0

FC Barcelona

4

3 1 połowa

• Koniec meczu! Barcelona pewnie wygrywa na boisku trzecioligowca 4:0 i jeszcze przed rewanżem praktycznie zapewnia sobie awans do kolejnej rundy. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Trafia do siatki z najbliższej odległości Sandro, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego. Nie ma piątego gola dla Barcy.

• Dwie minuty doliczone do tego meczu.

• Po błędzie obrony gości piłka spadła na nogę ustawionego w polu karnym Sosy, ale ten uderza z powietrza ponad bramką!

• Guillem wychodzi sam na sam z Ter Stegenem, ale jeszcze zdążył Bartra wybić wślizgiem piłkę na korner.

• Pedro złapany na spalonym w kontrataku Barcelony.

• Rzut rożny dla Barcy po zablokowanym strzale Iniesty.

• Błędy w obronie Barcelony! Dobrych sytuacji nie wykorzystują jednak Esnaider i Camacho!

• Kilka minut do końca tego meczu. Barcelona nie tylko pewnie zwycięża w Aragonii, ale też przesądza o kwestii awansu. Dzięki temu w rewanżu Luis Enrique będzie mógł ponownie sprawdzić zmienników.

• Indywidualnie spróbował teraz Sandro, ale z kilkunastu metrów huknął jednak bardzo niecelnie.

• Rafinha zepsuł kontratak Barcy. Chciał rozwiązać akcję egoistycznie i stracił piłkę w szesnastce.

• Po indywidualnej szarży Cabezasa środkiem pola strzał rezerwowego Hueski dość wyraźnie poszybował obok bramki.

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Sandro za Munira.

• Munir! Płaski strzał El Haddadiego z linii pola karnego nieznacznie mija bramkę!

• Esnaider zmienia Josana.

• Uderzenie wychowanka Barcelony z 16 metrów odbija się jeszcze od jednego z obrońców Hueski i wpada do siatki! 0:4!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Rafinha!

• Techniczny strzał z dystansu Munira poszybował nieznacznie obok bramki Jimeneza!

• Ładny atak gospodarzy zakończony płaskim strzałem z kilkunastu metrów Cabezasa. Ter Stegen pewnie łapie piłkę.

• Gdyby nie dobra interwencja Edgara Ie, to Guillem wyszedłby sam na sam z Ter Stegenem.

• Uderzenie z dystansu Iniesty zostaje zablokowane przez defensywę gospodarzy.

• ... oraz Edgar Ie za Mathieu.

• Zmiany również w Barcelonie. Sergi Roberto za Rakiticia...

• Tyronne zostaje zmieniony przez Cabezasa.

• Pedro chciał teraz uderzyć piłkę przewrotką, ale trafił tylko swojego przeciwnika. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Płaskie uderzenie z daleka Guillema bardzo pewnie broni Ter Stegen.

• Zmiana w Huesce. Schodzi Gassama, wchodzi Sosa.

• Dobry strzał z dystansu Douglasa. Piłka odbita od jednego z gospodarzy poszybowała jednak nad poprzeczką.

• Ter Stegen pewnie łapie piłkę po strzale z dystansu Josana.

• Kontra Barcelony niewykorzystana przez Pedro, który w dobrej sytuacji z kilkunastu metrów posyła piłkę wysoko nad poprzeczką!

• Lepiej weszli w drugą część spotkania piłkarze trzecioligowca. Barcelona wyszła z szatni ospała.

• Rzut rożny dla Hueski po interwencji Mathieu.

• Raz jeszcze uderza z daleka Tyronne, a tym razem Ter Stegen łapie piłkę! Naciskają gospodarze!

• Szansa dla gospodarzy!!! Tyronne technicznie uderza z 16 metrów minimalnie obok bramki Ter Stegena!

• Douglas przedarł się prawym skrzydłem i zagrał przed bramkę do Munira, który nie dał rady uderzyć na tyle czysto, żeby zaskoczyć Daniego Jimeneza.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

• Koniec pierwszej połowy! Barcelona jest wyraźnie lepszym zespołem i tę przewagę potrafiła udokumentować bramkami Rakiticia, Iniesty i Pedro. Zobaczymy, czy po przerwie gospodarzy będzie stać przynajmniej na honorowego gola.

• Po ładnej akcji prawym skrzydłem Pedro i jego zagraniu przed bramkę oraz interwencji Daniego Jimeneza, Munir pudłuje z najbliższej odległości!!!

• Indywidualna akcja Adriano, który niespodziewanie uderzył z lewej strony pola karnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Pedro z prawej strony pola karnego wycofał piłkę na 15. metr do Munira, ale jego płaski strzał trafił w sam środek bramki, gdzie dokładnie stał Dani Jimenez.

