Mecz Hertha Berlin - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Hertha Berlin - Borussia Dortmund ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W tle konflikt z Aubameyangiem

Liga niemiecka, 19. kolejka
2018-01-19 20:30

Hertha Berlin

1

Borussia Dortmund

1

• Za uwagę dziękuje Bartłomiej Modzelewski życzę spokojnej nocy!

• Mecz można ocenić tylko jednym zdaniem - "tak średnio bym powiedział, tak średnio". Druga połowa dużo lepsza od pierwszej, ale i tak nie był to poziom Bundesligi. Zdecydowanie Borussia nie potrafi radzić sobie bez Aubameyanga.

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Vladimir Darida za brzydki faul ukarany żółtą kartką.

• Błąd sędziego liniowego psuje szansę BVB..... szkoda...

• Dwie świetne szanse Alexandra Isaka, ale młodemu Szwedowi zabrakło bardzo niewiele!

• Zmiana również w BVB. Christian Pulisić opuszcza murawę, a melduje się na niej Andriy Yarmolenko.

• Thomas Kraft bohaterem dzisiejszego meczu! Niemiec teraz przepięknie broni strzał Toljana

• Bardzo marny występ Salomon Kalou kończy się właśnie teraz. W jego miejsce Vladimir Darida.

• Alexander Isak pięknie piętą podaje do Sancho, który strasznie psuje sytuacje sam na sam.

• Ondrej Duda schodzi z boiska, a zmienia go Mathew Leckie.

• Ukarany żółtym kartonikiem jest również Mitchell Weiser

• Valentino Lazaro ukarany żółtą kartką.

• Jadon Sancho notuje przepiękna asystę! Młody Anglik dograł idealne na głowę Kagawy, który dobił tylko piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Shinji Kagawa daje remis swojej drużynie!

• Zablokowany strzał Omara Topraka. Na razie nie mogę przebić przez Mur Berliński gracze BVB.

• Pierwsza zmiana tego meczu Alexander Isak zmienia Mario Gotze.

• Piłka wpada do bramki, ale Ondrej Duda był na zdecydowanym spalonym!

• Znowu golkiper Herthy ratuje swoją ekipę! Jeremy Toljan dograł idealne do Kagawy, który oddaje średni strzał i Kraft zdołał to wypiąstkować!

• Christian Pulisić oddaje świetny strzał, ale jeszcze lepszą interwencją popisuje się Kraft!

• Mario Gotze wpadł w pole karne, jednak nie zdołał oddać strzału...

• Andre Schuerrle świetnie urwał się defensorom rywala, zagrał w pole karne, gdzie na piłkę czyhał Kagawa, ale Japończykowi zabrakło centymetrów.

• Toprak ratuje swoją drużynę wybijając głową piłkę z własnego pola karnego.

• Ten gol dał gospodarzom wiatr w skrzydła! Prowadzą grę i chcą szybko podwyższyć prowadzenie!

• Przepiękna wymiana podań Herthy. Duda podał do Lazaro, który zagrał z pierwszej piłki w pole karne i Selke musiał tylko dopełnić formalności z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Devie Selke! Świetnie zaczyna się druga połowa dla gospodarzy!

• Sędzia główny rozpoczął drugą część meczu! Oby lepszą od pierwszej!

• Bądźmy szczerzy, pierwsza połowa bardzo słaba. Praktycznie nie było żadnej 100% okazji. Ogląda się to bardzo ciężko....

• Koniec pierwszej części meczu!

• Bardzo sprytne podanie Dudy, ale Torjan w ostatniej chwili przerywa to zagranie! Gdyby to przeszło....

• Strzał Omara Topraka zostało zablokowane. Szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze!

• Jadon Sancho zagrał fajną piłkę w pole karne, i znowu nikt nie zdołał przeciąć podania!

• Niklas Stark wyskoczył najwyżej i jego strzał głową minimalnie mija bramkę Burkiego.

• Valentino Lazaro oddał bardzo groźny strzał z rzutu wolnego, ale piłka uderzyła w boczną siatkę.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Christian Pulisić.

• Fatalne wyprowadzenie kontrataku przez Pulisicia. Strasznie zmarnowana szansa na zdobycie bramki.

• Ondrej Duda fajnie pędził w stronę bramki rywala, ale za mocno wypuścił sobie i piłkę i bardzo łatwo ją traci.

• Marvin Plattenhardt uderzył z rzutu wolnego i piłka śmignęła ciut nad poprzeczką!

• Mitchell Weiser oddaje mocny, ale bardzo niecelny strzał! Od bramki zacznie Burki.

