4

3 1 połowa

ACF Fiorentina

2

• Antonio Damato patrzy na zegarek i kończy mecz! Inter wygrywa z Fiorentiną 4:2 grając całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika, ale po przerwie musiał obawiać się o końcowy wynik. Ten w doliczonym czasie ustalił Mauro Icardi

• U la la! Icardiemu niewiele brakowało, by zdobył hattrick! Lekko musnął piłkę przewrotką!

• Tatarusanu z trudem sparował do boku mocne uderzenie Perisicia do boku, ale nie zdążył wrócić do bramki na dobitkę Icardiego

• GOL! MAURO ICARDI!!!

• Cztery minuty doliczone.

• Gra wznowiona. Przez moment... obie drużyny w "dziesiątkę".

• Przerwa w grze. Na murawie leży Joao Mario. Polała się krew z nosa zawodnika gospodarzy.

• ... i piłkarza Interu.

• Starcie Borjy Valero z Ansaldim. Kartka dla Hiszpana...

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. Milan Badelj z żółtą kartką na koncie.

• Perez pada zahaczony ok. 17 metrów od bramki Interu, ale sędzia puścił grę. Inter ruszył z kontrą, którą spartolił Joao Mario, strzelając w dogodnej sytuacji wysoko nad bramką!

• Eder zastępuje Antonio Candrevę.

• Miękka wrzutka Ilicicia pada łupem obrony Interu.

• I pomyśleć, że to Fiorentina gra w osłabieniu. Inter chciał dograć ten mecz, a tu bramka Ilicicia zaskoczyła gospodarzy.

• "Żółtko" dla Felipe Melo za skoszenie Chiesy.

• Bezbarwny Cristian Tello udaje się w kierunku ławki. Na placu gry jest już Josh Perez.

• Zablokowany strzał Perisicia trafia w boczną siatkę! Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Chiesa przejmuje piłkę na lewej stronie. "Łamie" akcję na prawą nogę i uderza "postraszyć gołębie".

• Stefano Pioli wzmacnia defensywę. Wpuszcza Felipe Melo za Evera Banegę.

• Filippo Bernardeschi kończy występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Federico Chiesa.

• Candreva strzela tuż obok prawego słupka! Piłka po drodze musnęła Astoriego. Rzut rożny.

• Świetne zagranie Borjy Valero na lewe skrzydło do Ilicicia, który pognał na bramkę Interu. Uderzył z ok. linii 16. metra i piłka skozłowała tuż przed bramkarzem, po czym wpadła do siatki!

• VIOLA ŁAPIE KONTAKT! JOSIP ILICIĆ!!!

• Ranocchia przecina podanie adresowane do Kalinicia. Chorwat wyszedłby w sytuacji sam na sam z Handanoviciem.

• Anemiczne uderzenie Banegi nie mogło zaskoczyć i pokonać Tatarusanu.

• Ostro bita piłka przez Ilicicia. Obrona gospodarzy wychodzi z opresji.

• Joao Miranda przesadził z agresją w walce o górną piłkę. Żółta kartka

• Atomowe uderzenie Perisicia z lewej strony pola karnego ląduje na słupku! Piłka przeszła jeszcze po ręce Tatarusanu, ale umknęło to uwadze arbitrowi.

• Solowa akcja Portugalczyka, który "złamał" akcję do lewej nogi. Podaje do Icardiego, a ten strzela na wiwat.

• Żółta kartka dla Joao Mario za faul na Bernardeschim.

• W odpowiedzi świetnym refleksem popisuje się Tatarusanu, broniąc strzał Banegi z bliska!

• Handanović z trudem paruje uderzenie Ilicicia zza pola karnego!

• Dośrodkowanie D'Ambrosio zostaje wybite poza linię końcową. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Druga połowa rozpoczęta.

• ... a w Interze za Geoffreya Kodogbię pojawia się Joao Mario.

• Zmiany w obu zespołach. U gości Nenad Tomović zastępuje Hrvoje Milicia.

• Wracamy na Stadio Giuseppe Meazza na drugie trzy kwadranse meczu Inter - Fiorentina. Do przerwy prowadzą gospodarze i do tego grają w przewadze jednego zawodnika.

• Inter uczy się od najlepszych

Szybkie strzelone gole jak przez Legię w meczu ligowym ze Śląskiem Wrocław daje sporą przewagę przed drugą połową. Tym bardziej, że będzie grać z przewagą jednego zawodnika. Widać obecność chińskich szefów podziałała pozytywnie na gospodarzy.
    Jak będzie wyglądać druga odsłona? Co pokaże w niej Fiorentina? Przekonamy się niebawem
    .

• Banega strzela tam, gdzie stał Tatarusanu. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę. Inter prowadzi z grającą w "dziesiątkę" Fiorentiną 3:1 po golach w nieco ponad kwadrans. Jedyne trafienie gości za sprawą Kalinicia

• Czerwona kartka dla Rodrigueza! Kapitan gości za faul na wychodzącym na czystą pozycję Icardim!

• Brozović przedzierał się w polu karnym Fiorentiny, mijając rywali jak slalomowe tyczki. Powstrzymał się na Astorim.

• Sędzia puścił grę, ale kary nie odpuścił

. Salcedo skosił Banegę w środku pola jak trawę na wiosnę. Arbiter nakazał grać Interowi dalej, ale że z akcja została przerwana przez zawodników, to sięgnął po żółtą kartkę.

• Najpierw Ilicić uderza lewą nogą w mur, a poprawka prawą na wiwat.

