Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce online. Jedni i...

Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce online. Jedni i drudzy pod olbrzymią presją. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja w tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 32. kolejka
2024-05-11 17:30

Jagiellonia Białystok

3

Korona Kielce

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (w skali 1-6):

• Zlatan Alomerović - 3
    • Michal Sacek - 3
    • Mateusz Skrzypczak - 3
    • Adrian Dieguez - 2
    • Bartłomiej Wdowik - 3
    • Dominik Marczuk - 4 (Jarosław Kubicki - bez oceny)
    • Aurelien Nguiamba - 3
    • Jesus Imaz - 3 (Jetmir Haliti - bez oceny)
    • Nene - 3
    • Jose Naranjo - 2 (Kristoffer Hansen - 4)
    • Afimico Pululu - 4 (Kaan Caliskaner - bez oceny)

• Xavier Dziekoński - 3
    • Dominick Zator - 3
    • Bartosz Kwiecień - 3
    • Miłosz Trojak - 2
    • Marcel Pięczek - 3
    • Dawid Błanik - 3 (Jacek Podgórski - 2)
    • Fredrik Krogstad - 3 (Petter Forsell - bez oceny)
    • Yoav Hofmeister - 3
    • Martin Remacle - 2 (Jakub Łukowski - bez oceny)
    • Danny Trejo - 2 (Mariusz Fornalczyk - 2)
    • Adrian Dalmau - 2 (Jewgienij Szykawka - 2)
  • Koniec meczu! Jagiellonia rozbija Koronę 3:0 i wraca na fotel lidera PKO Ekstraklasy!

• Kristoffer Hansen dostał piłkę w polu karnym gości, minął rywala i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę na 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kristoffer Hansen podwyższa na 3:0!!!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

• Jeszcze Jarosław Kubicki zastąpił Dominika Marczuka.

• Ostatnia roszada także w Jagiellonii. Jetmir Haliti zastąpił Jesusa Imaza.

• Ostatnia zmiana w Koronie. Jakub Łukowski zmienił Martina Remacle

• Końcówka spotkania, wydaje się, że Jagiellonii już nic nie zabierze zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

• Yoav Hofmeister oddał mocny strzał z dystansu i Zlatan Alomerović świeetnie interweniował!

• Druga zmiana w Jagiellonii. Kaan Caliskaner zastąpił Afimico Pululu.

• Zmiana w Koronie Kielce. Petteri Forsell zastąpił Fredrika Krogstada.

• Afimico Pululu stracił piłkę pod polem karnym Korony.

• Jagiellonia stara się utrzymywać przy piłce daleko od własnej bramki.

• Jesus Imaz został obdarowany znakomitym podaniem i ruszył sam na sam z bramkarzem, ale w decydującym momencie uderzył minimalnie niecelnie!

• Dłuższa akcja Jagiellonii, ale bez zagrożenia.

• Zmiana w Jagiellonii. Kristoffer Hansen zastąpił Jose Naranjo.

• Gra toczy się w środku pola, ale częściej przy piłce utrzymuje się Korona.

• Natomiast Mariusz Fornalczyk pojawił się w miejsce Dannyego Trejo.

• Jewgienij Szykawka zastąpił Adriana Dalmau

• Trzy roszady w Koronie Kielce. Jacek Podgórski zmienił Dawida Błanika

• Afimico Pululu ucierpiał po jednym ze starć.

• Korona wciąż atakuje. Na drugą połowę Jagiellonia nie wyszła z szatni.

• Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii! Dwukrotnie fantastycznie interweniował Zlatan Alomerović ratując swoją drużynę przed stratą bramki!

• Adrian Dieguez ukarany żółtą kartką. Nie zagra w następnym meczu z Piastem Gliwice.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

• Dominik Marczuk ruszył prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• W tej chwili Jagiellonia wraca na fotel lidera tabeli. Korona ma swoje szanse, ale nie potrafi ich wykorzystać. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Koroną 2:0.

• Afimico Pululu ruszył na bramkę Korony, ale nie zdołał utrzymać się przy piłce.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

• Końcówka spotkania, Korona atakuje, ale brakuje jej szczęścia.

• Zagranie w pole karne Jagiellonii, ale Dawid Błanik był na pozycji spalonej.

• Fatalne wykonanie rzutu wolnego, bez zagrożenia.

• Korona wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego przeciwników.

• Jagiellonia teraz jest jeszcze spokojniejsza w swoich poczynaniach.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Afimico Pululu podwyższa na 2:0!!!

• Rzut karny dla Jagiellonii Białystok po zagraniu ręką Miłosza Trojaka!

• W ostatnich minutach gra toczy się główne w środku pola.

• To Korona wciąż atakuje, oddanie piłki może się zemścić na Jagiellonii.

• Jagiellonia wciąż prowadzi, ale dostała poważne ostrzeżenie od przeciwników.

• Korona zdobyła bramkę po dośrodkowaniu Dawida Błanika, ale arbiter Tomasz Musiał po analizie VAR dopatrzył się spalonego!

• Korona wywalczyła rzut wolny na połowie rywali.

• Złocisto-Krwiści utrzymują się przy piłce, ale nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala.

• Jagiellonia zmieniła taktykę. Nie atakuje, oddała piłkę Koronie.

