Real Betis Sewilla

0

Sevilla FC

2

• Ostatnim razeg gdy oba zespoły spotkały się ze sobą w Pucharze Króla na Benito Villamarin padł taki sam wynik jak dziś. Wcześniej jednak Betis wygrał 0-2 na Pizjuan i mieliśmy rzuty karne, z których zwycięsko wyszli Sevillistas. Czy ta historia się powtórzy? Zobaczymy już wkrótce!

Tym czasem, żegnamy się z Estadio Benito Villamarin i przenosimy się na Nou Camp, gdzie Barcelona w derbowym pojedynku podejmie Espanyol!

• Ostatni gwizdek! I wielkie gwizdy na stadionie! Betis przegrywa z Sevillą 0-2

• Ostatnia szansa w tym meczu! Sevilla będzie wrzucać piłkę w pole karne

• Pezzella również ukarany kartką

• Mogło być 0-3! Znowu brakło szczęścia Kevinowi Gameiro!

• Akcja za akcję! Jednak, żadna z nich nie jest zakończona strzałem

• Dużo się dzieje w ostatnich minutach!

• N'Diaye nie dokończy już tego spotkania. Za faul na Cristoforo obejrzał drugi żółty kartonik!

• Świetne dośrodkowanie Joaquina! Mija się z piłką Rico! Mija się również Ruben Castro i nie będziemy mieli bramki dla Betisu!

• Żółta kartka również dla Coke! Rzut wolny z 20 metrów dla Betisu!

• Kołodziejczak, który sprokurował rzut karny obejrzał żółty kartonik

• RUBEN CASTRO PRZESTRZELIŁ JEDENASTKĘ!!!

• MAMY 11 dla Betisu!

• Chwilę wcześniej strzał Banegi wylądował na poprzeczce bramki Betisu! Goście są blisko zdobycia trzeciej bramki

• SŁUPEK!!! Doskonałe uderzenie Banegi!

• Gameiro nie ma szczęścia do Betisu! Znakomite podanie od Konoplyanki w pole karne. Francuz dopada do piłki, ale nie potrafi pokonać Gimeneza

• Boisko opuszcze również Krohn-Dehli. Zdobywcę pierwszej bramki zmieni Konoplyanka

• Świetna kombinacyjna akcja Reyes - Coke! Coke wrzuca, ale z piłką nieznacznie mija się Gameiro! Wcześniej jednak sędzia użył gwizdka gdyż francuski napastnik przy tej próbie faulował jednego z obrońców

• Przed szansą na zdobycie bramki Betis

• Joaquin faulowany przez Krychowiaka tuż przed polem karnym!

• Otowrzyło się nam to spotkanie! Piłkarze Betisu nie mają nic do stracenia i muszą ruszyć do ataku

• Próba zagrania do Wolfswinkela, ale to długie podanie nie miało prawa dojść do holendra.

• Gwizdy na Villamarin się wzmagają. Oznacza to, że na murawie pojawi się J.A. Reyes, który astąpi Vitolo.

• Niewidoczny Portillo opuczcza boisko. Pepe Mel do boju posyła Daniego Ceballosa

• Doskonałą wrzutka Banegi z rzutu wolneg w pole karne! Tam w dużym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Krychowiak i dwóch może trzech metrów pokonuje Gimeneza!

• GOOOLLL KRYCHOWIAK Z KILKU METRÓW WBIJA PIŁKĘ DO BRAMKI WYKORZYSTUJĄC ZAMIESZANIE W POLU KARNYM

• Żółta kartka dla Picciniego

• Zaczynamy drugą połowę!

• Ani gra Betisu ani Sevilli nie może zachycać kibiców na stadionie jak i przed telewizorami. Duży chaos panuje szczególnie przy rozegraniu akcji.

• Jak można było się spodziewać mamy mecz walki. Gdyby nie szybko zdobyta bramka przez Krohn-Dehliego moglibyśmy w tym momencie mieć już jedną drużynę grającą w osłabieniu.

• Koniec pierwszej połowy!