• Skrzydłowy Barcy otrzymał piłkę w narożniku pola karnego, zdołał jeszcze ściąć do środka, minąć jednego z rywali i mocnym strzałem z kilkunastu metrów podwyższyć przewagę gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Pedro!

• Po ładnej akcji Barcelony uderzenie z 16 metrów Rakiticia poszybowało nieznacznie ponad poprzeczką!

• Rzut rożny dla Barcy kończy się uderzeniem na wiwat Douglasa.

• Słupek!!! Po strzale Rakiticia Dani Jimenez wymodlił, żeby ta piłka nie trafiła do siatki!!! Zabrakło kilku centymetrów!

• Carlos David fauluje Munira tuż przed polem karnym gospodarzy. Kolejna szansa dla Rakiticia z rzutu wolnego.

• Centra z prawej strony boiska Gassamy wychodzi poza boisko.

• Camacho zagrywa doskonałą piłkę do wychodzącego sam na sam Guillema, ale ten płaskim strzałem nie pokonał Ter Stegena!!!

• Ter Stegen przejmuje piłkę we własnym polu karnym po zgraniu jej głową przez jednego z napastników Hueski.

• Po kontrataku gospodarzy i dośrodkowaniu Gassamy z prawego skrzydła, piłkę z pola karnego wybija Bartra, który interweniuje po chwili również po centrze Josana.

• Zamieszanie w polu karnym Barcelony po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Josana. Defensywa Barcy zdołała wybić piłkę.

• Akcja Rakiticiai kończy się teraz zablokowanym strzałem zza szesnastki Munira! Ta piłka chyba leciała do siatki.

• Ter Stegen zdołał się pozbierać i wznawiamy grę.

• Żółta kartka też dla Carlosa Davida.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, gdzie zdemolowany przez Guillema został Ter Stegen. Rzut wolny i przerwa w grze na interwencję medyczną.

• Żółta kartka dla Mathieu za faul na rywalu w narożniku boiska.

• Choć wydawało się, że Pedro złym podaniem zaprzepaścił dobrą kontrę Barcelony, to jednak Rakitić zdołał jeszcze wycofać piłkę na 18. metr do Iniesty, który mocnym strzałem podwyższył prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Andres Iniesta

• Uderzenie z dystansu Adriano poszybowało ponad poprzeczką.

• Przepiękny strzał Chorwata z rzutu wolnego z 25 metrów od bramki Daniego Jimeneza! Bramkarz Hueski był bezradny! Barcelona prowadzi 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivan Rakitić!

• Błąd Ter Stegena! Niemiec przy wybijaniu piłki nastrzelił Guillema, jednak na jego szczęście piłka nie trafiła do jego bramki!

• Indywidualna akcja Pedro, ścięcie z lewego skrzydła do środka i bardzo niecelny strzał z około 17 metrów od bramki rywala.

• Iniesta popędził lewym skrzydłem i dośrodkował piłkę prosto w ręce Jimeneza.

• Prostopadłe podanie w kierunku Guillema Martiego dobrze przejmuje Ter Stegen.

• Barcelona utrzymuje się przy piłce, podczas gdy gospodarze ustawili prawdziwy autobus przed własnym polem karnym.

• Dani Jimenez dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu Pedro z prawego skrzydła.

• Douglas zdobywa rzut rożny dla gości.

• Co ciekawe, rok temu Barcelona rozpoczynała przygodę z CdR od dwumeczu z Cartageną, której trenerem był dzisiejszy trener Hueski, Luis Garcia Tevenet

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Kapitanem Barcelony jest dzisiaj Andres Iniesta, na którego ręce zostały przekazane upominki od trzecioligowca. Ciekawe. Sędzią spotkanai będzie Carlos del Cerro Grande.

• Ławka SD Huesca: Aitor Chueca, Gaspar Galvez, Chus Sosa, Javi Cabezas, Juan Esnaider.

• Ławka rezerwowych Barcelony: Jordi Masip, Edgar Ie, Sergi Roberto, Martin Montoya, Sandro Ramirez.

• Chyba nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest Barcelona, nawet jeśli przyjeżdża dziś na boisko rywala w mocno rezerwowym składzie, który prezentujemy obok. Katalończycy z pewnością powinni sobie poradzić z trzecioligowcem, ale nie takie rzeczy już w Pucharze Króla się zdarzały, szczególnie na boiskach tych mniejszych. Dlatego też spodziewamy się bardzo ciekawego widowiska.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Króla, w którym Huesca zmierzy się z Barceloną.