Mecz FK Pelister - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FK Pelister - Lech Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Europy, 1. runda eliminacyjna
2017-07-06 17:00

FK Pelister

0

Lech Poznań

3

• Piłkarze poznańskiego Lecha nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa w rewanżowym meczu z FK Pelister. Podopieczni Nenada Bjelicy w upalnej Strumnicy wygrali 3:0 po trafieniach Łukasza Trałki oraz rezerwowych Darko Jevticia i Kamila Jóźwiaka. Kolejorz w dwumeczu strzelił zdobywcy Pucharu Macedonii siedem goli.

• Koniec spotkania! Lech wygrywa w Strumnicy 3:0. W dwumeczu Lech - Pelister 7:0!

• Darko Jevtić z rzutu wolnego uderzył ponad murem, ale też i wyraźnie nad poprzeczką.

• Była szansa na zdobycie gola. Kamil Jóźwiak jednak zbyt długo przetrzymywał piłkę w polu karnym i bardzo dobrze zapowiadająca się akcja lechitów zakończyła się bez strzału na bramkę.

• Mogło być 4:0! Piłka trafiła w słupek. Strzelał Nicklas Barkrtoth, a po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od Macieja Gajosa.

• Maciej Makuszewski nie miał komu podawać, dlatego słusznie zdecydował się na indywidualną akcję, którą zakończył soczystym strzałem. Na rzut rożny odbił futbolówkę bramkarz Pelisteru!

• Kamil Jóźwiak wywalczył rzut rożny z lewej strony. Dośrodkowanie Nicklasa Barkrotha wybili gracze z Macedonii.

• Strzelał z dystansu Kristijan Tosevski. Futbolówka poszybowała ponad poprzeczką bramki Kolejorza.

• Groźnie było pod bramką Lecha. Piłkę odbitą od Lasse Nielsena złapał jednak Burić.

• Kamil Jóźwiak otrzymał dokładne podanie z prawej strony od Macieja Makuszewskiego. Wprowadzony niedawno na boisko zawodnik nie pomylił się w stuprocentowej sytuacji, a bramkarz Pelisteru po raz trzeci musiał wyjmować piłkę z siatki!

• GOOOOOOL! KAMIL JÓŹWIAK!

• Filip Petrow schodzi z boiska. W jego miejsce pojawił się Ivo Trifunovski.

• Zamieszanie pod bramką Macedończyków po rzucie rożnym. Kamil Jóźwiak w ostatniej chwili został zablokowany!

• Baze Ilijoski uderzał płasko na bramkę Jasmina Buricia. Bośniak wyłapał futbolówkę bez problemów.

• Trzecia i ostatnia zmiana w drużynie Lecha. Za Bille Nielsena wchodzi Kamil Jóźwiak.

• Chwila przerwy w grze. Piłkarze obu zespołów mogą uzupełnić płyny.

• Darko Jevtić rozpoczął z rzutu wolnego podaniem do Macieja Makuszewskiego. Ten pomknął do linii końcowej i oddał piłkę na 12 metr do Jevticia. a Szwajcar bardzo ładnym uderzeniem pokonał bramkarza Pelisteru.

• GOOOOOOOL! DARKO JEVTIĆ!

• Druga zmiana w szeregach Kolejorza. Darko Jevtić zastąpił Radosława Majewskiego.

• Teraz Jasmin Burić wykazał się refleksem. Po błędzie defensywy Lecha golkiper poznaniaków w ostatniej chwili wygarnął piłkę.

• W miejsce Riste Markovskiego na murawie pojawił się Matej Cvetanoski.

• Kontratak wyprowadził Nicklas Barkroth. Szwed podawał w kierunku Bille Nielsena, ale ten zdecydowanie zbyt wolno wystartował do akcji.

• Nie najlepiej Jasmin Burić. Bramkarz Lecha wybił futbolówkę poza linię boczną boiska.

• Radosław Majewski dośrodkował na bliższy słupek z rzut rożnego. Poradzili sobie z tym zagraniem obrońcy gospodarzy.

• Baze Ilijoski znalazł się "oko w oko" z Jasminem Buriciem. Golkiper Lecha górą w tym pojedynku.

