Olympique Marsylia 0 - 1 Athletic Bilbao

0

Athletic Bilbao

1

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Arbiter kończy dzisiejsze spotkanie! Olympique Marsylia ulega na własnym stadionie Athleticowi Bilbao. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Aduriz(54').

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Elustondo, który przed chwilą pojawił się na placu gry.

• Ernesto Valverde wykorzystuje ostatnią zmianę. Elustondo zastępuje na placu gry Benata Etxebarrię.

• Aduriz wbiegł w pole karne i uderzył po zwodzie. Udało mu się tylko wywalczyć rzut rożny.

• Żółtą kartką ukarany Isla.

• De Marcos przebiegł z piłką kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z okolic pola karnego. Bardzo niecelnie kapitan Athleticu.

• BYŁO BLISKO! Diarra posłał długą piłkę do Tauvina, a ten wbiegł z nią w pole karne i uderzył na bramkę. Futbolówka otarła się o słupek!

• Ostatnią zmianę wykorzystuje trener gospodarzy. Schodzi N'Koudou, wchodzi Sarr.

• Żółtym kartonikiem ukarany Balenziaga.

• Odwróciły się role w tym spotkaniu. Teraz to gospodarze mają problemy z dokładnością. W dodatku w obronie zostają duże wolne przestrzenie.

• Żółtą kartką za nieprzepisowe powstrzymanie Balenziagi ukarany Diarra.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Merino, a w jego miejsce pojawia się Boveda.

• Tauvin ładnie przedarł się pod pole karne, jednak jego dogranie nie było już tak dokładne i piłkę przejęli rywale.

• Fletcher wyskoczył do dośrodkowania jednocześnie z Rolando. Gdyby zrobił to tylko jeden z nich, to może coś by z tego wynikło.

• Fletcher wyskoczył do dośrodkowania jednocześnie z Rolando. Gdyby zrobił to tylko jeden z nich to może coś by z tego wynikło.

• Kolejnym dobrym zwodem popisał się Diarra. Tym razem w środkowej strefie boiska. Rico musiał faulować.

• Gospodarze mieli teraz rzut rożny. Dobrą interwencją popisał się Iago Herrerin, który wypiąstkował dośrodkowaną piłkę z pola karnego.

• Tauvin wystawił sobie futbolówkę i uderzył na bramkę Iago Herrerina. Mógł dłużej pomyśleć piłkarz "Les Phoceens", bo jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Gospodarze próbują spokojnie rozgrywać piłkę na własnej połowie boiska, by za chwilę przenieść się w okolice linii środkowej boiska.

• Wyraźnie zamarły po tym golu trybuny stadionu w Marsylii.

• Benat Etxebarria ukarany pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

• ...a Batshuayin zastępuje Alessandriniego.

• Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Barrada, wchodzi Thauvin...

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Eraso został zmieniony przez Rico.

• GOOOOOL!!! 0:1! ADURIZ! Nie zanosiło się na gola. Iago Herrerin wybił piłkę daleko do przodu, a na trzydziestym metrze głową do Aduriza zgrał ją jeden z piłkarzy "Rojiblancos". Hiszpan uderzył bezpośrednio z woleja i piłka wylądowała w bramce.

• Piłka powędrowała do wbiegającego w pole karne Isli, który odegrał do Alessraniego, a ten przedłużył do Fletchera. Szkot zbyt długo się zastanawiał i ostatecznie trafił w jednego z obrońców. Mógł wcześniej uderzać zawodnik "Les Phoceens".

• N'Koudou dostał piłkę od Maniqullo, ale był na pozycji spalonej i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

• Diarra przejął piłkę i prostym zwodem minął Williamsa.

• Williams wbiegł z piłką w pole karne i uderzył. Bardzo niecelnie.

• Ładnie w pole karne dośrodkował N'Koudu, jednak przewrócił się Alessandrini i nic z tego nie wynikło.

• Arbiter rozpoczyna drugie 45 minut. Tym razem od środka goście.