• Ostatnie minuty pierwszej połowy to dużo niedokładności ze strony obu zespołów

• Sevillistas przez długi okres budowali akcję, którą jednak zparzepaścili jendym długim podaniem na skrzydło

• W grze Sevilli pojawił się lekki chaos. Piłkarze z czerwonej części Sewilli zaczynają grać jak w meczu z Granadą. Próby długich prostopadłych piłek do Immobile są jednak wysoce nieskuteczne

• Petros opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Joaquin

• Okazja dla Betisu. Rzut wolny z ok. 35 metra na wprost od bramki

• Dani Gimenez popełnia błąd i wypuszcza piłkę z rąk! Portero Betisu był jednak faulowany przez Krychowiaka

• Krohn-Dehli złośliwie faulował Portillo, ale sędzia nie wyciągnął z kartki

• Rami przerywa akcję Betisu i za faul ogląda żółty kartonik

• Gimenez znakomicie broni sytuacjny strzał Kołodziejczaka!!!

• Może się okazać, że jeden z defensywnych pomocników Betisu może nie dograć tego spotkania do końca

• Druga żółta kartka dla gracza Betisu. Tym razem N'Diaye

• Kolejny znakomity rajd Krohn-Dehliego! Pomocnik Sevilli został faulowany tuż przed polem karnym Betisu!

• Podopieczni Pepe Mela wychodzą bardzo wysoko, co może zakończyć się bramką dla Sevilli

• Robi się zamieszanie pod polem karnym Sevilli! Petros ukarany żółtą kartką

• Było blisko! Sergio Rico uderza na bramkę z wolnego! Bramkarz Sevilli spodziewał się dośrodkowania i gdyby ten strzał zmierzał w światło bramki Soriano nie miałby szans obronić tego strzału.

• Los Beticos od kilku minut imponują grą pressingiem, Sevilla nie może wyjść ze swojej połowy

• Betis wyraźnie podrażniony bramką ruszył do ataku

• Krohn-Dehli wpadł w pole karne jak rakieta mijając kilku rywali i płaskim strzałem pokonuje bramkarza Betisu!

• GOOOLLL SEVILLA OBJĘŁA PROWADZENIE!!!

• Ależ to zepsuli! Doskonała kontra Betisu. Molina będąc na 16 metrze zamiast udrerzyć, zagrał do zbiegającego Wolfswinkela ale ten był na spalonym.

• Goście zaczynają dochodzić do głosu, wcześniej znakomite dośrodkowanie przeciął Rami. Teraz na minimalnym spalonym był Molina

• Piłkarze Betisu próbują się odgryźć, ale ciężko jest im przedrzeć się dalej niż 35 metr od bramki Sevilli

• Choć goście ciągle atakują, to ich starania nie przynoszą efektów. Jakby bili głową w mur

• Piłkarze Sevilli zamknęli gospodarzy na ich połowie boiska

• Dośrodkowanie Banegi zostaje wybite przez obrońców. Ale Sevilla odzyskala piłkę i mamy rzut rożny

• Pierwszy rajd Evera Banegi i mamy szansę dla Sevilli z rzutu wolnego

• Pierwszą odsłonę walki o prym w Sewilli i awans do 1/4 Copa del Rey czas rozpocząć!

• Na rozstrzygnięciu kwesti awansu do następnej rundy zależy Sevilli. Jeśli ten plan by się powiódł goście mogliby się skupić na walce o czołówkę La Liga i kolejny sukces w Lidze Europy

• Tym razem żadna z drużyn nie będzie zadowolona z remisu, a szczególnie nie gospodarze, którzy byliby w niezwykle trudnym położeniu przed rewanżem na Pizjuan

• Natomiast podopieczni Unaia Emeryego wygrali z Espanyolem (2-0) i przegrali sensacyjnie z wlaczącą o utrzymanie Granadą (2-1)

• Od ostatniego spotkania obu drużyn, piłkarze Pepe Mela zdążyli przegrać mecz z Barceloną i Eibarem, oba po 4-0

• Ostatnim razem, również na Benito Villamarin padł bezbramkowy remis. Największym "przegranym" tamtego spotkania był Kevin Gameiro, który przegrał dwie sytuacje oko w oko z Antonio Adanem. Dziś obaj zawodnicy zasiedli na ławce rezerwowych.

• Już za niespelna 20 minut będziemy świadkami kolejnej odsłony pojedynku o prym w stolicy Andaluzji!