Mecz RB Lipsk - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz RB Lipsk - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Jeszcze kartka dla Keity.

• Koniec! Bayern po niesamowitym spotkaniu pokonał RB Lipsk! Dwa gole dla Bawarczyków zdobył dzisiaj Robert Lewandowski. Dziękujemy za uwagę.

• GOOOOOL!!!! ROBBEN PO PODANIU MUELLERA!!! NIESAMOWITE!!

• Główkował Mueller, ale pewnie broni Gulacsi!

• MAMY REMIS! ALABA TRAFIA Z RZUTU WOLNEGO PODYKTOWANEGO PO FAULU NA LEWANDOWSKIM!

• Lewandowski nie traci wiary w odrobienie strat!

• Costa mocno uderzył na bramkę, Gulacsi wypiąstkował piłkę poza szesnastkę.

• Dla polskiego napastnika jest to 30 gol w tym sezonie. Wyrównał swój rekord sprzed roku.

• Bayern krótko rozegrał rzut wolny. Robben mocno uderzył ale trafił w poprzeczkę. Do piłki dopadł "Lewy" i wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOL! Lewandowski drugi raz wpisuje się na listę strzelców!

• Thiago kolejny raz dziś faulował, musi uważać jeżeli chce dokończyć mecz, gdyż już ma na koncie żółtą kartkę.

• Rewelacyjny Timo Werner opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Rani Khedira.

• Selke minął bezradnego Boatenga, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

• Schodzi kolejny strzelec bramki, a w jego miejsce Davie Selke.

• "Lewy" podszedł do rzutu wolnego, niestety uderzył w mur.

• Mueller został sfaulowany przed polem karnym gospodarzy, będzie dobra okazja na strzał.

• Wrzutka na długi słupek, Vidal zgrywa piłkę do Lewandowskiego, Polak pewnie umieścił ją w siatce, niestety sędzia odgwizdał spalonego!

• Keita sfaulował Douglasa Coste. Defensor gospodarzy ma szczęście, że nie ujrzał kartki.

• Pierwsza zmiana w Lipsku. Benno Schmitz zastępuje Marcela Sabitzera.

• Ostatnia zmiana w Bayernie. Mueller zastępuje Kimmicha.

• Lahm zagrał płasko na krótki słupek w kierunku Lewandowskiego, a ten trafił tylko w słupek!

• Lahm fatalnie się zachował, piłkę przejął Werner i strzałem z ostrego kąta pokonał Starke, któremu piłka w dodatku poleciała między nogami!

• Ukarany został także strzelec gola dla Bayernu.

• Kilka minut temu pojawił się na boisku i już otrzymał żółtą kartkę. Mowa o chilijskim pomocniku - Arturo Vidalu.

• Vidal nie sięgnął piłki, którą dośrodkowywał Costa.

• Vidal zmienia mającego na koncie żółtą kartkę i asystę, Xabiego Alonso.

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, głową zgrał Alonso, a z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował Thiago!

• GOOOOOOL! Thiago Alcantara strzela kontaktowego gola dla Bayernu!

• Bayern w ostatnich minutach bezradnie patrzy na grę Lipska, przerywają grę tylko faulami.

• Dla Poulsena dzisiejsza bramka jest zaledwie trzecią w sezonie.

• Ancelotti jest wściekły na Kimmicha i Alonso, którzy często przegrywają pojedynki w środku pola.

• Upamecano nie daje dziś spokoju Lewandowskiemu i kolejny raz odebrał piłkę, po czym wyprowadził kolejną akcję zespołu z Lipska.

• Alaba ścigał się z Sabitzerem po piłkę, górą obrońca z Monachium.

• Przedzierał się Robben i zamiast uderzyć zdecydował się podać do Lewandowskiego, Polak przyjął i obrócił się z piłką, ale uderzył bardzo niecelnie!

• Kimmich dośrodkowywał z rzutu rożnego, defensywa gospodarzy wybiła piłkę.

• Poulsen uderzył z 16 metrów, piłka po rykoszecie wpadła do siatki! Lipsk znów kapitalnie rozpoczyna połowę!

• Poulsen wreszcie dopiął swego! 3:1!

• Zaczynamy drugą połowę. Od środka Bayern.