• Lepiej w pierwszej połowie radzili sobie gospodarze. Dwukrotnie na bramkę Herrerina uderzał Fletcher. Ekipie "Rojiblancos" zdecydowanie brakuje dokładności.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Olympique Marsylia bezbramkowo remisuje z Athleticiem Bilbao.

• Isla zszedł do środka i dograł do kolegi z drużyny w pole karne. Źle wykombinował to piłkarz Athleticu i nic z tego nie wynikło.

• Goście chcą przetrwać pierwszą połowę bez utraty bramki, jednak chyba już myślą o przerwie.

• Goście mają dziś problemy z grą z pierwszej piłki. Kolejny raz "Rojiblancos" stracili futbolówkę na rzecz rywali.

• Piłka została dośrodkowana w pole karne, jednak dobrym piąstkowaniem popisał się Iago Herrerin. Mocno oberwał Nkoulou, który teraz zwija się z bólu.

• Eraso zakończył akcję swojego zespołu uderzeniem na bramkę. Niecelny strzał w wykonaniu piłkarza Athleticu.

• Arduriz wyskoczył do dośrodkowanej piłki. Hiszpan nie trafił w futbolówkę głową, za to trafił... ręką w głowę Manquillo.

• Nieporozumienie w ekipie "Los Leones". To już kolejny taki przypadek w dzisiejszym spotkaniu. Zdecydowanie za często zdarza się to podopiecznym Ernesto Valverde.

• Barrada próbował uderzać z nieprzygotowanej pozycji i trafił prosto w obrońcę Athleticu.

• N'Koudou popisał się efektownym dryblingiem, który na niewiele się stał, bo piłkarz "Les Phoceens" i tak stracił futbolówkę.

• Williams próbował zagrać prostopadle do wbiegającego w pole karne kolegi z drużyny. Zbyt słabe było to zagranie i piłkę przejęli rywale.

• Alessandrini dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Fletcher. Szkot uderzył głową, jednak trafił prosto w Iago Herrerina.

• Aduriz chciał odegrać piętą do kolegi z drużyny, jednak zrobił to zbyt niedokładnie i przy piłce są teraz gospodarze.

• Eraso dośrodkował na piąty metr i bez problemu piłkę złapał Maldanda.

• Williams ładnie dograł do De Marcosa. Kapitan "Rojiblancos" próbował dogrywać w pole karne, ale na rzut rożny wybijają rywale.

• Balenziaga niechlujnie próbował centrować w pole karne i bez problemu piłkę przejęli rywale.

• Piłkę przejęli "Les Phoceens". Isla dograł do Fletchera, a ten uderzył na bramkę. Balenziaga zablokował jednak ten strzał i rzut rożny będą mieli gospodarze.

• N'Koudou podał do Manquillo, a ten próbował płasko dogrywać w pole karne. Rywale przejmują tę piłkę.

• Alessandrini do Isli. Chilijczyk nabił jednego z rywali i wywalczył rzut rożny.

• Niepotrzebnie dryblował teraz Alessandrini, w wyniku czego stracił futbolówkę.

• Tym razem Alessandrini zbyt mocno posłał piłkę do Isli i ta przekroczyła linię boczną boiska.

• Zbyt mocno posłana piłka do wbiegającego N'Koudou i bez problemu łapie ją Iago Herrerin.

• N'Koudou podszedł bliżej pola karnego, jednak zgubił go jego własny drybling. Przy piłce goście.

• Jak na razie brak konkretów z obu stron. Piłka krąży w środkowej strefie boiska.

• Arbiter gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Sędzia Craig Thomson ze Szkocji wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu.

• Rezerwowi Athletic Bilbao: Gorka Iraizoz, Eneko Boveda, Gurpegi, Elustondo, Susaeta, Rico, Muniain

• Rezerwowi Olympique Marsylia: Pele, Rekik, Sparagna, De Ceglie, Sarr, Batshuayi, Tauvin

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie! Już za 15 minut na Stade Vélodrome Olympique Marsylia podejmie Athletic Bilbao w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.