Empoli

2

AC Milan

2

• Koniec meczu! Empoli remisuje z Milanem 2:2! Piotr Zieliński kończy mecz z golem!

• Andrea Bertolacci nie zdołał dopaść do piłki zagranej z głębi pola.

• Alessio Romagnoli został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył aż cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piotr Zieliński kończy bardzo dobry mecz i zostaje zmieniony przez Rade Krunica.

• Zmiana w Milanie, Kevin-Prince Boateng zastąpi Keisuke Hondę.

• Piotr Zielinski zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

• Mario Balotelli został ukarany żółtą kartką.

• Mario Balotelli postanowił bezpośrednio uderzać z rzutu wolnego, to był bardzo ładny strzał, ale Łukasz Skorupski dobrze interweniował.

• Empoli - AC Milan Empoli - AC Milan

• Piotr Zieliński mógł strzelić kolejnego gola! Po dośrodkowaniu Saponary Polak zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Milanu, ale uderzał niecelnie!

• Spokojniejszy okres gry, wszystko dzieje się teraz przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

• Zmiana w Empoli, z boiska schodzi Massimo Maccarone, zastąpi go Marko Livaja.

• Zmiana w Milanie, Mario Balotelli zastąpi M'Baye Nianga.

• Riccardo Saponara dwukrotnie próbował pokonać golkipera Milanu, ale w obu jego strzałach zabrakło odrobinę więcej precyzji.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Milanu! Najpierw piłkę z rzutu wolnego zagrywał Piotr Zieliński, piłkę przyjął Pucciarelli i uderzał na bramkę rywali. Interweniować próbował jeszcze Donnarumma, ale do futbolówki koniec końców dopadł Massimo Maccarone i wpakował ją do siatki.

• Goool! Massimo Maccarone!

• Riccardo Saponara został ukarany żółtą kartką.

• Riccardo Montolivo został ukarany żółtą kartką.

• Keisuke Honda został ukarany żółtą kartką.

• Massimo Maccarone oddał strzał z bliskiej odległości, ale Gianluigi Donnarumma pewnie obronił.

• Bacca zbyt mocno zagrywał do Hondy i piłka opuściła plac gry.

• Pierwsza zmiana w Empoli, Daniele Croce zastąpi Raffaele Maiello.

• Giacomo Bonaventura uderzał z rzutu wolnego, ale gospodarze bez problemów wybili piłkę.

• Goście świetnie rozpoczęli drugą połowę! Piłka niefortunnie odbiła się od Nianga i powędrowała do Giacomo Bonaventuy. Pomocnik uderzał na dłuższy słupek i chociaż Łukasz Skorupski próbował interweniować, nie miał szans.

• Goool! Giacomo Bonaventura!

• Mamy pierwszą zmianę w Milanie, Alex opuści plac gry, zastąpi go Cristian Zapata.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! DO PRZERWY EMPOLI REMISUJE Z MILANEM 1:1!

• Milaniści ostrzeliwują bramkę Empoli, ale brakuje im dziś skuteczności. Tym razem strzelał Giacomo Bonaventura, ale również wysoko nad poprzeczką.

• Rossoneri ewidentnie podrażnieni stratą gola próbują atakować z jeszcze większą mocą. Przed chwilą Riccardo Saponara popisał się strzałem z dość dużej odległości, ale pozostawiał on wiele do życzenia.

• GOL PIOTRA ZIELIŃSKIEGO

• Massimo Maccarone z bliskiej odległości próbował pokonać Gianluigiego Donnarummę, jednak górą w tym pojedynku był golkipera Milanu.

• Giacomo Bonaventura zagrywał piłkę z rzutu wolnego, zapowiadało się na dobry strzał, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczką

• Federico Barba został ukarany żółtą kartką.

• Giacomo Bonaventura nie zdołał zagrać w pole karne Empoli, ale goście wywalczyli rzut rożny. Nie przyniósł on jednak żadnego zagrożenia.

