Sevilla FC

4

Real Betis Sewilla

0

• Zlitował się nad piłkarzami Betisu Mateu Lahoz i nie doliczył do tego spotkania ani jednej minuty.

Sevilla bez problemu pokonuje Betis 4-0 (6-0 w dwumeczu) i czeka na przeciwnika w ćwierćfinale Pucharu Króla

• Zagotowało się między zawodnikami obu ekip! Mateu Lahoz interewniuje rozpędzając towarzystwo zebrane na środku boiska

• Ależ miał nosa Emery! Na boisko dopiero co weszli Krohn-Dehli i Gameiro i już rozmontowali obronę Betisu. Duńczyk zagrał prostopadłą piłkę w pole karne a Francuz tej sytuacji nie marnuje strzelając pod ręką Adana

• Ruiz stara się zmienić obraz gry swojej drużyny. Jego dośrodkowanie zostało jednak przecięte przez Kołodziejczaka

• Była okazja dla Betisu, jednak jeden z zawodników przy dośrodkowani Joaquina dotknął piłkę ręką.

• Dani Ceballos nie wyszedł na drugą połowę. Jego miejsce zajmuje Fabian Ruiz

• Zaczynamy drugą połowę!

• Jesteśmy już spowrotem w Sewilli, będziemy mieli pierwszą zmianę w ekipe Betisu

• Odzyskaliśmy już wizję za nie długo wrócimy do Sewilli na drugą połowę spotkania

• Koniec pierwszej połowy! Wracamy za 15 min

• W rozgrywanym równolegle spotkaniu Deportivo do przerwy przegrywa z Mirandes 0-1 po bramce Provencio

• Mamy mały bład, Canal + stracił wizję. W związku z tym mała przerwa. Zanim wrócimy na boisko będzie już po pierwszej połowie.

• Iborra obejrzał żółtą kartkę za faul na Portillo

• J.A. Reyes być może opuści boisko jeszcze przed przerwą.

• Próba uderzenie z dystansu Vargasa jednak piłka ląduje w koszyku Rico

• Wygląda na to, że mamy po meczu. Sevillistas mieli dwie okazje i obie wykorzystali, z taką skutecznością zawodników Emeryego ten mecz może zakończyć się wyższym wynikiem

• Krótko rozegrany rzut rożny przez piłkarzy Sevilli. Piłka dośrodkowana w pole karne przechodzi po głowach zawodników i spada pod nogi Ramiego. Obrońca Sevilli spokojnie piłkę przyjął i z bliska pokonał Adana.

• GOOOLLL RAMI!!!

• Błąd obronców Sevilli w polu karnym. Piłka padła łupem Portillo, ten jednak nie poradził sobie z przyjęciem i zmarnował dogodną sytuację do oddania strzału

• Dobra akcja Joaquina z Pezzellą strzłał tego pierwszego zablokowany i mamy rzut rożny

• Szybko zdobyta bramka zdaje się zamknęła to spotkanie. Piłkarze Betisu chcą, ale nie mogą. Natomiast gospodarze starają się kontrolować boiskowe wydarzenia nieśpiesząc się zarazem ze zdobyciem kolejnej bramki