• Korona przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce gospodarzy.

• Spokojniejszy fragment meczu. Jagiellonia po stara się uspokoić grę przy prowadzeniu.

• Wracamy do gry!

• Efektowna oprawa kibiców Jagiellonii. Czeka nas chwila przerwy.

• Dominik Marczuk popędził prawą stroną, perfekcyjnie zacentrował w pole karne Korony, a tam był Afimico Pululu i z bliskiej odległości dał prowadzenie gospodarzom!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Afimico Pululu daje prowadzenie Jagiellonii!!!

• Pierwsza akcja Korony, ale bez zagrożenia.

• Jagiellonia wciąż naciska, ale teraz lepiej radzi sobie defensywa Korony.

• Afimico Pululu stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale trafił wprost w bramkarza!!!

• Nene zagrał w pole karne do Jose Naranjo, uderzył niemal perfekcyjnie, bo piłka trafiła w słupek!

• Nene zagrał prostopadle, ale przytomnie na przedpolu interweniował Xavier Dziekoński.

• Zaczynamy mecz w Białymstoku!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Dzisiaj spotkanie na Stadionie Miejskim w Białymstoku będzie oglądać komplet publiczności!

• Arbitrem głównym spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Natomiast w wozie VAR pracować będą Paweł Malec oraz Radosław Siejka.

• Natomiast oto zestawienie Korony Kielce:

• Tak prezentuje się skład Jagiellonii Białystok:

• Zespoły już dwukrotnie mierzyły się w tym sezonie. W lidze padł remis 2:2, natomiast w Pucharze Polski Jagiellonia wygrała dopiero po dogrywce. Dzisiaj podział punktów z pewnością nie będzie satysfakcjonować żadnej z drużyn.

• Jagiellonia po piątkowych zwycięstwie Śląska spadła na pozycję wicelidera. Przed swoim meczem traci punkt do 1. miejsca w lidze. Natomiast Złocisto-Krwiści wciąż zajmują pierwszą z pozycji zagrożonych spadkiem. Korona ma również punkt straty do następnego zespołu w tabeli.

• Stadion Miejski w Białymstoku gotowy do przyjęcia kibiców oraz obu drużyn!

• Witamy serdecznie! W drugim sobotnim meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Koroną Kielce. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

Jagiellonia - Korona LIVE! Jedni i drudzy pod olbrzymią presją

Jagiellonia - Korona LIVE! Jedni i drudzy pod olbrzymią presją ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce powinien dać nam sporo odpowiedzi w kontekście walki o mistrzostwo Polski, ale też utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Jedni i drudzy są pod presją; gospodarze stracili pozycję lidera, goście są pod kreską. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja na jednym kodowanym kanale, stream w internecie płatny.

Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce: walka o tytuł i byt

W piątek Jagiellonia straciła pierwsze miejsce. O punkt wyprzedza ją Śląsk Wrocław, który rozbił Cracovię, wygrywając 4:0. Nawet remis w Białymstoku błyskawicznie zmieni sytuację, ale Jaga celuje w zwycięstwo, żeby utrzymać dwupunktową przewagę.

Główny pretendent do mistrzostwa stracił jednak impet. Z pięciu ostatnich meczów wygrał tylko jeden. Tydzień temu porażką zakończyła się wizyta na Stali Mielec (2:3).

To arcyważny mecz także dla Korony, która traci oczko do bezpiecznego miejsca. Musi zapunktować, by pozostać w grze o utrzymanie. Ostatnio nie przegrała żadnego z trzech spotkań. W zeszłej kolejce ugrała remis z Piastem Gliwice (1:1).

Decyzją PZPN zagwiżdże sędzia Tomasz Musiał (Kraków). Organizatorzy spodziewają się około 20 tys. kibiców. Całkiem niedawno, bo w lutym drużyny walczyły ze sobą w Pucharze Polski. Po dogrywce do półfinału awansowała Jagiellonia.

Mistrzem Polski zostanie Jagiellonia czy Śląsk? Zamiana miejscami stała się faktem

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Korona to drużyna, która przyjedzie tutaj walczyć o życie, będzie bardzo zdeterminowana, ale nasza sytuacja dzisiaj jest taka, że i dla nas jest to bardzo ważny mecz i my sobie też zdajemy sprawę z miary odpowiedzialności za to spotkanie.

Kamil Kuzera, trener Korony: - Jagiellonia pewne rzeczy robi z premedytacją, chce wciągać rywala, układać go pod swoją filozofię gry. Musimy trzymać się swoich zasad i je realizować. Patrząc na nasze starcia z Jagą w tym sezonie wyraźnie widać, że jesteśmy w stanie z nią rywalizować jak równy z równym.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia - Korona
Jagiellonia: Romanczuk, Nastić
Korona: Godinho, Nono, Czyżycki, Takac, Petrow, Szykawka (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Jagiellonia - Korona 2:1 pd. (Puchar Polski, 28.02.2024)
Korona - Jagiellonia 2:2 (Ekstraklasa, 11.11.2023)

Mecz Jagiellonia - Korona: transmisja i stream w internecie

Widowisko pokaże wyłącznie Canal+ Sport 3. Komentują Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda. Stream w internecie dzięki stronie oraz aplikacji mobilnej Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!