4

4 1 połowa

Frosinone

1

• Koniec zawodów, "Fiore" wygrywa zasłużenie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Jeden z zawodników Frosinone trafił w poprzeczkę!

• Frara z dziesiątego metra mocnym uderzeniem trafia do siatki, jest honorowe trafienie dla przyjezdnych!

• GOOOL! 4:1, Alessandro Frara!

• Trzy punkty bezapelacyjnie należą się gospodarzom, a Błaszczykowski pewnie w barwach Fiore pojawi się w czwartek, na INEA Stadionie w Poznaniu.

• Kolejny, nieskuteczny atak Fiorentiny.

• Verdu uderzył w poprzeczkę!!! ładny lob prawie trafił do siatki!

• Dośrodkowanie Valero wybite daleko, a w posiadaniu piłki dalej gospodarze.

• Diakite ofiarnie odbija piłkę na rzut rożny po zagraniu Rossiego.

• Jeszcze dziesięć minut, na trybunach piknik i na murawie już piknik.

• Daniele Verde fatalnie przestzrelił z jedenastego metra, to powinna być bramka honorowa dla przyjezdnych!

• Oba zespoły zeszłyby już do szatni...

• Za Sammarco melduje się Gucher.

• Fernandez uderzył wysoko nad bramką.

• Frosinone zbliżyło się pod bramkę gospodarzy, ale nie było w stanie skutecznie oddać strzału.

• Czyli nie zobaczymy dziś Błaszczykowskiego, szkoda.

• Za Tatarasanu wchodzi Luca Lezzerini. A to ciekawa roszada na pozycji bramkarza!

• Po wejściu Rossiego, ofensywa Fiorentiny zaczęła grać znowu szybko i z przebojem, stąd dwa uderzenia aktywnego Włocha.

• Rossi w ostatniej chwili zablokowany!

• Frosinone dalej głęboko cofnięte.

• Samuele Longo zmienia natomiast Daniela Ciofianiego.

• Za Chibsaha na murawie melduje się Massimiliano Carlini.

• Słabe uderzenie Fernandeza, gospodarze chcą strzelić kolejną bramkę.

• A to niespodzianka, Rossi zmienia Roncaglię.

• Fiorentina dalej kontroluje tempo spotkania, zaraz na murawie pojawi się Giuseppe Rossi.

• Niestety to nie Jakub Błaszczykowski pojawi się na murawie.

• Rebić sygnalizuje, że potrzebna będzie zmiana.

• Bertoncini wybija piłkę zażegnując niebezpieczeństwa.

• Gospodarze z mniejszym impetem atakują, ale w sumie nie muszą 4:0, bardzo dobry wynik.

• Suarez uderzył z dystansu, ale obok bramki.

• Goście wyszli z kontra, ale 20 metrów od bramki strzeżonej przez Tatarusanu piłkarze Frosinone stracili futbolówkę.

• Znowu to piłkarze z Florencji dominują, trudne 45 minut dla piłkarzy Frosinone, aby przetrwać i się nie skompromitować.

• To wracamy na Stadio Artemio Franchi, gramy, gramy!

• Zmiana w ekipie gospodarzy, za Babacara zobaczymy Verdu.

• Koniec pierwszej odsłony! Demolka!!! Fiorentina - Frosinone 4:0!

• Suarez odebrał piłkę jednemu z defensywnych zawodników gości, po kilkunastu metrach pokonał Zappino!! 4:0!

• GOOOL!!! Mario Suarez!!! 4:0!

• Długo szachowali piłkarze Violi, ale ostatecznie Rebić za mocno dograł w pole karne.

• Diakite wybija na korner futbolówkę, kolejna szansa dla gospodarzy.

• Do końca pierwszej odsłony zaledwie pięć minut. W szatni Roberto Stellone musi wstrząsnąć swoimi piłkarzami.

• Na Stadio Artemio Franchi nic się nie zmieniło, Fiorentina dalej dominuje, ale już nie z takim zacięciem jak na początku zawodów.

• Oj bezpośrednio z rożnego próbowano zaskoczyć Zappino, było blisko!

• Bertoncini ofiarnie wybija piłkę, będzie korner dla gospodarzy.

• Babacar przebijał się przez zasieki rywali,ale przy okazji faulował.

