Bayern Monachium 2 - 1 Schalke 04 Gelsenkirchen

2

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

• Koniec meczu! Bayern Monachium - Schalke Gelsenkirchen 2:1!

• Naldo ostro potraktował Joshue Kimmicha i sędzia odgwizdał przewinienie stopera Schalke.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 3 minuty.

• Kingsley Coman chciał wymusić rzut wolny, ale sędzia nie dał się nabrać i grę od bramki wznowi goalkeeper Schalke.

• Nic nie wskazuje na to, żeby Schalke mogło doprowadzić do wyrównania. Bayern ma dużą przewagę, a każdy atak gości jest gaszony w zarodku.

• Arturo Vidal świetnie interweniował i odebrał piłkę graczowi Schalke i wyprowadził kontratak, który został wybity na rzut rożny.

• Javi Martinez zmienił Jamesa Rodrigueza.

• Thilo Kehrer został sfaulowany przez Arjena Robbena i sędzia przerwał grę.

• Jewhen Konoplianka pojawia się w miejsce Franco Di Santo.

• Kingsley Coman zmienia Francka Ribery'ego.

• Słabe spotkanie rozgrywa James Rodriguez, który często traci piłkę i nie jest pod grą. Kolumbijczyk nie może odnaleźć się na murawie.

• Bayern wyszedł z kontratakiem, Mueller dograł piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale Naldo popisał się kapitalnym wślizgiem i wybił piłkę spod nóg Lewandowskiego!

• Niklas Sule zmienia Jerome Boatenga.

• Breel Embolo oddał strzał sprzed pola karnego, ale Sven Ulreich popisał się bardzo dobrą interwencją! Bayern - Schalke 2:1.

• Amine Harit zaczął dryblować i szybko został sfaulowany.

• Bayern w pełni kontroluje spotkanie. Gracze z Monachium długo utrzymują się przy piłce i są blisko zdobycia trzeciej bramki.

• Amine Harit zmienia Guido Burgstallera.

• Bayern stworzył sobie świetną okazje - Robert Lewandowski przepuścił piłkę między nogami, ta trafiła do Muellera, który..zrobił to samo co Lewy i Naldo wybił futbolówkę!

• Bastian Oczikpa zmienił Maxa Meyera.

• Arturo Vidal został ukarany żółtą kartką za ostry wślizg.

• Tempo z pierwszej połowy nieco spadło, a zawodnicy już nie stwarzają tylu podbramkowych sytuacji co w pierwszej części.

• James fajnie rozciągnął grę w polu karnym Schalke, ale Franck Ribery źle się zachował i zagrał prosto do rąk Faehrmanna.

• Gorąco na linii Rodriguez - Di Santo. Obydwoje zawodnicy mają sobie coś do powiedzenia i zrobiło się nerwowo.

• Di Santo dośrodkował w pole karne, ale Hummels poradził sobie z tą sytuacją.

• Guido Burgstaller został ukarany żółtą kartką.

• Guido Burgstaller upadł w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy! Wydawało się, że Ulreich nie sfaulował gracza Schalke.

• Druga połowa rozpoczęła się od dwóch przewinień graczy Bayernu. Schalke ruszyło odrabiać straty.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Bayern - Schalke 2:1!

• Naldo uderzył wysoko nad bramką.

• Alessandro Schopf został sfaulowany i Schalke na koniec I połowy będzie miało dobrą okazję.

• Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Robbena, ale jego uderzenie głową poszybowało nad bramką!

• Arjen Robben został wycięty blisko pola karnego Schalke i sędzia przerwał grę.

• James Rodriguez ostrym wślizgiem sfaulował Schopfa i został ukarany żółtą kartką.

• Leon Goretzka świetnie ograł Boatenga, ale jego uderzenie znacznie minęło słupek bramki Bayernu.

• Daniel Caligiuri dośrodkował piłkę w pole karne, ale obrońcy Bayernu oddalili zagrożenie.

• Kapitalne widowisko w Monachium. Drużyny nie kalkulują i dążą do zdobycia kolejnych bramek. Ofensywna postawa Schalke na ten moment została skarcona.