• Sytuacja z 17. minuty, kiedy to podyktowano rzut karny dla Bayernu.

• Koniec pierwszej połowy. Gospodarze prowadza sensacyjnie z Bayernem 2:1.

• Sędzia doliczył tylko minutę do pierwszej połowy.

• Costa sfaulował Sabitzera krótko po wejściu na boisko.

• Francuz już nie wróci na boisko, w jego miejsce Douglas Costa.

• Francuz wspierany przez masażystów i lekarzy wreszcie opuścił murawę. Sędzia będzie musiał doliczyć kilka minut doliczyć przez tę sytuację.

• Aubameyang strzelił gola w meczu Borussi z Eintrachtem i zrównał się liczbą trafień z "Lewym".

• Ribery został trafiony w splot słoneczny. Kolejny rzut wolny dla Bayernu.

• Brzydkie zachowanie Riberyego, który po odgwizdaniu spalonego odepchnął Keitę. Francuz nie został jednak ukarany kartką.

• Demme sfaulował Riberyego, który świetnie opanował piłkę klatką piersiową. Rzut wolny dla gości.

• Dośrodkowanie w kierunku Poulsena. Duńczyk się jednak poślizgnął i nawet do niego nie wyskoczył.

• Ribery starł się z Keitą. Francuz leży na murawie i zwija się z bólu

• Ribery podał do Lewandowskiego, ten błyskawicznie uderzył, ale też bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie w kierunku Poulsena, ten musnął piłkę głową, Starke kapitalnie broni nogą!

• Werner uderzył w lewo, a Starke poszedł w prawo!

• Hiszpański pomocnik otrzymał żółtą kartkę za swój faul.

• Alonso fauluje Forsberga w polu karnym, będzie jedenastka!

• Cieszyna "Lewego" po golu!

• Bernardo opanował przejął lecącą piłkę, przełożył lewą nogą i uderzył na bramkę Bayernu, w której bez większych kłopotów interweniował Starke.

• Prostopadłe podanie do Sabitzera, ten je opanował i strzelił bardzo mocno, lecz wprost w Starke!

• Robben w swoim stylu zszedł na lewą nogę i uderzył, piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Boateng próbował dalekim podaniem uruchomić Lewandowskiego, Polak był jednak doskonale kryty i nie miał szansy przejąć piłki.

• Lewandowski dzięki trafieniu z rzutu karnego został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi! Ma na koncie 29 trafień i o jedno wyprzedza Aubameyanga z Borussi Dortmund.

• Lewandowski z 29 trafieniem w sezonie! Pewnie wykonał rzut karny i mamy remis!

• Sędzia podyktował rzut karny, gospodarze mieli uzasadnione pretensje, bowiem nie było zagrania ręką!

• Piłka odskoczyła Kimmichowi, ale ten zachował się bardzo mądrze. Wbiegł przed przeciwnika i dał się sfaulować.

• Thaigo składał się do uderzenia nożycami, sędzia jednak odgwizdał spalony.

• Lahm szukał dośrodkowaniem Lewandowskiego. Połapała się defensywa gospodarzy i wybiła piłkę.

• Przerzut na lewą stronę Lipska, czujny Lahm przeciął podanie.

• Lewandowski był faulowany. Rzut wolny wykonał Thiago próbując dograć do Robbena, ale mu się to nie udało.

• Bardzo dobra interwencja Bernata, który się nie dał ograć przy linii końcowej boiska.

• Bayern chyba nie wyszedł na to spotkanie! Alonso stracił piłkę przed swoim polem karnym, jednak w ostatniej chwili naprawił swój błąd.

• Mogło być 2:0! Werner dośrodkował na głowę Poulsena, ale ten przestrzelił!

• Świetny kontratak Lipska! Lewą flanką pobiegł Forsberg, dośrodkował wprost na głowę Sabitzera, który otworzył wynik spotkania.

• GOL! Gospodarze obejmują prowadzenie!

• Początek spotkania.

• Piłkarze już wychodzą, za moment zaczynamy.

• Do meczu pozostało kilka minut, szykuje się bardzo ciekawy pojedynek!

