Piast Gliwice

0

IFK Goeteborg

3

• Sędzia Schuettengruber kończy dzisiejsze spotkanie. IFK Goeteborg wygrywa z Piastem Gliwice 3:0. Bramki dla zespołu gości zdobyli Bjarsmyr, Hysen i Engvall.

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Girdvainis.

• Ostatnią zmianę wykorzystał Jorgen Lennartsson. Pettersson za Bomana.

• GOOOL!! NOKAUT! Błyskawiczna akcja w wykonaniu IFK Goeteborg. Ostatecznie Engvall znalazł się w sytuacji sam na sam i lekką podcinką pokonał Szmatułę.

• Kolejna zmiana w IFK Goeteborg. Ankersena zastępuje Smedberg.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Schodzi Hysen, wchodzi Engvall.

• Mraz zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Futbolówka poszybowała nad bramką.

• Goście znów odebrali piłkę gliwiczanom. Rieks dograł jednak niedokładnie do przodu i gospodarze odzyskali futbolówkę.

• Goście wyszli z szybką kontrą, ale ostatecznie Hebert powstrzymał Hysena.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Mateusz Mak zastępuje Josipa Barisicia.

• Bukata zacentrował w pole karne, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Od bramki zacznie Alvbage.

• Żółtą kartką za niewłaściwe zachowanie ukarany Masłowski.

• To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Bartosza Szeligi, który został zmieniony przez Macieja Jankowskiego.

• Goście mieli teraz rzut wolny. Rieks uderzył ładnie przy lewym słupku, ale fenomenalną interwencją popisał się Szmatuła!

• Piłka powędrowała na piąty metr, gdzie był Szeliga. Młody zawodnik Piasta znów minął się z futbolówką.

• Kolejne dośrodkowanie w wykonaniu Mraza. Po główce Bukaty gliwiczanie będą mieli rzut rożny.

• Ankersen wpuścił w pole karne Rieksa, a ten dograł do Hysena. Zawodnik IFK Goeteborg nie trafił jednak czysto w piłkę i obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Szmatuły.

• Piłka powędrowała na głowę Pietrowskiego, który jednak przegrał pojedynek z Aleesamim.

• Sasa Zivec uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Alvbage!

• W przerwie na pierwszą zmianę zdecydował się Radoslav Latal. Tomasza Mokwę zastąpił Michał Masłowski.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania! Tym razem od środka goście.

• Koniec pierwszej połowy. Fatalnej w wykonaniu Piasta Gliwice. Wicemistrz Polski przegrywa 0:2.

• Murawski uderzył w światło bramki, jednak nie na tyle dobrze, żeby zaskoczyć Alvbage. Piłka w rękach golkipera IFK Goeteborg.

• Zivec zacentrował na długi słupek. Piłka przeleciała tylko nad głową Szeligi.

• GOL! 0:2! Dogranie Aleesamiego w pole karne zostało zablokowane. Do piłki dopadł jednak Hysen, który umieścił ją w bramce.

• Żółtym kartonikiem ukarany Eriksson.

• Hysen próbował dogrywać w pole karne, ale Hebert efektownym szczupakiem wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Albaek posłał piłkę na piąty metr z rzutu rożnego. Dobre piąstkowanie Szmatuły.

• Hebert wygrał teraz pojedynek z Hysenem, za co został nagrodzony gromkimi brawami.

• Salamonsson kolejny raz dośrodkował w pole karne. Tym razem piłka wylądowała na głowie Hysena i po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką.

• Ankersen próbował wypuścić Bomana, ale posłał piłkę zbyt mocno i złapał ją Szmatuła.

• Salamonsson zacentrował w pole karne z prawej strony. Hysen nie dosięgnął jednak futbolówki i ta jest teraz w posiadaniu gliwiczan.

• Kolejne dobre dośrodkowanie w wykonaniu zespołu z Goeteborga. Tym razem dobrze w powietrzu interweniował Mokwa.

• Mraz zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Obrońca Piasta mocno przesadził i piłka poleciała w trybuny.

• Kolejna próba w wykonaniu Zivca! Tym razem piłka przeleciała obok lewego słupka.

• Zivec próbował zaskoczyć bramkarza rywali centro-strzałem. Futbolówka przeleciała minimalnie nad bramką!

• Girdvainis po raz drugi wyjaśnił sytuację przed własnym polem karnym. Piłka powędrowała daleko do przodu.

• Pietrowski wypuścił lewym skrzydłem Mraza, a ten dograł w pole karne. Futbolówka wylądowała pod nogami Zivca, a następnie przeleciała minimalnie obok słupka.

• Zivec zacentrował na piąty metr z rzutu rożnego. Dobrze ustawiony Szeliga minął się jednak z piłką i w jej posiadaniu są teraz goście.

• Pierwsza próba w wykonaniu Piasta, który miał teraz rzut wolny. Mraz ładnie dośrodkował w pole karne, ale rywale wygrali pojedynek w powietrzu.

• GOL! Źle rozpoczął się ten mecz dla Piasta Gliwice. Goście mieli pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu i piłka powędrowała na bliski słupek, gdzie był Mattias Bjarsmyr. Kapitan zespołu z Goeteborga wpakował piłkę prosto do bramki.

• Pierwszy strzał w wykonaniu zespołu z Goeteborga. Strzał Ankersena zablokowany.

• Arbiter gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli gliwiczanie!

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Manuel Schuettengruber. Na liniach będą mu pomagać Roland Brandner i Stefan Kuehr.

• Rezerwowi IFK Goeteborg: Smedberg, Engvall, Nordstroem, Karlsson-Lagemyr, Dahlberg, Pettersson, Hjalmar

• Rezerwowi Piasta Gliwie: Rusov, Jankowski, Badia, Mak, Moskwik, Flis, Masłowski

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie prosto ze Stadionu Miejskiego w Gliwicach. Już za 15 minut Piast podejmie tutaj IFK Goeteborg. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania!