Valencia CF

4

• Arbiter zakończył mecz równo z wybiciem 90. minuty

• Po szybkiej akcji Rapidu honorową bramkę próbował zdobyć Schwab. Prosto w ręce Ryana

• Po dośrodkowaniu Piattiego z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Ruben Vezo i zdobył gola.

• GOL! Po rogu piłkę w siatce umieścił Ruben Vezo

• Mir świetnie zagrał piłkę do Barragana. Ten popędził skrzydłem, lecz nie zdołał wygrać pojedynku z jednym z defensorów Rapidu. Będzie rzut rożny

• Feghouli dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do piłki. Będzie jeszcze rzut rożny.

• Lewym skrzydłem przebijał się Tropi, lecz brutalnie zatrzymał go Sonnleitner. Będzie rzut wolny spod samej linii pola karnego

• Kolejne świetne długie podanie Feghouliego. Tym razem szybsi defensorzy z Wiednia.

• Louis Schaub za Thomasa Murga. Czy ta zmiana pomoże gospodarzom zdobyć honorową bramkę?

• Faul Rodrigo w ataku na Woeberze zakończył ofensywną akcję Valencii

• Ostatnia roszada wśród zawodników gości. Tropi zmienił Javi Fuego.

• Dobre uderzenie Petsosa z wolnego spokojnie wybronił Ryan.

• Piłkarze Rapidu wyglądają już na zmęczonych i zmarnowanych. Dla nich ten mecz mógłby się już skończyć. Rozkręcają się natomiast Nietoprze, którzy coraz odwazniej poczynają sobie pod bramką gospodarzy.

• Dynamiczną akcję stworzył sobie Mir. Tym razem jednak górą golkiper Austriaków.

• Feghouli popędził szybko spod własnego pola karnego, na połowę rywala. Fantastycznym podaniem skierował futbolówkę w kierunku nadbiegającego Piattiego. Ten znalazł sie w sytuacji sam na sam i po prostu nie mógł tego nie strzelić.

• GOL! Piatti zakończył szybko kontratak trafieniem do siatki.

• Po strzale z wolnego w wykonaniu Rodrigo spokojnie interweniował golkiper Rapidu

• Zmiana wśród gospodarzy. Philipp Schobesberger za Deni Alara.

• Przed polem karnym Sonnleitner sfaulował Piattiego. Arbiter podyktował rzut wolny.

• Drugiego trafienia w tym spotkaniu szukał Rodrigo. Uderzył prosto w ręce Strebingera.

• Premierowa zmiana w zespole Rapidu. Matej Jelić za Philippa Prosenika

• Roszady dokonał także Gary Neville. Alvaro Negredo zmieniony przez Rafaela Mira.

• Idealnym, prostopadłym podaniem popisał się Danilo. Posłał piłkę prosto w okienko między stoperami Rapidu. Tam przejął ją Fehouli i po długim rogu umieścił w siatce.

• GOL! Bardzo ładne trafienie Feghouliego

• Bardzo groźnie wyglądał kontratak w wykonaniu Fuego. Nietoperze wychodziły pod bramkę Rapidu w przewadze, lecz dobre zachowanie stoperów gospodarzy zatrzymało ich chęci.

• Doskonałą piłkę zagrał Javi Fuego. Posłał ją w stronę pola karnego Rapidu, gdzie nie było nikogo. Pierwszy doszedł do niej właśnie Rodrigo i umiejętnie przeniósł ja nad Strebingerem.

• GOL! Bramkę dla Valencii zdobywa Rodrigo

• Maximilian Hofmann ukarany żółtą kartką za faul na Negredo

• Doskonałe zagranie Negredo w stronę Piattiego. Ten jednak nie wykorzystał ani tego dośrodkowania ani błędu Pavelicia i uderzył bardzo niecelnie.

• Kapitalna interwencja Ryana. Golkiper Valencii świetnie zareagował na strzał głową Schwaba.

• Po dośrodkowaniu Alara, czas na kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Piłka dłuższą chwilę spokojnie krążyła między nogami piłkarzy Rapidu na ich własnej połowie. Nie działo się nic ciekawszego.

• Negredo wyprowadzał atak spod własnego pola karnego, lecz bardzo szybko stracił piłkę.

• Po rogu uderzać próbował Sonnleitner, lecz jego strzał został zablokowany

• Skrzydłem popędził młody Woeber. Wywalczył rzut rożny.

• Rodrigo zatańczył z piłką w polu karnym rywali po czym padł na ziemie. Arbiter nie podyktował ani jedenastki ani nawet rogu. Od bramki golkiper Rapisu

• Drugie 45 minut rozpoczęte!

• Na drugą połowę nie wyszedł już Jose Gaya. W jego miejsce młody Antonio Latorre.

• Koniec pierwszej części gry. Arbiter nie doliczył nawet minuty

• Po podaniu Fegouliego z dystansu szczęścia szukał Piatti. Uderzył mocno, lecz minimalnie niecelnie.