• Bayern ma już zapewnione mistrzostwo Niemiec. Piłkarze Carlo Ancelottiego zapewniali, że postarają się zrobić wszystko, aby pomóc Robertowi Lewandowskiemu w obronie tytułu króla strzelców Bundesligi. Polak ma na koncie 28 trafień, tyle samo co Aubameyang z Borussi Dortmund. Motywacji naszemu snajperowi na pewno nie zabraknie!

• Witamy Państwa! Za niespełna godzinę początek spotkania pomiędzy RB Lipsk i Bayernem Monachium.

Paweł Birkholz

RB Lipsk - Bayern LIVE! Starcie na szczycie Bundesligi

RB Lipsk - Bayern LIVE! Starcie na szczycie Bundesligi ©East News

Mecz RB Lipsk - Bayern Monachium ONLINE. O godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie drugiego w tabeli RB Lipsk z liderującym Bayernem Monachium. Zespół gości na dwie kolejki przed końcem sezonu ma zapewniony piąty tytuł mistrzowski z rzędu. Z kolei gospodarze są beniaminkiem rozgrywek i już zagwarantowali sobie prawo do gry w Lidze Mistrzów. Relacja LIVE z bezpośredniego spotkania w GOL24.

Mecz RB Lipsk - Bayern Monachium ONLINE

Czy UEFA dopuści ich do gry w elitarnych rozgrywkach nie wiadomo. Regulamin mówi bowiem, że w europejskich pucharach nie mogą występować dwie drużyny, które mają tego samego właściciela. Bardzo bliski wywalczenia prawa gry w eliminacjach LM jest Red Bull Salzburg - czołowa drużyna austriackiej Tipico Bundesligi, sponsorowana przez ten sam koncern co drużyna z Lipska.

W ostatniej kolejce zawodnicy RB pewnie pokonali na wyjeździe Herthę Berlin 4:1. Zawodnicy ze stolicy Niemiec dotychczas byli jedną z lepiej grających drużyn na swoim boisku w lidze. Znakomicie zagrał najlepszy strzelec drużyny z Lipska Timo Werner, który zdobył dwie bramki i w tym sezonie ma ich już na koncie 19. W drugiej części sezonu beniaminek zanotował cztery porażki przez co stracił szansę na walkę z Bayernem o mistrzostwo kraju. W obecnych rozgrywkach przegrali na swoim boisku zaledwie dwa spotkania - z drużyną z Hamburga oraz Wolfsburgiem. Porażka z drugim zespołów była z pewnością dotkliwa, bo było aż 0:3.

Bawarczycy z kolei w ostatniej kolejce mierzyli się z ostatnim w lidze SV Darmstadt. Zawody w ich wykonaniu były słabe, choć od 18 minuty prowadzili, jednak w dalszej części meczu nie wykorzystywali wielu klarownych sytuacji. Mogło to się zemścić w końcówce, gdyż outsider miał rzut karny. Do piłki podszedł Hamil Altintop, ale na szczęście zawodników z Monachium jedenastkę obronił Tom Starke.

Niezależnie od wyników obecny sezon jest sporym rozczarowaniem. Drużynę Carlo Ancelottiego bronią jedynie okoliczności dwumeczu z Realem w LM: kontuzja Lewandowskiego i kontrowersje w rewanżu. Bayern kolejny raz sezon zakończy jako najskuteczniejsza drużyna w meczach wyjazdowych, w których odnieśli tylko dwie porażki, co skutecznie przyczyniło się do obrony tytułu mistrzowskiego. Nad drużyną z Lipska mają 8 punktów przewagi.

Bayern wyłoży 120 mln euro za dwie gwiazdy?

Sonda

Kto wygra mecz RB Lipsk - Bayern Monachium?

Przypuszczalne składy:

RB Lipsk: Gulacsi - Ilsanker, Upamecano, Compper, Bernardo - Keita, Demme - Sabitzer, Forsberg - Werner, Poulsen.

Bayern Monachium: Starke - Lahm, Boateng, Hummels, Alaba - Alonso, Thiago - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern - Lipsk 3:0 (liga niemiecka, 21.12.2016)

Mecz RB Lipsk - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 2 (w wersji mobilnej mecz dostępny w aplikacji Eurosport Player i w IPLA TV). Początek o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.pl