Florida Cup 2018: Legia Warszawa - Barcelona SC ONLINE....

2

Barcelona SC

3

3 1 połowa

• Chociaż Legia przegrała ten mecz to można doszukać się plusów. Szczególnie William Remy zasługuje na pochwałę. Szkoda, że dłużej nie mógł pokazać się Eduardo. Czekamy na kolejne występy mistrza Polski.

• Koniec! Legia przegrywa z Ekwadorską Barceloną 3:2!

• Washington Vera ukarany żółtym kartonikiem.

• Nowy nabytek Legii porwał się do ofensywy, oddał strzał z dystansu i bramkarz Barcelony zostaje pokonany!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! William Remy zdobywa bramkę!

• Inaki Astiz wybija piłkę i ratuje swoją drużynę przed stratą kolejnej bramki.

• Byron Castillo oddaje nieudany strzał. Od bramki zacznie Radosław Majecki.

• Thibault Moulin ukarany żółtą kartką.

• Dobry strzał Armando Sadiku, jednak bramkarz Barcelony spokojnie paruje strzał na rzut rożny.

• Victor Mendoza < Jose Ceuallos

• Armando Sadiku uprzedzony przez bramkarza traci posiadanie.

• Gabreil Marques < Osvaldo Minda

• Damian Diaz < Washington Vera

• Seria zmian w ekipie z Ekwadoru. Ariel Nahuelpan < Juan Dinenno.

• Bardzo ładna akcja Legii! Kilka szybkich dokładnych podań, a całą akcję zakończył Damagoj Antolić! Dobrze broni jednak bramkarz Barcelony.

• Armando Sadiku dograł w pole karne, gdzie Kasper Hamalainen oddaje tragiczny strzał.

• Eduardo doznaje kontuzji i Mateusz Żyro wchodzi w jego miejsce.

• Byron Castillo zmienia Roosevelta Oyolę

• Druga połowa rozgrywa się bardzo chaotycznie. Obie drużyny kompletnie bez pomysłu.

• Eduardo Da Silva pakuje piłkę do siatki, ale niestety wcześniej futbolówka opuściła pole gry.

• Armando Sadiku urwał się defensywie Barcelony, ale był na spalonym.

• Bliski zdobycia gola był Marko Vesović, ale Czarnogórec uderza obok bramki!

• Bardzo dużo zmian w Legii. Jarosław Niezgoda zmieniony przez Armando Sadiku

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Legia jest dzisiaj miażdżona przez swoich rywali. Grają miernie, a kilka przebłysków nie dało dobrego wyniku. Oby druga połowa z nowymi zawodnikami dała pozytywny efekt!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Kolejna wymuszona zmiana w ekipie Romeo Jozaka. Adam Hlousek zmieniony przez Artura Jędrzejczyka.

• Michał Kucharczyk marnuje 100% okazję! Kuchy King wyszedł sam na sam z Mendozą, lecz uderza prosto w jego ręce....

• Legia nie potrafi wyjść z własnej połowy. Rywale zamknęli ich i nie dają im nawet pograć.

• Michał Kucharczyk ogląda żółtą kartkę.

• Maciej Dąbrowski znakomicie interweniuje w ostatnim momencie i ratuje swoją drużynę.

• Ely Esterilla otrzymał znakomitą piłkę i huknał z około 30 metra w samo okienko bramki Arkadiusza Malarza! Legia na łopatkach.

• GOOOOOOOL! Ależ piękne trafienie Ely Esterilla!

• Kolejna dobra akcja Ekwadorczyków. Prawie Adam Hlousek wpakował piłkę do własnej siatki, ale piłka trafia w słupek!

• Pierwsza zmiana tego meczu. Z powodu kontuzji boisko opuszcza Sebastian Szymański, a wchodzi Kasper Hamalainen.

• Damian Diaz dograł idealnie na głowę Ariela Nahuelpana, który był kompletnie niekryty. Drugi poważny błąd defensywny Romeo Jozaka.

• GOOOOOOOOOOOOL! Ariel Nahuelpan zdobywa drugiego gola na Barcelony.

• Bardzo duży błąd defensywy Wojskowych. Marcos Caicedo miał bardzo dużo miejsca co skrzętnie wykorzystuje. W meczu jest już 1:1.

• GOOOOOOL! Marcos Caicedo doprowadza do wyrównania.

• Uderzenie Szymańskiego z rzutu wolnego trafia w boczną siatkę.

• Dośrodkowanie Szymańskiego w pole karne, lecz defensorzy Ekwadorskiej ekipy radzi sobie bardzo dobrze.

• Bardzo groźna szansa Barcelony. Marcos Caicedo oddał dobry strzał z woleja i niewiele zabrakło a mielibyśmy pięknego gola!

• Sebastian Szymański minął rywali zagrał w pole karne, gdzie Jarosław Niezgoda z dużym szczęściem pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda otwiera wynik spotkania!

• Cristian Pasquato dogrywa w pole karne. Niepewnie broni Victor Mendoza, ale ostatecznie udaje mu się złapać piłkę.

