Mecz Manchester City - Everton ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Manchester City - Everton ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga angielska, 2. kolejka
2017-08-21 21:00

Manchester City

1

Everton FC

1

• Za dziś już dziękujemy, ale zapraszamy na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie! Dobranoc!

• Chociaż od 44 do 88 minuty Everton grał w przewadze jednego zawodnika to Manchester City wyglądał dużo dużo lepiej. Podopieczni Pepa Guardioli powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść! Z tego meczu na pewno zapamiętamy 200 gol Wayne'a Rooney'a!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Davy Klaassen wybija piłkę tuż sprzed głowy Bernardo Silvy! Portugalczyk miałby już dostęp do całej bramki!

• Świetna akcja City ale nie miał kto jej zamknąć i piłka dla Evertonu!

• Sędzia przedłuża mecz o przynajmniej 4 minuty!

• Muhamed Besić zmienia Wayne'a Rooney'a czyli strzelca bramki dla Evertonu.

• Morgan Schneiderlin ukarany drugą żółtą kartką! Na sam koniec spotkania wyrównują nam się siły obu drużyn.

• Opinia jak najbardziej słuszna. Everton po prostu chciał się zamknąć na własnej połowie i utrzymać korzystny wynik.

• Wayne Rooney ukarany żółtą kartką.

• Mason Holgate wybija dośrodkowaną piłkę przez rywala. Niestety dla siebie zrobił to tak niefortunnie że piłka spada pod nogi Sterlinga, a Anglik bez zastanowienia huknął w samo okienko bramki! 1:1!

• GOOOOOOOOOOL! Raheem Sterling doprowadza do wyrównania!

• Sergio Aguero w dość ekwilibrystyczny sposób przewraca się w polu karnym. Nie ma tu mowy o wskazaniu na wapno.

• Sigurdsson dogrywa idealnie na głowę Rooney'a! Doświadczony gracz uderza wprost w ręce Edersona.

• Ukarany żółtą kartką został Vincent Kompany!

• Świetna podłączył się do akcji Danilo! Uderzył! Jednak znakomicie broni Pickford! To była świetna szansa na wyrównanie!

• Ederson wychodzi z bramki, wybija piłkę pod nogi Rooneya, który próbował zaskoczyć portugalskiego bramkarza strzałem z połowy boiska. Niestety nie udało się! Cóż to by było za trafienie!

• Przepiękne rozpoczęcie gry przez Edersona. Piłka spada idealnie pod nogi Aguero, który długo dryblował i dryblował ale ostatecznie zagrywa w pole karne. Akcje niecelnym strzałem zakończył Bernardo Silva.

• Ostatnia zmiana w szeregach City. Leroy Sane zmieniony przez Bernardo Silvę.

• Kevin De Bruyne za mocno do Kuna Aguero i piłka dla Evertonu.

• Danilo zmienia Johna Stonesa!

• Dominic Calvert-Lewin znowu swoim podaniem szukał Wayne'a Rooney'a! Tym razem jednak świetnie broni Ederson.

• Gylfi Sigurdsson zaczyna swoją przygodę z Evertonem od dobrego dośrodkowania z rzutu wolnego, ale Ederson świetnie piąstkuje piłkę, jednocześnie zażegnując niebezpieczeństwo.

• Ale mamy także debiut! Gylfi Sigurdsson melduje się na murawie, a schodzi z niej Tom Davies!

• Podwójna zmiana w szeregach Evertonu. Davy Klaassen zmienia Ashleya Williamsa.

• Kevin De Bruyne i David Silva na raty. Oba strzały lądują na murze.

• Będzie bardzo dobra szansa na uderzenie dla The Citizens. Sterling faulowany tuż przed polem karnym rywala.

• Na boisku w ogóle nie widać przewagi zawodników na stronę Evertonu. Gospodarze pozwalają sobie na wiele po zmianie stron.

• Sergio Aguero technicznym strzałem próbuje swoje szczęścia, ale świetnie blokuje jego uderzenie Michael Keane

• Pickford łapie piłkę po podaniu kolegi! Wydaje się że sędzia powinien odgwizdać rzut wolny pośredni!

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Pep Guardiola reaguje już w przerwie. Gabreila Jesusa zmienia Raheem Sterling.

• Niewykorzystane sytuacje gospodarzy zemściły się na nich z nawiązką. Najpierw Wayne Rooney skarcił ich świetnym golem, a później jakby tego było mało z boiska wyleciał Kyle Walker. Pep Guardiala ma duży ból głowy jak sobie poradzić z tym wszystkim w przerwie!

