Arsenal Londyn

2

Olympiakos Pireus

3

• Arsenal po raz kolejny traci punkty. Po dwóch kolejkach sytuacja Kanonierów w grupie nie wygląda zbyt dobrze. W następnym meczu na podopiecznych Wengera czeka już Bayern Monachium.

• OSTATNI GWIZDEK ARBITRA!!! Koniec meczu, 2:3 i Arsenal po raz kolejny zawodzi swoich kibiców.

• Cała drużyna gości na własnym polu karnym. Minuta do końca i coraz bliżej sensacji na The Emirates.

• Mertesacker otrzymuje górne podanie i kieruje piłkę głową w stronę bramki, ale zbyt lekko i bramkarz łapie futbolówkę.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Cazorla dobrze uderza z rzutu wolnego z dogodnej odległości od bramki, ale jego strzał blokuje Jimenez.

• Zmiana także w Olympiakosie. Fortounis schodzi, a za niego pojawi się Praxitelis Vouros.

• Zmiana w Arsenalu. Joel Campbell wchodzi na boisko za Hectora Bellerina. Arsene Wenger stawia wszystko na jedną kartę, bo zostało już mało czasu.

• Oxlade-Chemberlain dobija piłkę, ale nie udaje mu się przebić przez piłkarzy gości!

• Gol z 40. minuty na 2:1 dla Olympiakosu jednak zostaje uznany jako samobójczy Ospiny.

• Żółtko wędruje też do Oezila.

• Lekkie zamieszanie wśród graczy w tym momencie i posypią się kolejne kary. Fortounis otrzymuje żółty kartonik.

• Rzut wolny dla Arsenalu. Ozil strzela i kapitalnie broni Jimenez!!!

• I kolejna żółta kartka. Cambiasso dotyka piłki ręką i zostaje ukarany przez arbitra.

• Finnbogason otrzymuje żółty kartonik za ostre wejście w rywala.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Seba, a w jego miejsce pojawi się Hernani.

• Obrona Olympiakosu przejmuje piłkę po wykonaniu stałego fragmentu gry przez Arsenal.

• Rzut wolny dla Arsenalu z dość dobrej odległości od bramki i będzie szansa przed Kanonierami na wyrównanie.

• Zawodnik Olympiakosu wykazał się niezwykłym opanowaniem w polu karnym. Finnbogasson oddał świetny strzał z pierwszej piłki.

• GOOOL!!! SZYBKA ODPOWIEDŹ GOŚCI!!! CO ZA MECZ!!! GOLA ZAPISUJE NA SWOIM KONCIE FINNBOGASON I JEST 2:3!

• Walcott dośrodkował do Sancheza na pole karne i Chilijczyk kieruje piłkę do siatki.

• GOL DLA ARSENALU!!! STRZELCEM GOLA ALEXIS SANCHEZ!

• Cazorla oddaje strzał z dystansu, ale to mocne uderzenie broni bramkarz gości.

• Żółta kartka za opóźnianie gry dla Roberto Jimeneza.

• Ależ teraz zamieszanie było pod bramką Olympiakosu!!! Najpierw strzał oddał Mertesacker po podaniu Ramseya, ale piłkę odbił bramkarz. Później dobijał jeszcze Cazorla, dobitkę Hiszpana wybił jednak jeden z obrońców.

• Kolejna zmiana w Arsenalu. Ramsey wchodzi za Coquelina.

• I jest zmiana w Arsenalu. Laurent Koscielny zejdzie, a za niego na murawie pojawi się Per Mertesacker.

• Koscielny leży na murawie, być może za niedługo wejdzie na boisko Mertesacker, który zaczął rozgrzewkę.

• Seba wykonał teraz przerzut na skrzydło, ale Gibbs przecina to podanie.

• Sanchez próbował prostopadłego zagrania do jednego z kolegów, obrońcy jednak przecinają tę piłkę.

• Arsenal próbował akcji ze skrzydła, ale obrońcy gości czujnie odbierają piłkę.