• Tuż przed rozpoczęciem meczu mieliśmy zmianę w składzie Legii. Michał Kopczyński zmienił Thibault Moulin.

• Rozpoczęliśmy to spotkania! Od środka zaczęli gracze Barcelony!

• Obie drużyny już na murawie, a z głośników rozbrzmiewa hymn USA!

• Barcelona SC jest najbardziej utytułowanym klubem w Ekwadorze. Imiennik słynnej Blaugrany 15 razy był mistrzem kraju z Ameryki Południowej, a 12 razy zajmowali drugie miejsce. Nie jest to więc rywal anonimowy!

• Na Florydzie jest teraz piękna pogoda! 23 stopnie i słońce! Idealna aura do gry w piłkę!

• Żaden z nowych zawodników Legii nie rozpocznie tego meczu w pierwszym składzie. Wydaje się jednak, że w drugiej połowie wszyscy otrzymają szansę od Romeo Jozaka.

• Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski!

• W końcu powraca Polska piłka! Chociaż to tylko sparing Legii Warszawa to stęsknieni za naszą Lotto Ekstraklasą na pewno zwrócą na ten mecz swoją uwagę!

Krzysztof Kowalski

1/3
przejdź do galerii

Florida Cup 2018: Legia Warszawa - Barcelona SC ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Bartek Syta

Legia Warszawa - Barcelona SC ONLINE. Zespół mistrzów Polski rozpoczyna dzisiaj rywalizację we Florida Cup. Starcie z ekwadorską Barceloną z Guayaquil będzie dla Legii Warszawa pierwszym w 2018 roku. Drugie i ostatnie spotkanie w turnieju legioniści rozegrają przeciwko kolumbijskiemu Atletico Nacional. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Legia Warszawa - Barcelona SC ONLINE

Piłkarze Legii na Florydę wylecieli już w środę. Romeo Jozak na towarzyski turniej zabrał aż 27 zawodników, a na pokładzie samolotu nie zabrakło nowych nabytków: byłego napastnika Arsenalu Eduardo da Silvy, kapitana Dinama Zagrzeb Domagoja Antolicia, reprezentanta Czarnogóry Marko Vesovicia i byłego obrońcy klubów Ligue 1 Williama Remy'ego. Jozak podczas Florida Cup będzie mógł liczyć także na wracających po kontuzji Miroslava Radovicia i Artura Jędrzejczyka.

Chorwacki trener już przed wylotem do USA sprecyzował zadania, jakie stawia przed drużyną. - Głównym celem obozu jest testowanie nowych możliwości. Popracujemy w aspektach team spirit, psychologicznym i piłkarskim. To po pierwsze. Po drugie chcemy rozwinąć opcje taktyczne, po trzecie zaś przygotujemy się fizycznie do rundy wiosennej - deklarował Jozak.

Pierwszym rywalem legionistów na Florydzie będzie Barcelona Sport Club. To najbardziej utytułowany zespół w Ekwadorze - na koncie ma 15 mistrzostw kraju. W latach 90-tych klub z Guayaquil dwa razy (1990 i 1998) grał w finale Copa Libertadores.

Obecnie jego kadrę oprócz Ekwadorczyków tworzą trzej piłkarze z Argentyny oraz po jednym z Brazylii, Paragwaju i Urugwaju. Pierwszoplanowym zawodnikiem "Toreros" jest pochodzący z tego ostatniego kraju napastnik Jonathan Alvez. Urugwajski snajper w poprzednim sezonie zdobył 13 bramek w 20 meczach, ale Barcelona zakończyła go dopiero na siódmym miejscu (rozgrywki odbywają się systemem wiosna-jesień).

Florida Cup 2018: Kto wygra mecz Legia Warszawa - Barcelona SC?

Od stycznia graczem ekwadorskiej Barcelony jest środkowy pomocnik Victor Ayala, który w reprezentacji Paragwaju rozegrał już 29 spotkań. Solidnie prezentuje się także defensywa, której ważnymi ogniwami są powoływani do reprezentacji Ekwadoru: Pedro Velasco, Dario Aimar i Xavier Arreaga, a Maximo Banguera to podstawowy bramkarz 70. drużyny rankingu FIFA.

We Florida Cup 2018 obok Legii występują dwie inne drużyny z Europy: PSV Eindhoven i Glasgow Rangers. Amerykę Południową, oprócz dwóch przeciwników warszawian reprezentują mistrz Brazylii SC Corinthians oraz Atletico Mineiro i Fluminense FC. Turniej wygra zespół, który w dwóch meczach uzyska najwięcej punktów. Jeśli na pierwszym miejscu tabeli znajdzie się więcej niż jedna drużyna, o zwycięstwie zadecyduje korzystniejszy bilans bramkowy.

Mecz Legia Warszawa - Barcelona SC TRANSMISJA
Transmisja spotkania Legia - Barcelona SC od 20:55 w Eleven Sports 2. Mecz skomentuje duet Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała.

20:55 Legia Warszawa - Barcelona SC