Mecz Arsenal - CSKA Moskwa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Arsenal - CSKA Moskwa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Kanonierzy" chcą udowodnić swoją wartość

1

• Gole oglądaliśmy tylko w pierwszej połowie. Niemniej jednak był to bardzo ciekawy mecz obfitujący w sytuacje z obu stron. Arsenal wygrał swoim doświadczeniem i teraz jest już bardzo blisko awansu do półfinału.

• Sędzia kończy ten pojedynek!

• O 3 minuty dłużej potrwa drugą połowa tego pojedynku.

• Konstantin Kuchaev dogrywał w pole karne, ale tam króluje Petr Cech.

• Aaron Ramsey uderza na bramkę i jego strzał jest minimalnie niecelny! Nie jest dane mu zdobyć hat-tricka!

• Danny Welbeck uderza z 3 metra prosto w bramkarza gości!

• Khetag Khosonov pojawia się na murawie w miejsce Ahmeda Musy.

• Hector Bellerin ogląda żółtą kartkę.

• Aaron Ramsey trafia w słupek! Walijczyk bardzo blisko zdobycia trzeciej bramki!

• Igor Akinfeev ukarany żółta kartką.

• Z boiska schodzi także Jack Wilshere, a melduje się na nim Mohamed Elneny.

• Zmiana także w ekipie Arsenalu, nawet podwójna. Alexandre Lacazatte schodzi, a w jego miejsce Danny Welbeck.

• Georgi Milanov zmiana Bibrasa Natkho.

• Igor Akinfeev notuje przepiękną interwencję! Mesut Ozill oddał świetny, płaski strzał, ale rosyjski bramkarz obronił znakomicie!

• Nacho Monreal doszedł do strzału głową po dograniu Mesuta Ozila, ale piłkę wyłapuje Igor Akinfeev!

• Alexandre Lacazette nie trafia na pustą bramkę! Alex Iwobi wyłożył mu piłkę, a Francuz fatalnie przestrzelił!

• Zmiana w ekipie CSKA. Alan Dzagoev zmieniony przez Vitinho.

• Alan Dzagoev pakuje piłkę do siatki ale.... wcześniej był na bardzo widocznym spalonym.

• Henrikh Mkhitaryan doznaje urazu przy starciu z rywalem i w jego miejsce wchodzi Alex Iwobi.

• Posypały się kary indywidualne. Tym razem ukarany Georgi Schennikov.

• Granit Xhaka bardzo brzydko fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Henrikh Mkhitaryan oddał strzał na bramkę, który został obroniony przez bramkarza CSKA. Jeszcze piłkę dobijał Wilshere, ale uderzył nad poprzeczką.

• Strzał Ramseya odbity przez Ignashevicha ląduje za linią końcową.

• Ahmed Musa ukarany żółtym kartonikiem.

• Seria rzutów rożnych CSKA nie przynosi żadnego efektu. Piłka w posiadaniu Arsenalu.

• Henrikh Mkhitaryan miał piłkę na 5 metrze, ale okropnie skiksował! To mógł być gol!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Wyniki na innych stadionach: Atletico 2:0 Sporting, Lazio 1:1 Salzburg, RB Lipsk 1:0 Marsylia.

• Bardzo dużo błędów. Błędów, które popełniają trampkarze. Tak wygląda dzisiaj defensywa gości. Arsenal skrzętnie to wykorzystuje i prowadzi spokojnie 4:1. Oby to nie był jednak koniec trafień w tym meczu!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Strzał Mesuta Ozila leci minimalnie nad bramką! Ależ było blisko wyniku 5:1!

• Indywidualna akcja Ahmeda Musy, kończy się jego bardzo słabym strzałem. Piłka pada łupem Petra Cecha.

• Ahmed Musa wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Alan Dzagoev fatalnie pudłuje...

• CSKA powoli pada na kolana. Alexandre Lacazette otrzymał piłkę na skraju pola karnego. Miał tyle miejsca, że spokojnie mógłby oddać 5 strzałów. Wystarczył jeden, bardzo precyzyjny i mamy już 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alexandre Lacazette po raz drugi w tym meczu!

• Tak padła bramka numer 3 dla Arsenalu. WOW!

• Pontus Wernbloom pierwszym w tym meczu zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Teraz dobrą akcję przeprowadzili goście, ale Vasili Berezutski oddał strzał, który powędrował bardzo wysoko ponad bramką.

