Mecz Korona Kielce - Piast Gliwice online. Arcyważne...

Mecz Korona Kielce - Piast Gliwice online. Arcyważne spotkanie dla gospodarzy. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 31. kolejka
2024-05-05 15:00

Korona Kielce

1

Piast Gliwice

1

• Koniec meczu w Kielcach. Podział punktów w meczu Korona - Piast.

• Jakub Czerwiński ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Kwiecień również z napomnieniem.

• Żółtą kartką ukarany Adrian Dalmau.

• To powinna być bramka dla Piasta! Wrzutka z narożnika boiska trafiła do Jorge Felixa, ten uderzył głową i z najwyższym trudem interweniował Xavier Dziekoński!

• Do podstawowego czasu gry Szymon Marciniak dolicza co najmniej 7 minut.

• Napomnienie również dla Miłosza Trojaka.

• Patryk Dziczek ukarany za dyskusję.

• Zakotłowało się w polu karnym Piasta. Marius Briceag uderzył w rękę rywala, ale arbiter uznał, że Koronie nie należy się rzut karny.

• Wrzutka w pole karne Piasta trafiła do Jakuba Czerwińskiego, ale ten nie zdołał wykorzystać okazji.

• Natomiast Daniel Bąk zmienił Yoava Hofmeistera.

• Dwie ostatnie zmiany w Koronie Kielce. Jakub Łukowski zastąpił Dannyego Trejo

• Kolejny uraz w Piaście Gliwice, a Aleksandar Vuković wykorzystał już wszystkie zmiany. Z boiska nie podnosi się Tomasz Huk.

• Kolejna wymuszona zmiana w Piaście. Serhij Krynun zastąpił kontuzjowanego Grzegorza Tomasiewicza.

• Grzegorz Tomasiewicz potrzebuje pomocy medycznej.

• Gra toczy się głównie w środku pola. Piastowi taki wynik odpowiada, a Korona nie ma pomysłu, jak zaskoczyć defensywę rywala.

• Lepiej wygląda Korona, to ona atakuje i walczy o drugą bramkę.

• Mariusz Fornalczyk wpadł w pole karne Piasta, ale tam sfaulował Jakuba Czerwińskiego.

• Roszada także w Piaście Gliwice. Jorge Felix zmienił Kamila Wilczka.

• Zmiana w Koronie Kielce. Mariusz Fornalczyk zastąpił Dawida Błanika

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adrian Dalmau doprowadza do wyrównania!!!

• Tomasz Mokwa sfaulował we własnym polu karnym Adriana Dalmau i sędzia Szymon Marciniak dyktuje rzut karny!

• Michał Chrapek zmienił kontuzjowanego Miłosza Szczepańskiego.

• Miłosz Szczepański nie jest w stanie kontynuować gry, gracz Piasta potrzebuje pomocy medycznej.

• Wrzutka w pole karne Piasta zupełnie bez zagrożenia.

• Korona Kielce spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Fredrik Krogstad.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Fredrik Krogstad pojawił się w miejsce Piotra Malarczyka.

• W przerwie dwie zmiany w Koronie Kielce. Adrian Dalmau zastąpił Jacka Podgórskiego

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Suzuki Arena. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Koniec pierwszej połowy. Piast prowadzi 1:0!

• Sędzia doliczył 2 minuty.

• Korona mogła wyjść z kontrą, ale Trejo fatalnie podał.

• Podgórski uderzony w twarz. Kolejny rzut wolny i okazja do wrzutki.

• Trojak z kartką.

• Korona coraz bardziej odważnie. Gospodarze spróbowali prawą stroną, ale akcja znów zakończona niepowodzeniem.

• Plach broni strzał z rzutu wolnego!

• Tym razem kartka dla Malarczyka.

• Piast się cofnął i daje Koronie rozgrywać.

• Miłosz Szczepański poradził sobie z obrońcą na lewej stronie. Dograł po linii do Ameyawa, który musiał zdobyć bramkę!

• GOOOOOOOOL!!! Ameyaw!

• Pyrka ukarany żółtą kartką.

• Dużo chaosu. Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska.

• Korona próbuje długich piłek. Na razie próby są bardzo nieudane.

• Podgórski próbował z dystansu, ale został szybko zablokowany.

• Korona Kielce bardzo spokojnie wyszła spod pressingu rywala.

• Niezły strzał Zatora po rzucie rożnym. Niewiele brakowało!

