Espanyol Barcelona

0

FC Barcelona

2

• Koniec spotkania. Słaby mecz na Cornella El Prat kończy się zwycięstwem Barcelony 2:0 po dwóch bramkach Munira. Blaugrana w ćwierćfinale Copa del Rey.

• Jeszcze uderzenie z 16 metrów Messiego broni efektownie Bardi!

• Kolejna kombinacja Barcy! Po podaniu Messiego Vidal był sam na sam z bramkarzem, ale jeszcze próbował podawać i zrobił to niecelnie!

• Messi próbował wkręcać piłkę do bramki, ale jeden z gospodarzy zdołał wybić piłkę poza linię końcową.

• Jeszcze rzut rożny dla gości.

• Świetna akcja kombinacyjna Ardy z Vidalem i ostatecznie piłkę do pustej bramki pakuje Munir. Drugi gol tego zawodnika! 2:0!

• GOOOOOLL! Munir!

• Żółta kartka dla Adriano.

• Na spalonym złapany Marco Asensio.

• Kończy nam się powoli ten mecz. Barcelona ani przez chwilę dzisiaj nie była zagrożona i pewnie melduje się w ćwierćfinale Pucharu króla.

• Żółta kartka dla Rakiticia.

• Trzecia zmiana w Espanyolu. Moreno za Abrahama.

• 'Bilard' pod polem karnym Espanyolu prawie zakończył się rzutem rożnym dla Barcy, ale sytuację dla gospodarzy uratował Bardi.

• Duarte na lewym skrzydle zdołał wywalczyć rzut rożny, a ten kończy się zupełnie nieudanym strzałem głową Caicedo.

• Żółta kartka dla Aleixa Vidala.

• Sylla zmienia Sevillę w ekipie gospodarzy.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Barca kontroluje boiskowe wydarzenia, a Espanyol już nie wierzy w korzystny wynik.

• Mascherano faulowany przez Salvę Sevillę. Żółta kartka.

• ... oraz Adriano za Vermaelena.

• Dwie zmiany w Barcelonie. Bartra za Sergiego Roberto.

• Zmiana w Espanyolu. Schodzi Burgui, wchodzi Paco Montanes.

• Centra Salvy Sevilli pada łupem Ter Stegena.

• Raz jeszcze z piłką w polu karnym Caicedo, ale tym razem blokuje go Mathieu. Rzut rożny.

• Znowu znalazł się Caicedo sam na sam z Ter Stegenem! Ponownie lepszy Niemiec i Espanyol jest wciąż bez gola w tym meczu!

• Caicedo dostał bardzo dobre podanie w pole karne, ale przy nacisku Vermaelena uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Ter Stegena.

• Zaostrzył się nam ten mecz. Najpierw faul na Ardzie, teraz na Alvesu.

• Wznawiamy grę na Cornella El Prat!

• Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi 1:0 po bramce Munira.

• Ter Stegen! Kapitalna interwencja Niemca w sytuacji sam na sam z Caicedo! Piękny sportowy rewanż bramkarza Barcy po poprzedniej sytuacji!

• Caicedo brutalnie łokciem uderzył teraz Ter Stegena. Tylko żółta kartka, choć Ekwadorczyk już powinien iść do szatni.

• Celne, płaskie uderzenie zza pola karnego Burguiego pada łupem Ter Stegena.

• Z rzutu wolnego Messi uderza tylko w mur gospodarzy.

• Kartka dla Alvaro za kolejny faul na rozpędzonym Messim.

• Na boisku leży Leo Messi, który był ewidentnie faulowany tuż przed polem karnym przez Alvaro. Sędzia jednak przewinienia nie widział, a po chwili Argentyńczyk się podniósł.

• Słabiutkie uderzenie z dystansu Abrahama ledwo dotoczyło się do Ter Stegena.

• Żółta kartka dla Burguiego za protesty.

• Barcelona na prowadzeniu! Cudowne prostopadłe podanie Leo Messiego, Munir wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go i pakuje piłkę do pustej bramki! 0:1!

• GOOOOOOOOL! Munir!

• Prosta strata gości pod własnym polem karnym, w groźnej akcji Espanyolu Salva Sevilla chciał wymusić rzut karny, ale bez powodzenia.

• Groźnie! Po rzucie rożnym dla gospodarzy nieznacznie niecelny strzał głową oddał Ciani

• Dobre podanie w pole karne otrzymał Vidal, ale zdaniem sędziego faulował swojego rywala. Zamiast setki dla Barcelony jest rzut wolny dla gospodarzy.

• Messi! Po indywidualnej akcji techniczny strzał Messiego odbija Bardi na rzut rożny!

• Po niezłym dośrodkowaniu z głębi pola Messiego, Munir uderzył głową obok bramki Espanyolu.

• Składna akcja kombinacyjna Barcelony kończy się niecelnym uderzeniem z dystansu Daniego Alvesa.

• Tempo tego meczu jest bardzo spokojne. Barcelonie zależy na tym, aby jak najmniejszym nakładem sił przypieczetować awans do ćwierćfinału.

• Jordan oddał bardzo mocny strzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Messi! Argentyńczyk dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym rywala, ale jego strzał z powietrza z 15 metrów zdołał odbić Bardi!

• Rakitic zdołał wywalczyć rzut rożny dla Dumy Katalonii.

• Barcelona póki co ani razu nie przedostała się pod pole karne gospodarzy. Na razie ekipa Luisa Enrique gra dość ospale.

• Ponownie Espanyol wyszedł na derby nabuzowany. To gospodarze starają się teraz otworzyć wynik spotkania. Uderzenie z dystansu Marco Asensio poszybowało wysoko ponad bramką.

• Pierwsza akcja Espanyolu. Dośrodkowanie Marco Asensio w pole karne, gdzie szybszy od Caicedo okazał się Vermaelen.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

• Rezerwowi Espanyolu: Pau Lopez, Javi Lopez, Enzo Roco, Gerard Moreno, Paco Montanes, Mamadou Sylla, Victor Alvarez.

• Rezerwowi Barcelony: Jordi Masip, Andres Iniesta, Gerard Pique, Sergio Busquets, Neymar, Adriano, Marc Bartra.

• Obok prezentujemy wyjściowe jedenastki Barcelony oraz Espanyolu. W drużynie gospodarzy nie ma dziś zawieszonych za czerwone kartki Diopa oraz Hernana Pereza, w Barcelonie z kolei brakuje zawieszonego Luisa Suareza, a Jordi Alba i Claudio Bravo dostali wolne.

• W pierwszym meczu obu drużyn, rozegranym przed tygodniem na Camp Nou, zdecydowanie lepsza okazała się Barca, która po bramkach Leo Messiego (dwóch), Gerarda Pique i Neymara zwyciężyła 4:1. Papużki stoją więc przed rewanżem w bardzo trudnej sytuacji.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Espanyol Barcelona zmierzy się z FC Barceloną.

• Espanyol Barcelona - FC Barcelona LIVE!

Zapowiedź: Espanyol – FC Barcelona LIVE! Wisienka na torcie

Zwycięstwo w rewanżowym spotkaniu 1/8 Pucharu Króla dla Barcelony będzie niczym wisienka na torcie. Barca zdominowała poniedziałkową galę w Zurychu i dziś stanie przed szansą udekorowania swojego tortu i objęcia tronu w stolicy Katalonii.