• Mijają dwie doliczone minuty i piłkarze schodzą na przerwę!

• Kyle Walker szybko otrzymuje drugą żółtą kartkę i tym samym wylatuje z boiska! Sytuacja The Citizens jest nie do pozazdroszczenia!

• Leighton Baines mocno, ale czysto odbiera piłkę Walkerowi, który pędził już w stronę pola karnego.

• Kyle Walker spóźniony i tym samym dostaje żółtą kartkę za faul na rywalu.

• Etihad Stadium po tym golu na chwilę zamarł. Wydaje się że zmroziło to także piłkarzy City, ponieważ mecz zdecydowanie zwolnił tempo!

• Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić! Dominic Calvert-Lewin wykłada piłkę dla doświadczonego gracza Evertonu, a Ronney pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki! To jest 200 gol byłego gracza Manchesteru United w Premier League! Tym samym jest drugim strzelcem w historii, który dokonał tego czynu! Coś niesamowitego!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! WAYNE ROOONEY ZDOBYWA GOLA!!

• David Silva otrzymuje znakomitą piłkę, nie chciał kombinować i uderza!!!! Niestety tylko w słupek! Zabrakło bardzo niewiele!

• Sergio Aguero znowu przegrywa pojedynek z Jagielką. Kapitan Evertonu napsuje dzisiaj krwi snajperowi gospodarzy.

• Sergio Aguero otrzymuje świetne podanie, ale grający bezbłędne zawody Phil Jagielka znakomicie powstrzymuje argentyńskiego gwiazdora.

• Najpierw Otamendi świetnie uderza z dystansu, potem jeszcze sprytnym lobem dobijał Sergio Aguero, ale świetnie z linii bramkowej piłkę wybija Jagielka!

• Tom Davies za symulowanie przed polem karnym dostaje żółtą kartkę.

• Phil Jagielka próbował krosowego podania za plecy obrońców, jednak bez żadnego problemu radzi sobie defensywa City.

• Dobrze wykonany rzut rożny przez Wayne Rooneya, ale żaden z jego kolegów nie potrafił skierować piłki w światło bramki.

• Tom Davies uderza zza szesnastki, lecz zbrakło mu kilkudziesięciu centymetrów!

• Potężne uderzenie Gabrela Jesusa ląduje ponad bramką Pickforda.

• Phil Jagielka świetnie zatrzymuje strzał Sergio Aguero! Mogło być groźnie!

• Morgan Schneiderlin szybko ukarany żółtą kartką bo już w 7 minucie. Kara jednak zasłużona. Francuz ostro sfaulował Sergio Aguero.

• Kevin De Bruyne pokusił się o bezpośrednie uderzenie ale piłka ugrzęzła gdzieś między obrońcami Evertonu i piłka ląduje w rękach Pickforda.

• David Silva faulowany w dobrej odległości od bramki! Czyżby jakiś ciekawy strzał?

• Dominic Calvert-Lewin oddaje pierwszy strzał w tym meczu! Szkoda że niecelny!

• No i wystartowali! Piłkarze City kopią po raz pierwszy!

• Obie ekipy już na murawie! Zaraz zaczynamy to wielkie widowisko!

• Wiele wzmocnień przed sezonem miało miejsce także w ekipie Pepa Guardioli. Transfery te mają dać upragniony tytuł, ale także sukces w Champions League.

• Na ławce Evertonu zasiądzie dzisiaj Gylfi Sigurdsson. Islandczyk niedawno podpisał kontrakt, a jego transfer wart był aż 45 milionów.

• Skład Evertonu!

• Skład Manchesteru City!

• Obie drużyny swoje pierwsze pojedynki zakończyły zwycięstwem. Mimo że zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa z Manchesteru to również goście mają chrapkę na zwycięstwo. Po bardzo ciekawych wzmocnieniach w Liverpoolu liczą na udany sezon swoich ulubieńców.

• Dobry wieczór Państwu! Już za kilka chwil meczem Manchester City - Everton zakończymy drugą kolejkę Premier League! Relację LIVE z tego pojedynku poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

Damian Jarosz

Mecz Manchester City - Everton ONLINE

Mecz Manchester City - Everton ONLINE ©East News

Mecz Manchester City - Everton ONLINE. Dzisiejszego wieczoru czeka nas bardzo interesujące spotkanie. Będziemy świadkami starcia pomiędzy Manchesterem City a Evertonem. Mecze obu tych drużyn zawsze stały na wysokim poziomie i wyzwalały w kibicach duże emocje. Oba zespoły stawiają sobie najwyższe cele na ten sezon i są bardzo zdeterminowane, aby sięgnąć dziś po trzy punkty.

