Mecz GKS Tychy - Wigry Suwałki ONLINE. Kanary na boisku,...

Mecz GKS Tychy - Wigry Suwałki ONLINE. Kanary na boisku, umiejętności do kontroli!

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2017-11-18 17:00

GKS Tychy

0

Wigry Suwałki

3

• Dotkliwa porażka GKS-u Tychy przed własną publicznością. Zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza przegrali w sobotni wieczór 0:3 z Wigrami Suwałki. Dla przyjezdnych trafiali Patryk Klimala dwa razy oraz Siergiej Pilipczuk.

• Koniec meczu! Wigry pewnie pokonują w Tychach miejscowy GKS 3:0!

• Szybka akcja gości zakończona strzałem Roberta Dadoka. Piłka minęła słupek bramki tyszan.

• I jeszcze jedna zmiana. Adrian Łuszkiewicz opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Paweł Kaczmarczyk.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasy gry.

• Próbują jeszcze gospodarze zdobyć honorowego gola. Strzelał Kacper Piątek, ale został zablokowany.

• Groźnie wyglądał kontratak Wigier. W ostatniej chwili Siergiej Pilipczuk został zablokowany przez defensory GKS-u Tychy.

• Plac gry opuszcza Piotr Ćwielong. Szansę od Ryszarda Tarasiewicza dostał Kacper Piątek.

• Boisko opuścił bohater meczu Patryk Klimala. W jego miejsce na murawie pojawił się Krzysztof Wołkowicz.

• Faulowany był Piotr Ćwielong. Dośrodkowanie tyszan w pole karne prosto w ręce Łukasza Budziłka.

• Zakończył już swój występ Mateusz Radecki. W jego miejsce pojawił się Robert Dadok.

• Goście musieli radzić sobie w dziesiątkę. Poza placem gry przebywał kontuzjowany Siergiej Pilipczuk.

• Dobra okazja dla GKS-u! Michał Fidziukiewicz strzelał z bliskiej odległości, ale piłkę skierował prosto w bramkarza

• I zmiana w drużynie gości. W miejsce Patryka Sokołowskiego na boisku melduje się Robert Obst.

• Świetne uderzenie Siegieja Pilipczuka, niemal w samo okienko. Piłka po uderzeniu pomocnika Wigier zatrzepotała w siatce! 3:0!

• GOOOOOOL! SIERGIEJ PILIPCZUK! 3:0 DLA WIGIER

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w szesnastkę GKS-u Tychy. Radzą sobie obrońcy gospodarzy.

• Próbował poderwać kolegów z zespołu Piotr Ćwielong. Jego dośrodkowanie zostało jednak wybite przez defensorów Wigier.

• Przerwa w grze, Maciej Mańka potrzebował pomocy masażystów.

• Patryk Klimala ma apetyt na kolejne gole. Soczyste uderzenie gracza Wigier złapał Rafał Dobroliński.

• Żółtą kartkę obejrzał Adrian Jurkowski.

• W miejsce Łukasza Matusiaka na boisku zameldował się Łukasz Bogusławski.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy goście zasłużenie prowadzą z GKS-em Tychy 2:0!

• Arbiter Zbigniew Dobrynin doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Faulował Mariusz Rybicki i obejrzał żółtą kartkę.

• Indywidualna akcja Dawida Błanika zatrzymana przez gospodarzy. Po chwili odpowiedź Wigier. Strzelał Damian Gąska, ale broni Łukasz Budziłek.

• Drugi żółty kartonik obejrzał gracz gospodarzy. Sędzia napomniał Michała Fidzikiewicza.

• Tym razem uderzał Dawid Błanik, ale nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łukasza Budziłka.

• Gospodarze próbują złapać kontakt z drużyną przyjezdnych. Michał Fidziukiewicz uderzał zza szesnastki, ale Łukasz Budziłek nie popełnił błędu.

• Fatalny błąd defensywy gospodarzy! Patryk Klimala w pełni wykorzystał chaos w obronie zespołu gospodarzy i po raz drugi pokonał Dobrolińskiego.

• GOOOOOL! PATRYK KLIMALA! 2:0 DLA WIGIER!

• Silnie uderzał zza szesnastki Damian Gąska. Golkiper GKS-u Tychy zdołał złapać futbolówkę.

• Mariusz Rybicki dogrywał groźnie wzdłuż linii bramkowej, futbolówkę odbił Dobroliński, ale najszybszy był przy niej Patryk Klimala, który nie zmarnował dogodnej sytuacji. 1:0 dla gości!

• GOOOOOOL! PATRYK KLIMALA! 1:0 DLA WIGIER

• Po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza nad poprzeczką głową uderzał Piotr Ćwielong. W Tychach wciąż bez bramek.

• I znowu w roli główne Pepe Ćwielong. Gracz GKS-u Tychy uderzył na bramkę Budziłka, po drodze był jeszcze rykoszet, który nie zmylił golkipera Wigier.