• Nicklas Barkroth skutecznie w defensywie. Skrzydłowy Lecha zablokował dośrodkowanie rywala.

• Jeden nowy zawodnik także w ekipie Pelisteru. Lucas zastąpił Goce Todorovskiego.

• Jedna zmiana w szeregach Lecha. Maciej Makuszewski zmienił Mario Situma.

• Druga połowa meczu w Strumnicy już się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lech prowadzi w Strumnicy 1:0.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Macedończyków. Od bramki rozpocznie Burić.

• Niezła piłka w kierunku Radosława Majewskiego, ale lechitę uprzedził Blagojce Ljamcevski, który zdołał odegrać do bramkarza.

• Akcja Kolejorza. Faulowany był Nicklas Barkroth, ale arbiter nie dostrzegł przewinienia.

• Radosław Majewski ponownie dośrodkował z rzutu rożnego. Futbolówkę precyzyjnie głową uderzył Łukasz Trałka, a bramkarz Macedończyków musiał wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOL! ŁUKASZ TRAŁKA

• Radosław Majewski dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę. Lasse Nielsena. Ten uderzył pod poprzeczkę, ale piłkę ponad poprzeczką przeniósł golkiper gospodarzy!

• Spokojnie budowali akcję lechici. Wołodymyr Kostewycz powstrzymany na lewym skrzydle przez Kristijana Tosevskiego.

• Nicki Bille Nielsen utrzymywał się z piłką w polu karnym. Naciskany przez rywala padł na murawę. Sędzia pokazał, że nic nie było, a Duńczyk nie krył złości na arbitra.

• Niepotrzebna strata Wołodymyra Kostewycza. Rzut wolny dla Macedończyków.

• Radosław Majewski uderzył z rzutu wolnego ponad murem, ale futbolówkę pewnie złapał bramkarz Pelisteru.

• Pelister zaatakował lewą stroną. Mocne dośrodkowanie w pole karne i niewiele brakło by Baze Ilijoski zamknął akcję i wpakował piłkę do siatki.

• Piłkarze wznowili spotkanie. Ofensywny faul Nicki Bille Nielsena przerwał akcję Kolejorza.

• Przerwa w grze. Zawodnicy uzupełniają płyny.

• Pelister zaatakował prawym skrzydłem. Baze Ilijoski popełnił jednak ofensywne przewinienie na Łukaszu Trałce. Rzut wolny dla lechitów.

• Lech przedzierał się prawą flanką. Piłkę w pole karne dogrywał Nicklas Barkroth, ale defensorzy Pelisteru poradzili sobie z tym dośrodkowaniem.

• Nie forsują tempa gracze Pelisteru Bitola. Spokojniejszy fragment spotkania.

• Radosław Majewski wycofał piłkę do Macieja Gajosa. Ten nie zastanawiał się długo i huknął z dystansu. Szkoda tylko, że niecelnie.

• Brzydki faul na Macieju Gajosie w środkowej strefie boiska. Bez żółtej kartki.

• Ależ błąd! Jasmin Burić wyszedł z piłką poza pole karne, ale ją stracił. Musiał ratować się faulem. Całe szczęście, że Burić zobaczył tylko żółtą kartkę.

• Radosław Majewski uruchomił na prawej stronie Nicklasa Barkrotha. Ten podał w pole karne do Bille Nielsena, ale Duńczyk nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

• Macedończycy wywalczyli kolejny korner. Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego. Od bramki rozpocznie Jasmin Burić.

• Fernando Silva wywalczył rzut rożny. Było gorąco w szesnastce, ale defensorzy Lecha zażegnali niebezpieczeństwo.

• Zawodnicy gospodarzy wyszli z kontratakiem. Baze Ilijoski dograł w pole karne, tam upadł jeden z Macedończyków, ale o jedenastce nie mogło być mowy.

• Nicki Bille Nielsen faulowany w bocznej strefie boiska. Rzut wolny dla poznaniaków.

• Długie podanie na lewą stronę do Radosława Majewskiego. Gracz Lecha przy linii końcowej starał się wywalczyć rzut rożny, ale ta sztuka mu się nie udała.

• Mario Situm wyprowadził kontratak Lecha i sam zdecydował się go wykończyć. Płaski strzał skrzydłowego Kolejorza poza światłem bramki.