• Bardzo dobra indywidualna akcja Sancho, jednak młody Anglik nie zdołał dobrać do swoich kolegów.

• W końcu groźna szansa BVB! Pulisić zagrał prosto na głowę Kagawy, który jednak uderza niecelnie!

• Na razie gra obu drużyn, bardzo chaotyczna i niedokładna. Bardziej przypomina to Lotto Ekstraklasę niż Bundesligę.

• Hertha próbuje ataku pozycyjnego, lecz świetnie ustawiona defensywa Borussii wyjaśnia sytuację.

• Lazaro dograł w pole karne, ale centymetrów zabrakło Dudzie, aby wykończyć akcję strzałem.

• Na razie Hertha daje grać Borussii i wyczekuje co zrobią wyżej notowani rywale.

• Gramy! Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Obie drużyny już są na murawie!

• BVB zagra dzisiaj bez swojego kluczowego gracza. Pierre-Emerick Aubameyang odesłany został na trybuny w związku z zamieszeniem jego transferu do Arsenalu Londyn.

• Do lidera z Monachium, Borussia traci aż 15 punktów. Jest to strata nie do odrobienia, jednak jeżeli dzisiaj wygrają to przynajmniej do jutro wskoczą na drugie miejsce.

• Również w drużynie gospodarzy wystąpi dzisiaj znany nam bardzo dobrze zawodnik. Jest nim Ondrej Duda, który spędził kilka sezonów w Legii Warszawa

• W Borussii od pierwszej minuty zagra dzisiaj Łukasz Piszczek! Cieszy, że doświadczony defensor wraca do gry!

• Wracająca na właściwe tory Borussia jedzie do Berlina, aby zmierzyć się z tamtejszą Herthą. Strata do Bayernu jest ogromna, ale każda porażka oddalać ich będzie od wicemistrzostwa Niemiec!

JCZ

Hertha – Borussia LIVE! W tle konflikt z Aubameyangiem

Hertha – Borussia LIVE! W tle konflikt z Aubameyangiem ©AFP/East News

Hertha Berlin – Borussia Dortmund ONLINE. - Nie jest w stanie skoncentrować się na grze – tak nieobecność Pierre-Emericka Aubameyanga w meczowej osiemnastce tłumaczą władze klubu. Borussia bez niego powalczy o punkty w Berlinie. Relacja LIVE od 20:30 w GOL24.

Hertha Berlin – Borussia Dortmund ONLINE

Równolegle do meczu z Herthą w Borussii przygotowują się do pożegnania z Aubameyangiem. Nie jest ono na rękę w trakcie tak wymagającego sezonu, ale też pokazuje, jak na dłuższą metę ciężko współpracować z Gabończykiem.
Chociaż to znakomity strzelec (21 goli w tym sezonie, 98 w 143 meczach Bundesligi), to jednak ze swoimi chimerami. W ostatnich dniach zamarzył o Arsenalu Londyn i temu poświęcił wszelkie dobre relacje w Dortmundzie.

Borussia twardo gra z Aubameyangiem i o Aubameyanga. Po raz kolejny za niesubordynację został on odsunięty od składu, a potencjalni kupcy ostrzeżeni, że za mniej niż 80 mln euro sprzedany na pewno nie zostanie (Arsenal proponuje ponoć 50 mln). Przeciwko Hercie na szpicy, tak jak z Wolfsburgiem, zagra 18-letni Alexander Isak.

Bez Aubameyanga albo z Aubameyangiem obrażonym Borussii ciężko będzie uratować sezon. Marzenia o tytule już dawno zostały zaprzepaszczone, zaś do walki o wicemistrzostwo ustawiło się kilka drużyn, które tej dortmundzkiej w niczym szczególnym nie ustępują.

Przewidywane składy:

Hertha Berlin: Jarstein - Weiser, Stark, Lustenberger, Plattenhardt - Maier, Skjelbred - Lazaro, Duda, Kalou – Selke.

Borussia Dortmund: Buerki - Piszczek, Sokratis, Toprak, Toljan – Weigl, Kagawa, Goetze - Jarmolenko, Isak, Sancho.

Nie zagrają:

Hertha Berlin: Rekik
Borussia Dortmund: Schmelzer, Rode, Reus, Guerreiro, Philipp, Aubameyang

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Borussia – Hertha 2:0 (liga niemiecka, 26.08.2017)
Hertha – Borussia 2:1 (liga niemiecka, 11.03.2017)
Borussia – Hertha 2:1 (Puchar Niemiec, 08.02.2017)

Hertha Berlin – Borussia Dortmund TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na platformie Canal+ Sport Online oraz na stronie ncsplusgo.pl. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:30.