• GOOOOOOL! Thomas Mueller daje prowadzenie Bayernowi! Napastnik gospodarzy otrzymał świetne podanie od Arjena Robbena i z chirurgiczną precyzją zmieścił piłkę przy słupku! 2:1 dla Bayernu!

• Wydawało się, że Robert Lewandowski był sfaulowany w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy..

• To powinna być bramka dla Bayernu! Ribery pognał z piłką w pole karne i chciał zagrać do Robbena, ale piłkę przejął Robert Lewandowski i uderzył nieznacznie nad bramką!

• W akcji bramkowej popisał się Leon Goretzka, który swoim zaangażowaniem uratował tą sytuację, po której Di Santo wpisał się na listę strzelców.

• GOOOOOOL! Schalke doprowadza do wyrównania! Franco Di Santo popisał się precyzyjnym uderzeniem i nie dał szans Ulreichowi! 1:1!

• Spotkanie Bayern - Schalke z trybun stadionu w Monachium obserwuje selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

• Robert Lewandowski dobrze odnalazł się na skraju pola karnego, ale jego uderzenie minęło bramkę Schalke.

• Jupp Heynckes nie mógł poprowadzić Bayernu w dzisiejszym meczu. Zastępuje go Peter Hermann.

• Franco Di Santo został sfaulowany na połowie Bayernu i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Alessandro Schopf wbiegł z piłką w pole karne Bayernu, ale jego płaskie dośrodkowanie wybił Arturo Vidal.

• Goście mogli wyjść z szybkim atakiem, ale Meyer źle zagrał i Hummels zaliczył skuteczną interwencje.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się David Alaba, ale Ralf Faehrmann popisał się bardzo dobrą interwencją!

• Schalke nie poddało się i bardzo fajnie ogląda się poczynania podopieczny Domenico Tedesco. Drużyna z Gelsenkirchen dąży do strzelenia wyrównującej bramki.

• Max Meyer bardzo ostro potraktował Francka Ribery'ego i sędzia słusznie ukarał go żółtą kartką.

• Schalke dłużej utrzymywało się przy piłce przed polem karnym Bayernu, ale ostatecznie Burgstaller sfaulował Hummelsa i sędzia przerwał grę.

• Robert Lewandowski wyrównał rekord Juppa Heynckesa!

• Seria kiksów Matta Hummelsa, który dwukrotnie w ciągu minuty popełnił proste błędy.

• Gra przeniosła się w pole karne gości i znów o sobie przypomniał Robert Lewandowski! Polak uderzył piłkę głową, ale ta poszybowała nad bramką!

• Thilo Kehrer pomylił się i uderzył piłkę z bliskiej odległości obok bramki! Kapitalny początek spotkania!

• Szybka reakcja Schalke! Goście wpadli z piłką w pole karne, ale David Alaba zablokował dośrodkowanie i mamy rzut rożny dla Schalke.

• GOOOOOOOOL! Robert LEWANDOWSKI! Polak kapitalnie odnalazł się w polu karnym i dobił uderzenie Muellera! Zła interwencja Faehrmanna, który odbił piłkę w górę, a z tego skorzystał Lewy! 1:0 dla Bayernu!

• Schalke intensywnie rozpoczęło to spotkanie, ale wydaje się, że wszystko wraca do normy i Bayern zaczyna tworzyć swoje ataki.

• Franck Ribery został sfaulowany przez Naldo i Bayern będzie miał rzut wolny.

• To powinna być bramka dla Schalke! Goście wyszli z szybkim kontratakiem, piłka trafiła do Embolo, ale uderzenie napastnika świetnie wybronił Ulreich!

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• Czy Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców? Mamy nadzieję! Polak z osiemnastoma bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców.

• Bayern z dorobkiem 53 punktów jest liderem Bundesligi. Schalke z 34 oczkami znajduje się na szóstej lokacie.

• W poprzedniej kolejce Bayern wygrał z Mainz 2:0, a Schalke przegrało z Hannoverem 1:2.

• W takim zestawieniu mecz rozpoczną gospodarze:

• Skład Schalke:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bayern Monachium - Schalke Gelsenkirchen!