• Cudowna akcja gospodarzy! Wymienili 6-7 podań z pierwszej piłki. Mesut Ozil wrzucił w pole karne, a Aaron Ramsey przerzucił piłkę nad bramkarzem.... piętą! Przepiękna bramka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ bramka Aarona Ramseya!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Alexandre Lacazatte pewnie zamienia 11 na bramkę! 2:1 dla gospodarzy!

• Rzut Karny dla Arsenalu! Masut Ozil sfaulowany w polu karnym rywala!

• Ładna akcja Lacazatte i Ozila, ale znowu sędzia wskazuje, że był spalony.

• Ahmed Musa mógł szybko wyprowadzić swój zespół na prowadzenie! Wyszedł sam na sam z Petrem Cechem, ale posłał piłkę w boczną siatkę!

• Ależ cudowny strzał gracza CSKA! Miał piłkę na 20 metrze z rzutu wolnego i huknął w samo okienko bramki! Petr Cech bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aleksandr Golovin wyrównuje!

• Aleksei Berezutski miał szansę na zdobycie bramki, ale jego strzał głową był niecelny.

• Tym razem Walijczyk już w 100% zgodnie z przepisami! Kanonierzy znakomicie rozegrali futbolówkę, Hector Bellerin dograł, a Aaron Ramsey huknał nie do obrony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aaron Ramsey zdobywa bramkę!

• Piłka po strzale Ramseya wpada do bramki, ale sędzia liniowy wskazuje ofsajd!

• Georgi Schennikov zepsuł składną akcję swojej drużyny, bardzo niedokładnym dośrodkowaniem.

• Pierwsza 100% szansa Arsenalu! Całą akcję kończył Henrikh Mkhitaryan, tylko że jego strzał ląduje na bocznej siatce!

• Mesut Ozil próbował obsłużyć Lacazatte, ale świetnie interweniuje Vasili Berezutski.

• Od środka rozpoczęli gracze Arsenalu! Gramy!

• Hymn Ligi Europy rozniósł się po trybunach Emirates Stadium! To oznacze, że do pierwszego gwizdka brakuje już tylko kilku minut!

• Równolegle do spotkania w Londynie odbywać się bedą trzy inne spotkania Ligi Europy. Atletico Madryt mierzyć się będzie ze Sportingiem Lizbona. Lazio gości na własnym stadionie drużynę Salzburga, a Olimpique Marsylia jedzie do Niemiec zmierzyć się z RB Lipsk.

• Zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z Maciejem Żurawskim, który twierdzi, że zwycięstwo Arsenalu w Lidze Europy byłoby świetnym zwieńczeniem trenerskiej kariery Arsena Wengera.

• Dla Arsenalu może być to jedyna szansa na uratowanie sezonu.Kanonierzy w lidze nie mają praktycznie żadnych szans na awans do Champions League dlatego zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Europy może być jedyną drogą awansu do tych wielkich rozgrywek.

• Dobry wieczór Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 25 minut startujemy z meczem 1/4 finału Ligi Europy!

Bartosz Głąb

Arsenal -  CSKA LIVE! "Kanonierzy" chcą udowodnić swoją wartość

Arsenal - CSKA LIVE! "Kanonierzy" chcą udowodnić swoją wartość ©AFP/East News

Mecz Arsenal - CSKA Moskwa ONLINE. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europy Arsenal podejmie na własnym obiekcie CSKA Moskwa. Faworytem spotkania wydają się być Anglicy, jednak oba zespoły w tym sezonie pokazały, że potrafią sprawiać niespodzianki. Relacja LIVE od 21:05 w GOL24

Mecz Arsenal - CSKA Moskwa ONLINE

Dla Arsenalu wygranie Ligi Europy to w tym sezonie już praktycznie jedyna droga do fazy grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. W angielskiej Premier League "Kanonierzy" do czwartego miejsca tracą bowiem trzynaście punktów i raczej nie mają szans na odrobienie tej straty.
W zeszłym sezonie Manchester United był w podobnej sytuacji, bo również w lidze spisywał się bardzo słabo, ale udało mu się wtedy wygrać Ligę Europy, pokonując w finale Ajax Amsterdam. W tym sezonie jednak obsada ćwierćfinałów wydaje się nieco mocniejsza. Przeszkodzić Arsenalowi mogą takie ekipy jak Atletico Madryt czy Olimpique Marsylia.