• Zmiana w przerwie po stronie Olympiakosu. Finnbogason zastąpił Browna.

• POCZĄTEK DRUGIEJ CZĘŚCI GRY! Od środka zaczęli goście.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę i za chwilę rozpocznie się druga połowa gry.

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Po pierwszej połowie sensacyjnie prowadzą goście.

• Arbiter dolicza 2 minuty do końca tej połowy.

• Gabriel ostro fauluje i otrzymuje żółty kartonik. Sędzia był litościwy dla Brazylijczyka, bo faul kwalifikował się do czerwonej kartki.

• Alexis Sanchez otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

• GOL DLA OLYMPIAKOSU!!! Długo zwlekał sędzia z decyzją czy piłka minęła całym obwodem linię, ale ostatecznie uznaje gola Fortounisowi, który dośrodkowywał. Później jednak gol jest uznany jako samobójczy Ospiny.

• Felipe Pardo wraca na boisko.

• Próba zagrania prostopadłego na bramkę Olympiakosu, ale zbyt mocne to podanie i nie dobiega do piłki Walcott.

• Felipe Pardo teraz leży na murawie i będzie musiał opuścić murawę zawodnik gości.

• GOOOL DLA ARSENALU!!! ALEŻ SZYBKA ODPOWIEDŹ. THEO WALCOTT STRZELA WYRÓWNUJĄCEGO GOLA! Sanchez podaje do Walcotta, który z małej odległości strzela gola.

• GOOOL!!! PARDO STRZELCEM GOLA I OLYMPIAKOS WYCHODZI NA PROWADZENIE! Zawodnik otrzymał świetne podanie przed pole karne, oddał strzał i piłka powędrowała przy słupku bramki. 0:1

• Brown Ideye znalazł się w świetnej sytuacji w polu karnym, Nigeryjczyk podał do Fortounisa, który strzela na bramkę, ale piłka odbija się od obrońcy Arsenalu i będzie rzut rożny.

• Salino dośrodkowuje w pole karne Arsenalu, ale piłkarze gospodarzy przejmują piłkę.

• Uderza na bramkę Fortounis, piłka jednak mija prawy słupek. Trochę nie wyszedł ten strzał Grekowi, ale trzeba pochwalić Olympiakos za dobrze skonstruowaną akcję ofensywną.

• Po dwudziestu minutach gry widoczna przewaga Arsenalu, póki co bez efektów. Kilka wyprowadzonych ataków, ale obrona Olympiakosu bez problemów radziła sobie z odbiorem piłki.

• Dobre zagranie na skrzydło do Walcotta, ale Botia odbiera piłkę rywalowi.

• Walcott oddaje strzał z narożnika pola karnego, ale dobrze broni bramkarz Olympiakosu.

• Kontra Arsenalu. Pięciu na trzech piłkarzy. Dobre zagranie do Alexisa na wolne pole, ale Chilijczyk nie wykorzystuje szansy. Ale zmarnowana okazja do zdobycia bramki!

• Dobre dośrodkowanie na pole karne Arsenalu wykonał Olympiakos, ale mija się z piłką Kasami i jeden z zawodników gospodarzy udaremnia ten atak.

• Znowu zagranie do Ozila, tym razem Bellerin próbował podać do kolegi z drużyny, ale znowu obrońcy przejmują piłkę.

• Górna piłka zagrana teraz do Mesuta Ozila, ale reprezentant Niemiec źle przyjął piłkę i obrona unieszkodliwia ten atak.

• POCZĄTEK MECZU. Rozpoczynają gospodarze!

• Ławki rezerwowych obu drużyn:

Arsenal: Cech, Mertesacker, Debuchy, Ramsey, Monreal, Campbell, Chambers.

Olympiakos: Dominguez, Finnbogason, Kapino, Masuaku, Vouros, Hernani, Pulido.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Arsenal - Olympiakos. Początek spotkania na The Emirates o 20:45!

Zapowiedź meczu: "Kanonierzy" chcą zmazać gorycz porażki z pierwszego meczu