• Pierwszy gwizdek francuskiego arbitra. Gramy!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za nami tradycyjne powitanie kapitanów. Za moment początek spotkania.

• W podstawowym składzie Lecha ponownie zobaczymy Mario Situma, który przed tygodniem zdobył dwie bramki. Na środku obrony swoich sił spróbuje Łukasz Trałka.

• Tak prezentuje się dzisiaj ławka rezerwowych Kolejorza. Rezerwowi Lech: Putnocky, Wasielewski, Jóźwiak, Radut, Makuszewski, Jevtić, Robak.

• Zaliczka z pierwszego pojedynku sprawia, że lechici mogą zagrać dzisiaj bez większej presji. - Przed meczem rewanżowym mamy bardzo dobry wynik. Tak jak powiedziałem przed pierwszym spotkaniem, mamy lepszą drużynę. Musimy to jednak pokazać też na boisku. W Poznaniu to udowodniliśmy. Trzeba też to zrobić na wyjeździe - mówi trener Nenad Bjelica.

• Podopieczni Nenada Bjelicy w Macedonii zderzyli się z falą upału. Gdy dotarli do Skopje, na termometrach było 36 stopni Celsjusza, czyli o 13 więcej niż w Polsce. – Jesteśmy oswojeni z wysokimi temperaturami, choćby dlatego, że na obozie w Opalenicy często trenowaliśmy w tropikalnych warunkach. Zresztą spodziewaliśmy się ekstremalnych warunków i nie możemy mówić, że jesteśmy zaskoczeni – przyznał duński, napastnik Nicki Bille Nielsen.

• Zapraszamy na relację na żywo z rewanżowego meczu I rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Lech zagra na wyjeździe z FK Pelister Bitola. Przed tygodniem poznaniacy zwyciężyli 4:0.

Damian Jarosz

Mecz FK Pelister - Lech Poznań ONLINE

Mecz FK Pelister - Lech Poznań ONLINE ©Waldemar Wylegalski / Polska Press

FC Pelister podejmie na Mladost Stadium Lecha Poznań w ramach rewanżu I rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla poznańskiej drużyny, więc drugi mecz powinien być już tylko formalnością. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 w Strumicy.

Po rocznej przerwie od występów w europejskich pucharach, Lech Poznań jest głodny gry. Udowodnił to w pierwszym meczu, wygrywając w Poznaniu 4:0. Wydaje się, że już nic nie stanie na przeszkodzie, aby zespół ze stolicy Wielkopolski przeszedł do II rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Dzisiejszy mecz miał się odbyć o 19:00, ale z powodu słabego oświetlenia, UEFA zgodziła się przesunąć mecz o 2 godziny wcześniej.

- Przed meczem rewanżowym mamy bardzo dobry wynik. Tak jak powiedziałem przed pierwszym spotkaniem, mamy lepszą drużynę. Musimy to jednak pokazać też na boisku. W Poznaniu to udowodniliśmy. Trzeba też to zrobić na wyjeździe - mówi trener poznańskiego Lecha, Nenad Bjelica.

Mecz będzie kolejną szansą dla nowych piłkarzy "Kolejorza", aby pokazać się z dobrej strony trenerowi. W pierwszym meczu 2 bramki zdobył nowy napastnik Lecha, Mario Situm, a po golu strzelili również Radosław Majewski i Nicki Bille Nielsen. Z najnowszych nabytków, mogliśmy też zobaczyć napastnika Niklasa Bärkrotha i obrońcę Emira Delivera.

Mecz Pelister - Lech transmisja na żywo

Pelister - Lech transmisja tv
Transmisja na żywo z pierwszej rundy kwalifikacji do Ligi Europy będzie dostępny w telewizji. Mecz będzie można obejrzeć w kanale liniowym Lech TV.
Czwartek, 6 lipca; godz: 17:00:
Mecz Pelister - Lech . Transmisja: Lech TV

Pelister - Lech stream online
Mecz Pelister - Lech będzie do obejrzenia również na stronie internetowej stacji. Link do transmisji pojawi się także na oficjalnej stronie klubu. Początek meczu o godzinie 17:00.

Darmowa relacja na żywo z meczu Pelister - Lech w GOL24!