• Ostatnie minuty przyniosły spowolnienie tempa gry. Czy przed przerwą padnie jeszcze bramka?

• Wyjątkowo nieśmiało z wolnego uderzył Feghouli. Prosto w ręce golkipera gospodarzy

• Żółtą kartką ukarany Mario Pavelić. Będzie także rzut wolny dla Nietoperzy.

• Teraz groźniej zrobiło sie pod bramkę Strebigena. Autorem całej akcji był Feghouli, który świetnie podał do Negredo. Jego strzał został obroniony, a futbolówka poleciała prosto pod nogi Danilo. Ten uderzył z dystansu. Bliski dobitki był Barragan, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• Korner przyniósł kontratak Feghouliego. Za mocne podanie w kierunku Negredo sprawiły, że Rapid przejął piłkę.

• Szybki kontratak Rapidu. Pod polem karnym przejął ją Petsos i uderzył na bramkę. Za chwilę zobaczymy rzut rożny.

• Tym razem próbował Gaya. Jego strzał bez problemu wybronił jednak golkiper Rapidu

• Negredo wbiegł w pole karne Strebingera, lecz w ostatniej chwili zatrzymał go Hofman.

• Barragan popędził prawą stroną i świetnie zagrał piłkę do Rodrigo. Ten jednak miał ogromne kłopoty z przyjęciem jej przez co nie zdołał oddać strzału.

• Alar znalazł sie bliżej pola karnego Valencii po czym podał piłkę do Pavelicia. Ten jednak łatwo ją stracił.

• Po przejęciu z bardzo daleka uderzał Woeber. Niecelnie.

• Z kontratakiem wychodzili goście, lecz piłke czysto przejął Pavelic

• Rapid wywalczył sobie rzut rożny. Ze środka pola uderzał Schwab, ale Ryan wybił piłkę za linię końcową. Stały fragment gry wykonany prawidłowo, nie zakończył sie strzałem.

• Valencia nieśmiało dostała się w pole karne gospodarzy, lecz żaden z piłkarzy Nietoperzy nie oddał strzału na bramkę.

• Kolejne minuty nie przyniosły żadnej akcji, Futbolówka powoli toczy się środkiem boiska.

• Po raz pierwszy od dawna futbolówka znalazła się na połowie Valencii. Nie zajrzała jednak nawet w pole karne Ryana.

• Danilo uderzył z dystansu. Bez problemu piłkę wyłapał Strebinger

• Świetne dośrodkowanie w pole karne Rapidu. Na spalonym został jednak złapany Negredo.

• Od pierwszej minuty zdecydowanie przeważa Valencia. Nic nie zwiastuje tego, aby obraz gry miał się zmienić.

• Niefrasobliwe zachowanie Fuego zaowocowało szarzą Murga. Zawodnika Rapidu spokojnie zatrzymał jednak Gaya

• Mustafi efektownie zagrał do Negredo, a ten otoczony przez rywali posłał piłkę do Rodrigo. Futbolówkę przejęli jednak gospodarze

• Schwab miał okazję wyprowadzić szybki atak, lecz zamiast tego skierował piłkę do Alara. Ten popędził prawą stroną i centrował w pole karne. Prosto w ręce Ryana

• Piatti dośrodkował z rożnego, lecz nikt nie odebrał jego podania

• Valencia wciąż w ataku. Rapid nie stworzył sobie jak dotąd żadnej groźnej sytuacji.

• Stały fragment gry zakończył się fiaskiem.

• Negredo przebił się pod pole karne i wywalczył tam korner dla swego zespołu

• Schwab odzyskał piłke w środku boiska i skierował ją do Woebera. Ten dośrodkowywał w pole karne, lecz prosto w defensorów Valencii.

• Feghouli sfaulowany w środku pola. Rzut wolny z daleka dla Nietoperzy.

• Valencia szybko odebrala rywalom piłkę i prawą stroną w pole karne gospodarzy przedarł się Rodrigo. Wymienił podania z Feghoulim, lecz na nic się to nie zdało. Zostali zatrzymani przez obrońców Rapidu.

• Zaczynamy! Od środka gospodarze

• W wyjsciowej jedenastce Rapidu jest aż ośmiu Austriaków.

• Piłkarze obu zespołów zostali już wyprowadzeni przez arbitra na murawę. Dosłownie za chwilę zaczynamy

• Mimo, że rywalizacja jest praktycznie rozstrzygnięta, na trybunach pojawiło się całkiem sporo kibiców. Trybuny z trzech stron są praktycznie wypełnione ludźmi. Na tym ponad 50 tysiecznym stadionie jest co najmniej 35 tysięcy osób.

• W spotkaniu w Wiedniu nie wystąpi między innymi bohater zeszłotygodniowego starcia - Santi Mina. Niespełna 21-letni napastnik zdobył wtedy 2 gole i aż trzykrotnie wpisał się na listę asystentów. Tym samym miał kluczowy udział przy aż 5 z 6 bramek. Czy jego nieobecność negatywnie wpłynie na ofensywę Nietoperzy?