Sevilla FC

2

Villarreal CF

1

• Po nudnej pierwszej połowie w drugiej części gry doczekaliśmy się goli i emocji. Villarreal po wejściu Gio dos Santosa na początku składnie konstruował swoje akcje, jednak organizacja w defensywie Sevilli była na bardzo wysokim poziomie. Znakomita gra z kontry, ofensywnie grający boczni obrońcy, a przede wszystkim chodzi tu o Tremoulinasa, autora asysty przy golu Denisa Suareza - to były klucze do zwycięstwa. To tyle z Ramon Sanchez Pizjuan. Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy!

• Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Jose Dorado zmienia Luciano Vietto.

• Mario Gaspar faulem przerywa kontrę Sevilli i otrzymuje żółtą kartkę.

• Znakomita wrzutka z lewej strony bardzo aktywnego dziś Benoita Tremoulinasa, a jego centrę strzałem głową zamyka wypożyczony z FC Barcelony Denis Suarez.

• Denis Suarez podwyższa na 2-1!!!

• Reyes mógł być oko w oko z Asenjo, jednak w trakcie wbiegania w pole karne wpadł na Carlosa Baccę, co uniemożliwiło mu kontynuowanie akcji.

• Kapitan drużyny, Vicente Iborra, żegnany oklaskami Ramon Sanchez Pizjuan. W jego miejsca na murawę wbiega Denis Suarez.

• Jeden z lepszych zawodników tego meczu, Eric Bailly, za faul od tyłu otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Aleix Vidal opuszcza boiska, a zmienia go Jose Antonio Reyes.

• Strzałem z rzutu wolnego z okolicy osiemnastego metra Meksykanin pokonuje Sergio Rico.

• GIOVANI DOS SANTOS! 1-1!!!

• Gerard Moreno zmienia Joela Campbella.

• Tym razem Bacca już z odpowiednią siła podał do Vicente Iborry, który wpakował piłkę praktycznie do pustej bramki.

• IBORRA!!! 1-0 DLA SEVILLI!

• Znakomite podanie Aleixa Vidala, który wypuścił Carlosa Baccę. Gracze Sevilli atakowali 3 na 1, a mimo to Kolumbijczyk podał zbyt lekko, by jego koledzy wpakowali piłkę praktycznie do pustej bramki.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, silne uderzenie Mbii głową, po którym piłka o centymetry minęła słupek bramki Sergio Asenjo.

• Mateo Musacchio ukarany kartką za faul na Vitolo.

• Carlos Bacca zmienia na szpicy Kevina Gameiro.

• Znowu na boisku leży Mbia. Po raz kolejny arbiter musi przerwać grę, by sprawdzić stan zdrowia defensywnego pomocnika Sevilli.

• Tomas Pina ukarany kartką za próbę przerwanie kontry Sevilli.

• Znowu długo formowany atak pozycyjny gości zepsuty niecelnym uderzeniem.

• Kilkuminutowa ofensywa Villarrealu, polegająca na utrzymywaniu się przy piłce i dośrodkowaniach w pole karne, zakończona niecelnym podaniem. Od bramki grę wznowi Sergio Rico.

• Gio dos Santos strzelając z rzutu wolnego, trafił w Mbię. Francuz padł na murawę i potrzebuje pomocy lekarzy.

• Zaczynamy drugą część gry.

• Gio dos Santos zmienia w przerwie Ikechukwu Uche.

• Giovanni dos Santos przygotowuje się do wejścia na murawę. Zaraz zobaczymy, kogo zmieni.

• Martin Atkinson kończy pierwszą połowę. Pierwsze 45 minut było dosyć nudne. Sevilla gra spokojnie, konsekwentnie, dobrze w obronie i szuka swych szans w kontrataku. Villarreal nie ma żadnych argumentów na pokonanie na gospodarzy. Ich jedyną bronią są strzały z dystansu, które są zazwyczaj niecelne. Wracamy za kwadrans.

• Jonathan dos Santos miał na celu pokonanie Serrgio Rico, decydując się na strzał. Skończyło się na wystraszeniu kilku kibiców na trybunach, którzy oberwali piłką w głowę.

• Ostatnie pięć minut upłynęło pod znakiem rozgrywania piłki prze Villarreal. Wymiana podań skończyła się stratą pola i kontrą Sevilli, którą zatrzymał Asenjo, wychodząc do podania prostopadłego.

• Znów uderzają piłkarze Villarrealu, tym razem był to Antonio Rukavina, jednak lewy obrońca posłał piłkę wysoko w trybuny. Z minuty na minuty morale graczy Marcelino spada.

• Joel Campbell przytrzymał piłkę na lewym skrzydle, zacentrował w pole karne, jednak to dośrodkowanie było zbyt głębokie.

• Eric Bailly otrzymuje kartkę za trafienie głową w obojczyk Vitolo.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolic koła środkowego piłkarzy Sevilli, jednak to zagranie bardzo niecelne i płka ląduje w rękawicach Serio Asenjo.

• Do Sewilli przybyło ok. 2 tys. kibiców Villarrealu.

• Luciano Vietto ukarany kartką za taktyczny faul pod własnym polem karnym.

• Składna, zespołowa akcja Sevilli, jednak centra Vitolo zablokowana przez Mario. Z rzutu rożnego grę wznowią gospodarze.

• Kolejny faul w ataku Villarrealu. Tym razem Ikechukwu Uche powalił na murawę Pareję.

• Diogo Figueiras wypuścił na prawej flance Aleix Vidal, ten dośrodkował w pole karne, ale Vicente Iborra niecelnie zamyka akcję.

• Mamy przerwę w grze. Z murawy nie podnosi się Kevin Gameiro, który otrzymał kopniaka w okolice kostki.

• Kolejny faul zawodników "Żółtej Łodzi Podwodnej". Tym razem nieprzepisowo zagrał Tomas Pina. Piłkarze Marcelino przerywają akcje Sevilli w jej pierwszej fazie, jeszcze na połowie Sevilli.

• Mario Gaspar spróbował szczęścia strzałem z dystansu. Nie bez problemów interweniował bramkarz Sevilli. Rzut rożny dla Villarrealu.

• W dzisiejszym meczu nie gra Grzegorz Krychowiak, który pauzuje za nadmiar kartek.

• Kontratak gości zakończony niepowodzeniem po niedokładnym podaniu górą Ikechukwu Uche.

• Poważny błąd w obronie Musacchio, potężne uderzenie Iborry, Asenjo "wypluwa" piłkę, a całą sytuację wyjaśnia Eric Bailly, wybijając piłkę.

• Pierwsza groźna akcja. Drybling w środku pola Manu Triguerosa, techniczny strzał w światło bramki i piłka ląduje w rękawicach Sergio Rico.

• Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona!

• Piłkarze obu ekip są już na murawie. W tle słyszymy hymn Ligi Europy.

• Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Villa-rreal Sevilla wygrała 3-1, co oznacza, iż to gospodarze dzisiejszego meczu są faworytem do awansu.

• Ławka rezerwowych Villarrealu: Marcos, Jokić, Giovanni dos Santos, Dorado, Gomez, Moreno, Carlos.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Coke, Barbosa, Navarro, Bacca, Reyes, Aspas, Denis Suarez.

• Znamy już obie jedenastki, w jakich wybiegną drużyny. Składy te widoczne są w panelu po lewej stronie.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Sevilla FC - Villarreal FC!