Benfica Lizbona 1 - 0 Zenit Sankt Petersburg

• KONIEC MECZU! BENFICA W DOLICZONYM CZASIE GRY POKONAŁA ZENIT 1:0!

• Jonas został ukarany żółtą kartką.

• Gooool! Jonas!!

• Drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Domenico Criscito.

• Ostatnia roszada w składzie Zenitu, Jose Mauricio zmieni Danny'ego.

• Mehdi Carcela-Gonzalez dośrodkowywał na pole karne z boku boiska, ale jeden z obrońców Zenitu zablokował ten strzał.

• Kolejna zmiana w Zenicie, Oleg Shatov schodzi, zastąpi go Yuri Zhirkov.

• Yuri Lodygin skutecznie wyłapał piłkę po wrzutce Gonzaleza z rzutu rożnego.

• Andre Almeida i Jonas próbowali sforsować defensywę gości, ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w Zenicie, Alexandr Kokorin zmieni Artema Dziubę.

• To mógł być gol! Jardel oddał obiecujący strzał z pierwszej piłki, jednak ta dosłownie o milimetry minęła prawy słupek.

• Kolejna zmiana w portugalskiej ekipie, Pizzi opuści plac gry, zastąpi go Mehdi Carcela-Gonzalez.

• Jeszcze raz swoich sił próbował Gaitan, piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Nicolas Gaitan świetnie opanował futbolówkę w polu karnym i oddał strzał, po którym powędrowała minimalnie obok lewego słupka. W tej sytuacji interweniował jeszcze Yuri Lodygin.

• Przez to, że Domenico Criscito otrzymał kartkę, nie zagra w meczu rewanżowym, który zostanie rozegrany w Petersburgu.

• Domenico Criscito został ukarany żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w Benfice, Raul Jimenez wejdzie w miejsce Kostasa Mitroglou.

• Danny został złapany na spalonym.

• Javi Garcia został ukarany żółtą kartką.

• Nicolas Gaitan zmarnował świetną sytuacją na zdobycie gola! Zawodnik uderzał piłkę linii pola karnego, ale ta minęła prawy słupek bramki przeciwnika.

• Jardel próbował dośrodkowywać do Mitroglou. Grek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z golkiperem drużyny przeciwnej, ale dał sobie odebrać piłkę.

• Axel Witsel z narożnika pola karnego uderzał w lewy dolny róg bramki. Julio Cesar popisał się jednak bardzo dobrą interwencją i uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Nicolas Gaitan uderzał z rzutu rożnego, obrońcy Zenitu poradzili sobie z wybiciem piłki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Benfica Lizbona - Zenit St. PetersburgBenfica Lizbona - Zenit St. Petersburg

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Benfica bezbramkowo remisuje z Zenitem.

• Pizzi został ukarany żółtą kartką.

• Artem Dziuba nie potrafił uniknąć spalonego.

• Zmiana wyniku w Paryżu, PSG prowadzi z Chelsea 1:0 -> RELACJA LIVE

• Hulk bezpośrednio z rzutu wolnego oddał strzał na bramkę Benfiki, piłka powędrowała obok słupka.

• Jardel został ukarany żółtą kartką.

• Kostas Mitroglou wpakował piłkę do siatki rywali, jednak sędzia spotkania w tej sytuacji odgwizdał, że grecki piłkarz był na spalonym!

• Axel Witsel został ukarany żółtą kartką.

• Nieudane dośrodkowanie Domenico Criscito, goście tracą futbolówkę na rzecz rywali.

• Jonas oddał strzał zza linii pola karnego, ale został on zablokowany. Benfica będzie miała rzut rożny.

• Kostas Mitroglou walczył o piłkę i odzyskał ją, jednak w momencie podania do lepiej ustawionego partnera został złapany na spalonym.

• Za nami 25 minut pierwszej połowy. Mecz jest dość wyrównany, częściej próbują atakować gospodarze.

• Artem Dziuba został złapany na spalonym.

• Konstantinos Mitroglou zdecydował się na oddanie strzału zza linii pola karnego, ale futbolówka odbiła się od jednego z obrońców.

• Andre Almeida został ukarany żółtą kartką.

• Dwa razy z rzutu rożnego próbował zaskoczyć rywali Hulk, ale obie próby zawodnika Zenitu zakończyły się niepowodzeniem.

• Wrzutka Nicolasa Gaitana, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Danny wypatrzył wbiegającego na wolne pole Artema Dziubę, koniec końców zawodnik Zenitu nie zdołał dopaść do piłki, gdyż uprzedził go Julio Cesar.

• Pizzi został złapany na spalonym.

• Hulk uderzał z rzutu wolnego, do piłki wyszedł jednak Yuri Lodygin i pewnie ją wyłapał.

• Pizzi dośrodkowywał na pole karne Zenitu, ale defensorzy rosyjskiego klubu dobrze zachowali się w tej sytuacji i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Zenitu: Kerzakov, Neto, Maurício, Jusupov, Żyrkow, Dolgov, Kokorin.

• Rezerwowi Benfiki: Ederson, Sílvio, Semedo, Carcela-González, Guedes, Talisca, Jiménez.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Benfica - Zenit LIVE! Portugalsko-rosyjskie starcie w Lidze Mistrzów na Estadio da Luz!.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Benfica Lizbona - Zenit St. Petersburg!