• Podopieczni Sousy są w komfortowej sytuacji, czy Fiore pójdzie za ciosem?

• GOOOL!!! Babacar skuteczny z jedenastu metrów!!! 3:0!

• Fernandez faulowany w polu karnym, będzie jedenastka!

• Fernandez dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a tam Rodriguez głową skierował piłkę do siatki!

• GOOOOL! Gonzalo Rodriguez! 2:0!

• Luca Paganini ostro potraktował jednego z zawodników Fiorentiny, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu!

• Gospodarze oddali już dziesięć strzałów na bramkę rywali!

• Fiorentina idzie za ciosem!

• Rebić!!! Z 20. metra uderzył mocno w słupek!!!!

• Rebić starał się dośrodkować w pole karne z prawej strony, a futbolówka wpadła od słupka do siatki! "Viola" dopięła swego!

• GOOOL! Ante Rebić! 1:0 dla Fiorentiny!!!

• Od kilku minut, beniaminek jakby odważniej atakuje, ale jak na razie bez efektu.

• Strzał Rebicia na raty broni bramkarz przyjezdnych.

• Czekamy wciąż na pierwszą bramkę.

• Wysoki pressing gości, ale Fiorentina dobrze sobie radzi.

• Szkoda, ze od pierwszej minuty na murawie nie widzimy Błaszczykowskiego. Były zawodnik BVB mógłby się dziś wykazać.

• Fernandez i Babacar strzelali na bramkę Frosinone, ale fantastycznie broni Zappino!

• Fiorentina dominuje, dominuje i dominuje! Bramki dla gospodarzy są kwestią czasu.

• Sammarco zagrał w pole karne do jednego z kolegów, ale Ciofani nie dotarł do futbolówki. Frosinone było bliskie odpowiedzi!

• Badelj uderzył z 18. metra minimalnie nad poprzeczką!!! Oblężenie bramki gości trwa!

• Valero z około 20. metra tuż obok lewego słupka bramki gości!

• Frosinone bardzo głęboko się broni,a Fiorentina dominuje na murawie.

• Zappino broni kolejny strzał gospodarzy!

• Milan Badelj z 20. metra uderzył wysoko nad bramką.

• Fiorentina występuje w swoich fioletowych strojach, a piłkarze Frosinone ubrani są w białe komplety.

• Długa piłka do Rebicia, ale Chorwat nie opanował piłki.

• Khouma Babacar mocno uderzył z kilku metrów, intuicyjnie broni bramkarz Frosinone!

• Borja Valero uderza na bramkę rywali, broni Zappino.

• Dwa dośrodkowania w pole karne gości, ale Massimo Zappino nie musiał interweniować.

• Mattias Fernandez wywalczył pierwszy korner dla "Violi"

• Ante Rebić dośrodkowywał z prawej strony, ale został zablokowany. Od początku gospodarze ruszyli do przodu.

• Początek meczu, gramy!

• Arbiter spotkania wyprowadza obie jedenastki na murawę, za kilka minut zaczynamy!

• Co ciekawe, w ekipie gości możemy dostrzec byłego zawodnika Lecha Poznań, Aleksandara Toneva.

• Rezerwowi Frosinone: Leali – Russo, Blanchard, Rosi, Gori, Gucher, Carlini, Dionisi, S. Longo, Tonev.

• Rezerwowi Fiorentiny: Lezzerini, Sepe – Gilberto, Astori, Vecino, Błaszczykowski, Verdú, Bernardeschi, N. Kalinič, Rossi, Iličić.

• tak przedstawia się tabela Serie A:

• Obydwa zespoły intensywnie rozgrzewają się na murawie obiektu we Florencji

• "Viola" jest faworytem starcia z beniaminkiem. Jak podopieczni Paulo Sousy zdobędą komplet punktów, to awansuą na pierwsze miejsce w tabeli Serie A.

• Znamy już składy obydwu zespołów, Jakub Błaszczykowski rozpocznie zawody na ławce rezerwowych.

• Witamy serdecznie 1. listopada w niedzielne południe. Za nieco ponad 30 minut na Stadio Artemio Franchi rozpocznie się mecz pomiędzy Fiorentiną, a Frosinone.