Manchester City dobrze rozpoczął sezon wygrywając swój pierwszy mecz z Brighton 0:2. Do stylu gry można było mieć pewne zastrzeżenia, gdyż mimo całkowitej kontroli, większego posiadania piłki, wydaje się, że „Citiziens” mogli wygrać znacznie wyżej, ale brakowało skuteczności.
Sergio Aguero strzelił bramkę, ale mógł zakończyć mecz z hattrickiem na koncie, lecz w dwóch sytuacjach uderzał niecelnie z obrębu pola karnego. Szkoleniowiec gospodarzy, Pep Guardiola zapowiedział, że w najbliższym spotkaniu, o ten aspekt nie trzeba będzie się martwić.

Trener „Obywateli” odniósł się również do możliwości kadrowych zespołu. - Sytuacja kadrowa wygląda dobrze. Nie ma żadnych urazów, a Ilkay Gündogan rozegrał kilka minut po siedmiu, ośmiu miesiącach przerwy. Zagrał kilka minut z Gironą, więc zobaczymy, czy będzie gotowy na Everton. Trenuje naprawdę dobrze, ale potrzebuje czasu, zaufania.

Kontuzja wykluczy z gry także nowy nabytek drużyny, Benjamina Mendiego, który cały czas trenuje indywidualnie. Reszta zespołu jest gotowa na mecz.

W ekipie z Liverpoolu również panuje dobra atmosfera. W pierwszej kolejce, Everton skromnie pokonał Stoke City 1:0, choć można było wynieść z tego spotkania znacznie więcej. To właśnie ekipa gospodarzy prowadziła grę i gdyby wykorzystać wszystkie bramkowe sytuacje, mecz mógł zakończyć się wynikiem znacznie wyższym. Jednakże, tak jak w przypadku Manchesteru City, brakowało skutecznego wykończenia.

Szkoleniowiec Evertonu, Ronald Koeman ma większe problemy ze składem. W powodu lekkiego urazu może zabraknąć Sandro Ramireza. Napastnik nie zagrał w ostatnim meczu z Hajdukiem Split w eliminacjach do Ligi Europy i występ w dzisiejszym spotkaniu też stoi pod znakiem zapytania. Z powodu kontuzji nie zobaczymy też: Yannicka Bolasie, Seamusa Colemana i Ramiro Funes Moriego. W meczu nie wystąpi na pewno nowy nabytek „The Toffees”, Gylfi Sigurdsson, który, jak powiedział trener, nie ma za sobą intensywnego okresu przygotowawczego i jego debiut może być odkładany w czasie do chwili, aż będzie gotowy. Cała reszta drużyny jest do dyspozycji Koemana.

Koeman skomentował także styl gry rywala. - Sposób, w jaki gra Manchester City jest najtrudniejszym sposobem z punktu widzenia przeciwnika. To naprawdę przyjemność oglądać drużyny grające w piłkę nożną wykreowaną przez Pepa Guardiolę.

W poprzednim sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Na Etihad padł remis 1:1, a na Goodison Park, Everton zdemolował „Citiziens” aż 4:0. - Mamy świadomość, że potrafimy wykorzystać nawet najmniejszy błąd rywala. Kiedy graliśmy z City przed rokiem, ukaraliśmy ich. Myślę jednak, że po transferach, jakie zrobili latem, są silniejsi niż w zeszłym roku. – powiedział przed meczem Koeman.

W przeciągu całej swojej historii, Manchester City mierzył się z Evertonem 34 razy. „Obywatele” 12 razy odnosili zwycięstwo, 7-krotnie padał remis i 15 razy musieli uznać wyższość rywala.

Przewidywane składy:

Manchester City: Ederson – Otamendi, Kompany, Stones – Fernandinho, Silva, De Bruyne, Walker, Sane – Jesus, Aguero

Everton: Pickford – Keane, Jagielka, Williams, Martina – Gueye, Schneiderlin, Klaassen, Mirallas, Lennon – Rooney

Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV na żywo:
Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Transmisje ze spotkania będzie można oglądać na kanale Canal+ Sport 2. Na relacje tekstową zaprasza serwis GOL24.