Athletic Bilbao

1

FC Barcelona

2

• Goście po dwóch ciosach wyprowadzonych w pierszej połowie wypracowali Sobie dobrą zaliczkę przez rewanżem na Nou Camp. Piłkarze Athletiku uratowali honor za srpawą Aduriza.

• KONIEC!!! BARCELONA WYGRYWA Z BILBAO 2-1

• San Jose również załapał się do sędziowskiego protokołu

• Gospodarze złapali wiatr w żagle na ostanie minuty

• Alves z kartką za faul na Adurizie

• Baskowie wymęczyli kontaktową bramkę. Alves popełnił błąd przy wyprowadzeniu piłki. Ta wkońcu trafia do Aduriza, a ten pokonuje ter Stegena

• GOOOLLL ADURIZ

• W ostatnich minutach piłkarze z Barcelony usilnie się bronią, gdyby nie głupie błędy z pierwszej połowy to Baskowie mogliby w tym meczu osiągnąć korzystny wynik

• Gospodarze wciąż próbują, ale nie mają pomysłu na sforsowanie obrony Katalończykóœ

• Domagają się karnego gospodarze. W polu karnym pada Williams jednak sędzia pozostaje niewzruszony i od bramki zaczną piłkarze Barcy

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego! Aduriz strzela! Broni z trudem Ter Stegen!

• Ostatnią zmianę przeprowadza również Enrique. Miejsce strzelca pierwszej bramki zajmie Sandro.

• Dośrodkowanie okazało się jednak za mocne i nie ma już zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Ter Stegena

• Przed szansą na bramkę gracze z Bilbao. Rzut wolny z 20 metrów może zostać zamieniony na gola

• Za faul na brazylijczyku został ukarany Iturraspe

• Leży na boisku Neymar i nie może się podnieść.

• Sabin Merino został ukarany przez sędziego Gonzaleza

• Na boisku pojawi się Adriano. Miejsca na pracu gry musiał ustąpić Sergi Roberto

• Dużo błędów po obu stronach. Szybkie straty piłek nie nadają temu spotkaniu uroku

• De Marcos pracuje na czerwoną kartkę. Tym razem za faul na Inieście nie obejrzał kartki

• Zakończył się mecz w Vigo. Cetla remisuje z Atletico 0-0!

• Jesteśmy już spowrotem na San Mames!

• Za parę minut wracamy na drugą połowę!

• Półgodziny przed tym spotkaniem rozpoczęło się starcie Celty Vigo z Atletico Madryt. Na tę chwilę mamy remis 0-0 z niedużą przewagą po stronie ekipy z Vigo

• Chociaż statystyki pokazują, że Barcelona dominuje w tym meczu, to nie do końca można im wierzyć.

• Przerwa!

• Szansa Barcelony na podwyższenie zmarnowana! Doskonałego podanie od Turana nie był w stanie poanować Munir, przez co został wyprzedzony przez obrońcę

• Brzydki faul Mascherano na Eraso. Sędzia Gonzalez na szczęście dla argentyńczyka nie sięga po kartonik

• Eraso uderza z lewej nogi! Piłka daleko od bramki.

• Z tego zamieszania Iniesta wyszedł z żółtą kartką na kocie

• Na boisku robi się małe zamieszanie.

• Dośrodkowanie Beniata jednak nie sprawiło zagrożenia dla bramki Barcy.

• Przed szansą zdobycia kontaktowej bramki piłkarze Bilbao

• Roberto rozciągnął piłkę na lewą flankę. Tam znalazł się Neymar. Brazylijczyk wyłożył piłkę jak na patelni nadbiegującemu Inieście, jednak ten fatalnie skiksował

• Wygląda na to, że gospodarze już nie wierzą w korzystny wynik

• Susaeta próbował ruszyć na przebój jednak zatrzymał się na Busquetsie jak na ścianie

• Barcelona nie gra swojej piłki. Pierwsza bramka to błąd w ustawieniu piłkarzy z Bilbao. Druga natomiast to efekt serii komiczych pomyłek

• Seria fatalnych błędów prowadzi do tego, że Athletic na deskach! Laporte później Herrerin minęli się z piłką i Neymar miał przed sobą pustą bramkę

• GOOOLL NEYMAR!!!

• Bramka Munira wydaje się przełomem w tym spotkaniu. Barcelona łapie swój rytm

• Turan zagrywa piłkę do Rakitićia. Chorwat posyła piłkę w pole karne, a tam jej tor lotu przecina Munir i mamy 0-1!

• GOOOLLL MUNIR!!

• Ter Stegen blisko popełnienia błędu. Piłkarze Athletiko rozpoczęli akcję szybkim rzutem z autu. Bramkarz Barcy za długo czekał z wybiciem ale udało się uratować sytuację.

• Neymar uderzał technicznie z narożnika pola karnego. Z trydem broni Herrerin!

• Nieśmiały atak gości skutkował wywalczeniem rzutu rożnego

• Obrońcy Barcelony wybijają piłkę, jednak pada ona łupem gospodarzy

• Kolejna szansa dla Basków. Tym razem Beniat będzie dośrodkowywał

• Beniat przedłuża piłkę głową! Ta spada zaraz przed Ter Stegenem, na szczęście dla Barcy nie było tam żadnego napastnika Athletiku

• Ataki Lwów narastają, ale jednak bez klarownej sytuacji

• Williams w pole karne, piłka trafiła na piąty metr gdzie czekał na nią Susaeta! Dani Alves nie pozwolił jednak mu się obrócić i oddać strzału!

• Komplet kibiców czeka już na wyjście obu ekip na murawę i rozpoczęcie tego spotkania

• Zdecydowanie inaczej wygląda ta statystyka jeśli chodzi o rozgrywki pucharowe. Obie ekipy spotkały się pod koniec "wakacji". Wtedy stawką tego pojedynku był Superpuchar Hiszpanii. Pierwszy mecz zdecydowanie wygrały Lwy, bo aż 4-0. W rewanżu na Nou Camp, Barcelonie nie udało się odrobić strat. Wynik 1-1 jaki padł w tamtym spotkaniu nie mógł urządzać kibiców jak i piłkarzy Dumy Katalonii.

• W ligowych potyczkach w tym sezonie zdecydowanie górą są podopieczni Enrique. Piłkarze Barcelony wygrałi 0-1 na San Mames oraz ostatnio, jak już wspomniałem 6-0 na Nou Camp.

• Trzy gole zdobył Luis "el pistolero" Suarez, po jednym dołożyli Messi, Rakitić i Neymar. Dziś w drużynie Barcy zabraknie Suareza i Messiego

• W ostatnią niedziele mogliśmy oglądać małe przetarcie przed tym pojedynkiem. W tamtym meczu górą była Blaugrana, która rozbiła Basków, aż 6-0!