• Dawid Błanik bezpośrednio w rzutu wolnego! Bramkarz interweniował!

• Dziczek podał na lewą stronę, ale piłka mu podskoczyła i futbolówka poleciała w aut.

• Trojak dośrodkował, ale w polu karnym było dwóch jego kolegów. Zła decyzja.

• Teraz Piast przejął inicjatywę. Pyrka na prawej stronie nie utrzymał piłki.

• Piast mógł mieć kontrę, ale Korona zdążyła szybko wrócić.

• Będzie rożny dla Korony Kielce. Dobra sytuacja.

• Korona Kielce w ataku pozycyjnym. Obrońcy wymieniają piłkę.

• Akcja Piasta Gliwice lewą stroną. Bardzo nieudane dogranie

• Wilczek zobaczył żółtą kartkę!

• Zaczynamy mecz Korona - Piast!

• Piast Gliwice obudził się w dobrym momencie. Jeszcze trzy kolejki temu kibice obawiali się, że drużyna Aleksandara Vukovicia może włączyć się do walki o utrzymanie. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się jednak wygranymi 2:0 (Zagłębie, Pogoń, Warta), dlatego Piast może odetchnąć z ulgą, gdyż na swoim koncie ma 38 punktów.

• Korona Kielce, która do bezpiecznej Puszczy Niepołomice traci dwa punkty, w niedzielę o godzinie 15:00 zagra z Piastem Gliwice. Wygrana ekipy Kamila Kuzery będzie oznaczała wyprzedzenie beniaminka i względny spokój przed następną kolejką.

• Walka o mistrzostwo Polski w sezonie 2023/24 będzie niezwykle ciekawa, ale na dole tabeli także czekają nas wielkie emocje. Kilka zespołów powalczy o zajęcie 15. miejsca, które da utrzymanie w Ekstraklasie. Na razie w "czerwonej strefie" jest ŁKS Łódź, Ruch Chorzów oraz Korona Kielce, ale to może zmienić się po niedzielnych meczach.

• Przed nami końcówka sezonu Ekstraklasy, a to oznacza, że nie ma już miejsca na żadne błędy. Wpadki nie może zaliczyć Korona Kielce, która w niedzielę zagra z Piastem Gliwice w ramach 31. kolejki. Wygrana ekipy Kamila Kuzery będzie oznaczać, że wydostanie się ze strefy spadkowej

• Za 20 minut początek meczu Korona - Piast. Zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

Korona zagra z Piastem w niedzielę o godzinie 15:00

Korona zagra z Piastem w niedzielę o godzinie 15:00 ©Wojciech Matusik / Polskapress

Przed nami końcówka sezonu Ekstraklasy, a to oznacza, że nie ma już miejsca na żadne błędy. Wpadki nie może zaliczyć Korona Kielce, która w niedzielę zagra z Piastem Gliwice w ramach 31. kolejki. Wygrana ekipy Kamila Kuzery będzie oznaczać, że wydostanie się ze strefy spadkowej. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korona - Piast. Początek o godzinie 15:00 w niedzielę.

Korona Kielce - Piast Gliwice ONLINE. Walka o utrzymanie trwa

Kamil Kuzera, trener Korony Kielece: - Wszystko zależy od nas. Jeżeli popatrzymy sobie na zestaw par do końca sezonu, to nie jesteśmy w złej sytuacji. Wygrywając z Piastem moim zdaniem wyjdziemy ze strefy spadkowej i będziemy w lepszej sytuacji, natomiast to jest piłka nożna i zawsze może zdarzyć się, że przegrasz. Wiemy, że do końca będziemy musieli się mocno strzelać, żeby pozostać w lidze. (cyt: WP Sportowe Fakty)

Aleksandar Vuković, trener Piasta Gliwice: - Przed Koroną trudna walka o utrzymanie, ale patrzymy przede wszystkim na siebie. To też podkreśliłem zespołowi, bo mamy obraz Korony, która jest drużyną dużo lepszą niż mówi tabela, a szczególnie, gdy gra u siebie.

Korona Kielce - Piast Gliwice: gdzie oglądać w telewizji?

Transmisję z meczu Korona - Piast w sobotę od godziny 15:00 będzie można obejrzeć jedynie na Canal+ Sport oraz Canal+Sport 3.

Korona Kielce - Piast Gliwice: stream w internecie

W internecie stream w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Dostęp może kosztować nawet 54 zł. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy od godziny 15:00.