Chievo Werona

3

AS Roma

5

• Arbiter gwiżdże ostatni raz i kończy mecz. Roma zwycięża w swoim ostatnim wyjazdowym spotkaniu tego sezonu. Za tydzień ich rywalem będzie Genoa. Zawodnicy Chievo zakończą rozgrywki wyjazdem do Bergamo, gdzie zagrają z Atalantą.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Emanuel Vignato zastępuje na boisku Roberto Inglese.

• Piłka zagrana z rzutu rożnego dociera do Inglese, który pakuje piłkę do siatki.

• Kibice doczekali się Tottiego!

• Piękne uderzenie sprzed linii pola karnego! Edin Dżeko podwyższa wynik!

• Salah po zagraniu Dżeko uderza na bramkę i trafia do siatki tuż przy lewym słupku. Roma już chyba nie straci punktów w tym spotkaniu.

• Edin Dżeko uderza na bramkę, ale jego strzał broni Stefano Sorrentino.

• Schodzi strzelec dwóch bramek. Jego miejsce na boisku zajmie Radja Nainggolan.

• Rzut rożny dla Chievo, ale z wrzutki w pole karne nie wynika nic korzystnego.

• Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale ich ataki nie przynoszą pożądanego skutku.

• Drugi gol zawodnika Romy w tym meczu. Uniknął pozycji spalonego i uciekł obrońcom gospodarzy po czym uderzył piłkę obok bramkarza.

• Obrońca zniesiony na noszach. W jego miejsce pojawia się Nicolas Frey.

• Gamberini znokautowany przez Sorrentino. Potrzebna pomoc lekarzy.

• Dwa rzuty rożne dla Romy w przeciągu kilku chwil, ale gracze Chievo kolejny raz wybijają piłkę.

• W trakcie przerwy dochodzi do zmiany wśród gospodarzy.

• Gra wznowiona!

• Sędzia nie dolicza ani jednej minuty. Koniec pierwszej części spotkania.

• Salah szybko się rehabilituje i trafia na 2:2! Strzał lewą nogą sprzed pola karnego. Uderzenie skierowane na dalszy słupek, Sorrentino bez szans!

• To powinien być gol dla Romy! Salah z bliskiej odległości nie potrafił pokonać głową bramkarza Chievo!

• Odpowiedź Chievo! Wrzutka w pole karne i kapitalnie głową uderza Roberto Inglese! Polski bramkarz nawet się nie poruszył. 2:1!

• Korner dla gości, ale kolejny raz radzą sobie gracze Chievo.

• Rzut rożny dla Romy, ale gospodarze radzą sobie z zagrożeniem.

• Gol dla Romy! Ależ błąd obrony Chievo! El Shaarawy dopada do piłki i mija bramkarza, który wyszedł daleko z bramki, po czym trafia do pustej bramki.

• Roma rozgrywa piłkę, ale tempo gry nie jest zbyt szybkie. Dobrze zorganizowani gospodarze nie pozwalają rywalom na wiele.

• Castro! Dopada do bezpańskiej piłki, która była wrzucona w pole karne. Uderza przy lewym słupku. Szczęsny bez szans!

• Rzymianie przejmują inicjatywę i starają się przedostać na różne sposoby pod bramkę przeciwników

• Wreszcie groźna akcja Romy! Salah uderza po składnym rozegraniu piłki, ale Sorrentino wybija na rzut rożny z którego jednak nic nie wynika.

• Pierwsze minuty spotkania rozgrywane w spokojnym tempie.

• Pierwszy strzał na bramkę Chievo, uderzenie jednak nie sprawia problemów bramkarzowi gospodarzy.