Arsenal do ćwierćfinału rozgrywek dotarł pokonując najpierw szwedzki Ostersunds FK, a potem włoski AC Milan. W meczu ze szwedzką drużyną już przy pierwszym podejściu zawodnicy Arsene'a Wengera praktycznie zapewnili sobie awans, bo wygrali aż 3:0. U siebie jednak Szwedzi sprawili nieco niespodziankę, bo udało im się wygrać na ciężkim terenie w Londynie 2:1. Natomiast w meczu z Milanem faworytem byli Włosi, bo byli w znakomitej formie - wygrywali mecz po meczu. Arsenal za to był w dołku i miał serię aż czterech porażek z rzędu we wszystkich rozgrywkach. W dwumeczu jednak "Kanonierzy" zamknęli usta krytykom i wygrali w Mediolanie 2:0, a później także w Londynie 3:1 (zaznaczmy, że meczu rewanżowym Milan prowadził 1:0 i sędzia podyktował bardzo kontrowersyjny rzut karny dla Arsenalu. Gdyby nie ta jedenastka, losy spotkania mogły potoczyć się bardzo różnie).

Natomiast CSKA Moskwa znalazło się w ćwierćfinale po wyeliminowaniu Cveny Zvezdy Belgrad i niespodziewanie Olimpique Lyon. W spotkaniu z serbską drużyną różnica była minimalna, bo w dwumeczu CSKA wygrało zaledwie 1:0. Takim rezultatem rosyjska drużyna przegrała pierwsze spotkanie i to u siebie z Lyonem. Jednak w rewanżu we Francji to CSKA było górą, wygrało 3:2 i dzięki większej liczbie bramek zdobytych na wyjeździe udało im się awansować do ćwierćfinału, co było nie lada niespodzianką, bo wyżej notowany w tym spotkaniu był zespół z Lyonu.

Ostatni raz Arsenal z CSKA w oficjalnych meczach mierzył się ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów w 2016 roku. Wtedy CSKA wygrało w Moskwie na Łużnikach 1:0, a w Londynie padł bezbramkowy remis. Wtedy w drużynie CSKA Moskwa grał Milos Krasić, obecnie gracz Lechii Gdańsk. Tamte rozgrywki grupowe Arsenal zakończył na pierwszym miejscu, przed FC Porto. Natomiast CSKA Moskwa było trzecie, co dało im awans do fazy pucharowej jeszcze wtedy Pucharu UEFA. Na ostatnim meczu rywalizację zakończył HSV Hamburg, który obecnie walczy o utrzymanie w Bundeslidze.

[SPRAWDŹ! Najbogatsza oferta sportowa w ofercie player+]

NIE ZAGRAJĄ

Arsenal FC: Cazorla (kontuzja);
CSKA Moskwa: Fernandes,Vasin (kontuzje), Nababkin (kartki)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Arsenal FC: Ospina - Monreal, Koscielny, Mustafi, Bellerin - Ozil, Ramsey, Wilshere, Xhaka, Mkhitaryan - Lacazette;
CSKA Moskwa: Akinfeev - Ignashevich, A.Berezutski, V.Berezutski - Milanov, Natcho, Golovin, Kuchaev, Dzagoev - Werbloom, Musa.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

ARSENAL FC
Arsenal FC - Stoke City 3:0 (Premier League)
Arsenal FC - AC Milan 3:1 (Liga Europy)
Arsenal FC - Watford FC 3:0 (Premier League)
AC Milan - Arsenal FC 0:2 (Liga Europy)
Brighton - Arsenal FC 2:1 (Premier League)

CSKA MOSKWA
FK Rostov - CSKA Moskwa 1:2 (Premier Liga)
Olimpique Lyon - CSKA Moskwa 2:3 (Liga Europy)
Akhmat Grozny - CSKA Moskwa 0:3 (Premier Liga)
CSKA Moskwa - Olimpique Lyon 0:1 (Liga Europy)
CSKA Moskwa - Ural Jekaterynburg 1:0 (Premier Liga)

Arsenal FC - CSKA Moskwa TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania ćwierćfinałowego Ligi Europy Arsenal FC - CSKA Moskwa od 21:05 przeprowadzi Eurosport1 HD. Spotkanie skomentują Tomasz Lach i Maciej Żurawski. Relacja LIVE w GOL24.pl! Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV