bezradni są zawodnicy z Hagi. Ajax nie gra nic wielkiego. Kilka podań na stojąco potrafi rozerwać obronę Bocianów.

• Centra pod bramkę Jaspera Cillessena, ale na pozycji spalonej jeden z gospodarzy.

• Goście również tracą piłki w głupi sposób. Ajax nie może złapać odpowiedniego rytmu.

• Słaba centra w szesnastkę i swój atak budują piłkarze z Amsterdamu.

• Joel Veltman powalił jednego z przeciwników. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym. Po chwili piłka została wycofana na 16. metr do Schakena, a ten uderzył po ziemi jednak obok bramki. To pierwsza dobra sytuacja Bocianów.

• Mike Havenaar powalony przez rywali. ADO będzie miało okazję na dobrą centrę w szesnastkę.

• Gospodarze przez kolejne kilka minut byli zmuszeni do głębokiej defensywy.

• Riechedly Bazoer zagrał prostopadle do Kenny'ego ven de Beeka, ale ten stracił piłkę na 13. metrze.

• Wakacyjne tempo zawodów. Czy ADO naprawdę nie jest w stanie przycisnąć rywali?

• Milik otrzymał piłkę na 5. metrze, a ten w ostatniej chwili został zablokowany!

• Ajax minimalnym nakładem sił prowadzi. Lider tabeli gra na stojąco.

• Czy gospodarze ruszą do ataku?

• Piłka zagrana w szesnastkę gospodarzy. Tam do piłki dopadł Younes, który ograł w prosty sposób jednego z defensorów ADO, a następnie z kilku metrów po ziemi wpakował piłkę do siatki!

• GOOOOOL!!!! AMIN YOUNES!!!!

• Bociany bardzo głęboko cofają się całym zespołem. Ajax ma problemy, aby posłać prostopadłą piłkę w gąszcz zawodników.

• Mitchell Dijks posłał tym razem piłkę w pole karne, ale ponownie nie znalazła ona adresata.

• Fischer zacentrował w pole karne, a tam jeden zrywali wybił piłkę poza boisko.

• Kenny Tete przy próbie oddania strzału ucierpiał. Chwila przerwy w grze.

• Ruben Schaken mógł zarobić żółtą kartkę. Zawodnikowi ADO się upiekło.

• Za nami kwadrans spotkania. Jak na razie tempo zawodów nie porywa. Czekamy na sytuacje bramkowe, bo tych jak do tej pory nie widzieliśmy.

• Kolejny faul gospodarzy. Czekamy na bardziej składną grę z obydwu stron.

• Gudelj uderzył z 20. metra, ale wysoko nad bramką. Ajax gra bez iskry, bez błysku.

• Tom Beugelsdijk bezpardonowo potraktował Milika. Rzut wolny dla przyjezdnych.

• Fischer na spalonym po raz drugi.

• ADO odważniej teraz sobie poczyna na murawie. Gospodarze przetrwali pierwszy napór lidera tabeli.

• Pierwszy raz piłkarze z Hagi zbliżyli się pod bramkę Ajaksu. Edouard Duplan otrzymał piłkę na 16. metrze i postanowił od razu strzelać. Piłka jednak poleciała obok bramki.

• Prostopadła piłka do Viktora Fischera, ale ten złapany na pozycji spalonej.

• ADO ma problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

• Amin Younes stracił piłkę na 16. metrze, ale po chwili goście ponownie odzyskują piłkę.

• Nemanja Gudelj trochę za nisko dośrodkował w pole karne ze stałego fragmentu gry.

• Goście wywalczyli rzut wolny po lewej stronie boiska. Sporo walki od pierwszych sekund.

• Ogromne gwizdy towarzyszą piłkarzom z Amsterdamu.

• Ajax w biało-czerwonych kompletach, a Bociany w żółto-zielonych.

• Centra z lewej strony do Milika, ale Polaka uprzedził jeden ze stoperów.

• Od środka zaczynają przyjezdni! Gramy!

• Pol van Boekel wyprowadza obie jedenastki an murawę! Za kilka minut zaczynamy!

• Na Kyocera Stadion Bociany radzą sobie nieźle, gdyż przegrały zaledwie jeden mecz. Z drugiej zaś strony tylko raz ADO zdobyło komplet oczek na własnym obiekcie.

• Ajax, lider tabeli przyjechał do Hai zmyślą o trzech punktach. Podopieczni Frank de Boera mają trzy oczka przewagi w tabeli nad drugim PSV. Ponadto Milik ma szansę na dziewiąte trafienie w sezonie.

• Od pierwszej minuty zobaczymy dziś Arkadiusza Milika!

• Tak prezentują się składy obydwu zespołów:

• Witamy serdecznie w niedzielne południe! Już za 30 minut rozpocznie się mecz 18. kolejki ligi holenderskiej, ADO Den Haag podejmie lidera tabeli, Ajax Amsterdam!