Club Brugge

0

Manchester United

4

• Czerwone Diabły pewnym krokiem weszły do fazy grupowej Champions League. Na pochwałę w dzisiejszym meczu zasługuje na pewno Wayne Rooney. Zawodnik zanotował hattricka i przełamał tym samym swoją niemoc strzelecką w ostatnich meczach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dobranoc.

• Koniec męczarni Brugge. Arbiter kończy to spotkanie i Manchester United pewnie awansuje do Ligi Mistrzów.

• Gracze Manchesteru cały czas przy piłce. Young zagrywa do Chicharito, ale Meksykanin nie trafia w bramkę!

• Dierckx ma problemy i potrzebuje pomocy medycznej. Zawodnik już raczej nie wróci na boisko.

• Chicharito strzela z karnego...i piłka przelatuje obok prawego słupka bramki!

• Rzut karny dla Manchesteru za zagranie piłki ręką przez gracza Brugge!

• Chicharito przedostał się do piłki, uderzył ją głową w kierunku bramki i naprawdę niewiele zabrakło do podwyższenia rezultatu.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na boisko wejdzie Cools za Bolingoli'ego.

• Żółta kartka dla Vormera za podcięcie Depaya.

• Castelleto próbował zagrania do Bolingoli'ego, niestety gracz nie doszedł do piłki.

• Gracze Brugge próbowali przedrzeć się przez obronę rywali, ale kompletnie nieskutecznie.

• Powinien być gol! Vanaken uderza piłkę, ale ta trafia w poprzeczkę!!!

• Dierckx wchodzi za Diabyiego w drużynie gospodarzy.

• I jest zmiana, strzelec bramki Ander Herrera schodzi, a za niego Chicharito.

• GOOOL!!! Herrera!!!!!

• W Club Brugge Vanaken za Vazqueza.

• Zmiana w zespole Manchesteru. Young wejdzie za Mate.

• Gracze United w pierwszych minutach drugiej połowy mają ogromną przewagę nad rywalami.

• Ponownie Rooney bliski pokonania Bolata, ale ostatecznie bramkarz wybija piłkę!

• Mata dokładnie podaje, na czystą pozycję wychodzi Rooney i pewnie pokonuje bramkarza.

• I ZNOWU ROONEY! GOOOL!!!

• Zagranie do Depaya, ale zawodnik nie przejmuje piłki. Mogło być bardzo groźnie.

• Do Anglika zagrywał Herrera i z łatwością umieszcza piłkę w siatce.

• GOL!!! ROONEY PO RAZ DRUGI TRAFIA DO SIATKI!!! 0:2!

• Na boisku Januzaja zastąpi Bastian Schwiensteiger.

• Druga połowa rozpoczęta. Zaczynają gospodarze dzisiejszego spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Póki co 0:1 i już za kilkanaście minut druga część gry.

• Claudemir otrzymuje żółtą kartkę za przytrzymywanie przeciwnika.

• Arbiter dolicza do regulaminowego czasu pierwszej połowy tylko minutę.

• Ależ teraz zmarnowana stuprocentowa sytuacja przez Diabyiego!!! Romero odważnie przejmuje piłkę!

• De Sutter oddaje strzał po podaniu jednego z zawodników Club Brugge. Romero odbija piłkę i nie ma mowy o golu.

• Depay strzela, ale piłka odbija się od nogi rywala i trafia w ręce Bolata.

• Lekkie zamieszania pod polem karnym Brugii i nic poza tym, bo obrońcy przejmują piłkę.

• Depay otrzymuje świetne podanie, strzela, ale obrońca rywali w ostatnim momencie zażegnuje utracie bramki!

• De Bock zagrywał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie przejął piłki i z autu "Czerwone Diabły".

• Rooney zagrywał do Depaya, ale ten nie doszedł do piłki. Sędzia i tak w tej sytuacji odgwizduje ofsajd i od bramki bramkarz Club Brugge.

• Vazquez wykonał solową akcję, niestety nie umiał stworzyć sobie okazji.

• Gospodarze w tej sytuacji muszą strzelić trzy gole, aby myśleć o dogrywce, bo w pierwszym meczu gracze United zwyciężyli 3:1.

• Rooney strzela bramkę z bliskiej odległości po dokładnym podaniu Depaya. Zawodnik posyła piłkę w środek bramki i jest 0:1 dla Manchesteru.

• GOOOOOOL!!! ROOOOOONEY!!

• Darmian nieskutecznie zagrywa piłkę w pole karne, bo zawodnicy Club Brugge przejmują kontrolę nad futbolówką.

• Zawodnicy Manchesteru wymieniają podania i czekają na okazję do przeprowadzenia ataku.

• Pierwsza żółta karta w meczu. Otrzymuje ją Ander Herrera za podcięcie rywala.

• Znowu Mata próbował strzelać z dystansu. Zablokowany jednak Hiszpan przez obrońców przeciwnej drużyny.

• Mata zmierzał w stronę bramki, ale obrońcy Brugge czujnie powstrzymują atak rywali.

• De Sutter dośrodkowywał, ale obrońcy United wybijają piłkę.

• Januzaj zgrywał do Shaw'a, ale bramkarz przecina to podanie.

• Zawodnicy Club Brugge próbowali ataku na bramkę, ale obrońcy Manchesteru przejmują piłkę.

• Zaczynamy mecz! Od środka boiska zaczęli gracze United.

• Ławka rezerwowych Manchesteru United:Fellaini, Hernandez "Chicharito", Johnstone, McNair, Schneiderlin, Schweinsteiger, Young.

Ławka rezerwowych Club Brugge: Bruzzese, Cools, Desmul, Dierckx, Meunier, Oulare, Vanaken.

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Club Brugge, a Manchesterem United. "Czerwone Diabły" pewnie zmierzają do awansu i powrotu po rocznej nieobecności w najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywkach. Kibice belgijskiego klubu liczą jeszcze na cud, ale zaliczka jaką po pierwszym meczu ma drużyna United sprawia, że zawodnicy Club Brugge będą mieli bardzo ciężką drogę do tego by awansować. Liczymy na dobre widowisko z obu stron! Zachęcamy także do komentowania wydarzeń boiskowych jak i do udziału w głosowaniu na najlepszego zawodnika tego spotkania. Już za 20 minut początek meczu!