• Pierwsza żółta kartka. Zobaczył ją Daniel Tanżyna.

• Chwila przerwy. Sergiej Pilipczuk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Tyszanie też próbują zaskoczyć rywala. Aktywny dzisiaj Piotr Ćwielong dogrywał w pole karne, ale futbolówkę w rękawicach ma Budziłek.

• Goście wyszli z kolejną ofensywną akcją. Uderzał Damian Gąska, ale piłkę po jego strzale z około 17 metrów złapał Rafał Dobroliński.

• Bramka dla Wigier Suwałki! Gol nie zostaje uznany - liniowy sygnalizował pozycję spaloną.

• Strzelał na bramkę tyszan Mateusz Radecki, ale Daniel Tanżyna zdołał zablokować to uderzenie.

• Pierwsza ofensywna próba gospodarzy. Na bramkę Wigier uderzał Piotr Ćwielong, ale pewnie interweniował Łukasz Budziłek.

• Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina! Gramy!

• Za parę chwil pierwszy gwizdek sędziego. Zawodnicy GKS-u zagrają dzisiaj w czarnych strojach, a przyjezdni w białych kompletach.

• Mecz z Wigrami będzie szczególny dla Kamila Zapolnika, który ostatnie sezony spędził w klubie z Suwałk, a latem za około 200 tys. zł przeszedł do GKS. 25-letni napastnik w ostatnim meczu tyszan z Zagłębiem strzelił piękną bramkę przewrotką i ma nadzieję, że teraz do siatki rywali będzie trafiać znacznie częściej.

• Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Robert Dadok, Krzysztof Wołkowicz, Laurenţiu Iorga, Radosław Bukacki, Piotr Kwaśniewski, Robert Obst

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Mateusz Grzybek, Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, Paweł Kaczmarczyk, Kacper Piątek, Łukasz Bogusławski

• Warto jednak pamiętać, że Wigry przyjadą do Tychów opromienione ostatnią wysoką wygraną z Podbeskidziem (3:0). Drużynie z Suwałk dobrze gra się w województwie śląskim, bo jedyne wyjazdowe zwycięstwa odniosła w tych rozgrywkach w naszym sezonie pokonując na Bukowej GKS Katowice i na Stadionie Ludowym Zagłębie Sosnowiec.

• Piłkarze GKS-u Tychy są wyżej w tabeli od rywala z Suwałk zajmując 13. miejsce, ale mają w dorobku tylko o punkt więcej od plasujących się na 14. pozycji gości.

• Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 18. kolejki 1 ligi, w którym GKS Tychy zmierzy się z Wigrami Suwałki.

red, Jacek Sroka/Dziennik Zachodni

GKS Tychy - Wigry LIVE! Kanary na boisku, umiejętności do kontroli!

GKS Tychy - Wigry LIVE! Kanary na boisku, umiejętności do kontroli! ©Karina Trojok

Mecz GKS Tychy - Wigry Suwałki ONLINE. W Tychach zmierzą się sąsiedzi w tabeli. Trzynasty GKS podejmie czternaste Wigry Suwałki. W sierpniu górą byli gospodarze dzisiejszego spotkania. Jak będzie tym razem? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz GKS Tychy - Wigry Suwałki ONLINE

Przed tym spotkaniem piłkarze GKS znów wcielili się w rolę kanarów. Dawid Błanik i Kacper Piątek razem z kontrolerami MZK Tychy sprawdzali bilety w autobusach, ale zamiast karać mandatami jeżdżących na gapę nagradzali tych, którzy mieli ważny bilet i rozdawali wejściówki na pojedynek z Wigrami. Nagrodzeni pasażerowie dziś będą mieli okazję przekonać się jak kanary z GKS spisują się na boisku.

Tyszanie jedyne wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie odnieśli w pierwszym meczu w Suwałkach, więc wydają się być faworytem dzisiejszej konfrontacji. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza są także wyżej w tabeli od rywala zajmując 13. miejsce i mając w dorobku o punkt więcej od plasujących się na 14. pozycji gości.

Podopiecznych doskonale znanego w naszym regionie trenera Artura Skowronka w środę czeka jeszcze zaległe spotkanie z Ruchem Chorzów, dlatego po meczu w Tychach piłkarze Wigier nie wracają do Suwałk, lecz zostają na Górnym Śląsku.

Tyszanie zagrają dzisiaj bez kontuzjowanego Łukasza Grzeszczyka. W ekipie z Suwałk zabraknie natomiast leczących urazy Karola Mackiewicza i Pawła Olszewskiego. Sędzią meczu GKS Tychy – Wigry Suwałki będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

GKS Tychy - Wigry Suwałki: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - GKS Tychy 1:2 (1 Liga, 30.07.2017)
Wigry - GKS Tychy 1:0 (1 Liga, 31.03.2017)
GKS Tychy - Wigry 2:1 (1 Liga, 03.09.2016)

Mecz GKS Tychy - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o 17:00