• Faul Kondogbii na Bernardeschim ok. 20 metrów od bramki Handanovicia. Żółta kartka.

• Dalekie podanie Badelja z koła środkowego na wolne pole do Kalinicia, który uciekł spod krycia Candrevy i strzela obok bezradnego Handanovicia!

• VIOLA ŁAPIE KONTAKT! NIKOLA KALINIĆ!!!

• Astori pada na murawę po starciu z Mirandą, ale sędzia nie widział podstaw do podyktowania rzutu karnego.

• Świetne uderzenie Ilicicia z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale jeszcze lepsza interwencja Handanovicia. Ten paruje piłkę na rzut rożny!

• Icardi w ostatniej chwili zablokowany na 5. metrze przez Astoriego. Korner dla gospodarzy nie przynosi zagrożenia.

• Miranda podbija piłkę po centrze Ilicicia. A ta ląduje w rękawicach Handanovicia.

• Kalinić faulowany ok. 30 metrów od bramki przez Ranocchię.

• Banega ruszył prawą stroną, ale powinien bardziej obserwować ustawienie obrony gości. Był na spalonym.

• Miękka wrzutka Ilicicia z rzutu wolnego. We własnym "boksie" pewnie główkuje Brozović.

• Trzy "gongi" mocno zamroczyły piłkarzy Paulo Sousy.

• Milić przegrywa pojedynek sam na sam z Handanoviciem w narożniku pola bramkowego gospodarzy! Kapitalna interwencja bramkarza Interu!

• Candreva zagrywa daleką piłkę do Icardiego, który ograł na "zamach" Rodrigueza, po czym wbiegł głębiej w pole karne i strzela nie do obrony!

• CO SIĘ DZIEJE?! MAURO ICARDI STRZELA GOLA!!!

• Centra Astoriego pada łupem Handanovicia.

• Candreva nieczysto uderza z woleja. Piłka po wysokim koźle opuszcza plac gry.

• Strata gości w środku pola. Wykorzystał to Brozović, który od razu zagrał do przodu do Icardiego. Powstrymał go Rodriguez - po jego interwencji jest rzut rożny dla Interu.

• Dośrodkowanie Ilicicia z rzutu rożnego nie sprawiło problemów Handanoviciowi.

• Goście dążą do strzelenia bramki kontaktowej. Przedzierający się Borja Valero został powstrzymany tuż przed polem bramkowym.

• Perisić dostaje świetne prostopadłe podanie na lewej stronie pola karnego, po czym zagrywa przed bramkę. Piłkę odbija Tatarusanu wprost pod nogi Candrevy, dla którego skierowanie piłki do siatki było formalnością!

• GOL! ANTONIO CANDREVA!!!

• Powinno być 1:1! Po strzale Bernardeschiego niepw dobija ewnie interweniował Handanović, który odbił piłkę przed siebie. Z kilkunastu metrów Kalinić uderza obok bramki!

• Badelj przecina prostopadłe podanie kierowane do Icardiego. Szybko zapoczątkował kontrę Violi, która zamieniła się w atak pozycyjny za linią środkową.

• O mały włos padłby drugi gol dla Interu! Candreva wychodził sam na sam z Tatarusanu, ale strzał Włocha w ostatniej chwili zablokował wślizgiem Astori.

• Nie udało się prawą, to gospodarze zaatakowali lewą flankę. Po wrzutce Perisicia w centralną część "szesnastki" piłka odbiła się od Icardiego, ale spadła na 15. metr do Brozovicia, który bez przyjęcia uderzył pod poprzeczkę!

• CO ZA POCZĄTEK! CO ZA STRZAŁ MARCELO BROZOVICIA!!!

• Atak Interu środkiem z zagraniem na prawą stronę do Candrevy. Jego dośrodkowanie wybija Salcedo.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• O Generosa zabrzmiała właśnie z głośników. Obie "jedenastki" są na murawie!

• Kapitanami są dzisiaj Argentyńczycy - Icardi i Rodriguez.

• My jednak przenosimy się na Stadio Giuseppe Meazza na mecz Inter - Fiorentina!

• Przed chwilą zakończyło się spotkanie Napoli - Sassuolo, który zakończył remisem 1:1. Piotr Zieliński cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

• Rezerwowi Interu: Juan Pablo Carrizo - Marco Andreolli, Felipe Melo, Joao Mario, Stevan Jovetić, Jonathan Babiany, Eder, Jelson Murillo, Assane Gnoukouri, Yuto Yagatomo, Senna Miangue, Gabriel "Gabigol" Barbosa.

• Dwa ostatnie mecze w Mediolanie kończyły się po myśli Violi. Wygrali 1:0 i 4:1. Co więcej, mecz w Walentynki również zakończył się na korzyść Fiorentiny.

Ostatni wygrany mecz Interu przed własną publicznością miał miejsce 26 września 2013 r. Jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi Fiorentiny: Bartłomiej Drągowski, Luca Lezzerini - Khouma Babaca, Federico Chiesa, Sebastian Christoforo, Sebastian De Maio, Maximiliano Oliveira, Carlos Sanchez, Nenad Tomović, Matias Vecino, Mauro Zarate, Josh Perez.

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego meczu

• Dla wielu Polaków poniedziałkowy wieczór jest najgorszym dniem tygodnia. Przekonajmy się, czy tak samo postrzegają ten dzień Włosi. Za 20 minut mecz zawodzących drużyn Serie A, w którym 12. Inter zagra z 8. Fiorentiną.