• Marcel Buchel nieprzepisowo zatrzymywał rywala, ma szczęście, że sędzia spotkania nie pokazał mu kartki.

• Piotr Zieliński doprowadził do wyrównania! Polak przyjął piłkę w polu karnym po podaniu Riccardo Saponary i celnym strzałem wykończył tę akcję umieszczając piłkę w siatce. Brawo!

• GOOOL! PIOTR ZIELIŃSKI!

• Riccardo Saponara skierował piłkę do siatki, ale sędzia spotkania odgwizdał spalonego.

• Piotr Zieliński zagrywał piłkę do Riccardo Saponary, ale cała akcja spaliła na panewce, bo jeden z graczy Milanu przerwał ją. Empoli będzie miało rzut rożny.

• Szansa Milanu! Bonaventura znów strzelał zza linii pola karnego z pierwszej piłki, ale dobrą interwencją popisał się Łukasz Skorupski, który uchronił swoją drużynę przed stratą gola!

• Giacomo Bonaventura postanowił uderzać z krawędzi pola karnego, po jego uderzeniu piłka powędrowała jednak daleko obok słupka.

• Keisuke Honda zagrywał piłkę z rzutu rożnego, nie przyniosło to jednak zagrożenia pod bramką Empoli.

• Giacomo Bonaventura zagrywał do Carlosa Bacci, ale Kolumbijczyka w porę uprzedzili przeciwnicy wybijając piłkę na aut. Goście z Mediolanu będą mieli rzut rożny.

• Świetnie zrobił to Piotr Zieliński! Polak znalazł sobie trochę miejsca i zdecydował się na oddanie strzału z dystansu. Piłkę po strzale naszego rodaka z trudem obronił Gianluigi Donnarumma.

• Manuel Pucciarelli zagrywał w pole karne rywali, jednak piłkę wybili gracze Milanu. Goście będą mieli rzut rożny.

• Zamieszanie pod bramką Empoli, Luca Antonelli na raty próbuje pokonać Łukasza Skorupskiego, ale górą w tym pojedynku był polski bramkarz.

• Piotr Zieliński nieudanie dośrodkowywał. Rywale nie mieli żadnych problemów, by przejąć futbolówkę po jego zagraniu.

• M'Baye Niang został złapany na spalonym.

• Carlos Bacca świetnie przyjął piłkę zagraną z głębi pola, znalazł się w sytuacji sam na sam z Łukaszem Skorupskim i pokonał go strzałem w lewy dolny róg bramki. W

• Goool! Carlos Bacca!

• Riccardo Saponara próbował stworzyć jakąś składną akcję zagrywając piłkę na pole karne gospodarzy, jednak koniec końców jeden z graczy Empoli zdołał go powstrzymać.

• Piotr Zieliński niecelnie zagrywał i w efekcie futbolówkę przechwycili piłkarze Milanu.

• Giacomo Bonaventura dośrodkowywał w pole karne Empoli, ale bardzo dobrze w tej sytuacji zachował się Łukasz Skorupski, który zainterweniował na przedpolu i pewnie wyłapał piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Empoli: Pugliesi, Pelagotti; Zambelli, Bittante, Cosic, Camporese, Croce, Diousse, Krunic, Mchedlidze, Piu, Livaja.

• Rezerwowi Milanu: Abbiati, Livieri, De Sciglio, Calabria, Zapata, De Jong, Poli, Kucka, J.Mauri, Luiz Adriano, Boateng, Balotelli.

• Milan z dorobkiem 32 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli, Empoli z kolei uzbierało 31 punktów i jest obecnie ósmą drużyną włoskiej ekstraklasy.

• W pierwszym składzie Empoli zobaczymy dziś dwóch Polaków - Łukasza Skorupskiego w bramce oraz Piotra Zielińskiego.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Empoli - AC Milan!