3 1 połowa

PSV Eindhoven

2

• Za uwagę dziękuję już Adam Bochenek. Bądźcie z Ekstraklasa.net następnym razem

• Piłkarze CSKA zwycięstwem w dzisiejszym spotkaniu wciąż zachowują szanse na wyjście z grupy. Zawodników i sztab szkoleniowy PSV czeka głęboka analiza tego, co stalo się w pierwszej połowie

• Koniec spotkania! Piłkarze CSKA wytrwali!

• Niebezpieczny drybling Brumy w pobliżu własnego pola karnego kończy się łatwą stratą, strzał Panchenki jest blokowany

• Strzelec dwóch bramek dla CSKA, Seydou Doumbia opuszcza murawę

• Gospodarze w sposób frustrujący dla PSV utrzymują się przy piłce

• Ostatnia zmiana w ekipie gości

• Było groźnie pod vramką Akinfiejewa, piękna akcja Poulsena okraszona elegancką ruletą, zagranie po ziemii w pole karne, drugi ze zmienników Pereiro w doskonałej sytuacji jest blokowoany

• Schennikov fauluje Hendrixa na żółtą kartkę

• Kreator Maher przedstawia swój kreacjonizm jeszcze raz, długa piłka do Narsingha minimalnie niedokładna

• PSV wciąż nie ustaje w atakach, Locadia na spalonym

• Fatalne wieści dla PSV, lewym skrzydłem jeszcze raz urwał się Musa, Arias nie potrafiąc dogonić Nigeryjczyka wślizgiem wyciął skrzydłowego, druga żółta kartka i w konsekwencji koniec udziału Ariasa w tych zawodach

• Lestienne zagrywał piłkę w pole karne, ale żadne z partnerów nie doszedł do podania

• Wyrok czas dokończyć, czy aby na pewno?

• Doumbia po raz wtóry daje się we znaki Brumie, który jest zmuszony faulować napastnika gospodarzy, rzut wolny z ok. 300 metrów dla CSKA

• Musa dostał piłkę w środkowej strefie boiska, podprowadził ja kilka metrów nieatakowany przez absolutnie nikogo, prostopadłym podaniem chciał zagrać do Dzagojewa, ale Zoet w porę wybiegł z bramki

• Tosić z Fernandesem mogą grać z zamkniętymi oczami

• Świetna presja Musy na holenderskich obrońców i rzut rożny dla gospodarzy

• Doumbia jeszcze raz próbował staranować środek obrony PSV, ale tym razem dobrze interweniował Bruma

• Fernandes ruszył prawą stroną, zagrał w trójkącie z Natkho omijając pierwszą linię, zagrał w trójkącie z Tosiciem omijając drugą linię obrony, dośrodkował już niemal z końcowej linii wprost na głowę Doumbia, który z 11(!) metrów głową trafił do siatki.

• GOOOOOOOOL! Ależ akcja, ależ akcja

• Kąsliwy strzał Lestienne'a zmierzał w pobliże okienka bramki Akinfiejewa, gdyby skrzydłowy PSV uderzał lewą nogą, pewnie efekt byłby lepszy

• Groźna akcja CSKA, goście tracą futbolówke na własnej połowie, CSKA kilkoma podaniami transportuje piłkę w pole karne, przed świetną okazją staje DOumbia, ale z 10 metrów przenosi piłkę nad poprzeczkę

• Locadia ukarany żółtą kartką za nurkowanie, które o dziwo odbyło się hen hen przed polem karnym

• Locadia zgrywał z pierwszej piłki do Mahera, świetna interwencja Bierezutskiego

• Niedokładne podanie Ariasa kończy dobrą, kilkunastopodaniową akcję gości

• PSV próbuje błyskawicznie odpowiedzieć, Propper sprawdza dokładnośc swojego strzału i nie jest tak daleki od celu

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Tosicia na 5 metr, Zoet fatalnie zaspał na swoim przedpolu, Ahmed Musa wykorzystał zamieszanie i z bliska wpakował piłkę do siatki

• GOOOOL! CSKA na prowadzeniu!

• Ładna akcja Tosica z efektowną przekładanką, kolejny rzut rożny dla CSKA

• Dobre dośrodkowanie z głębi pola Lestienne'a, niewiele brakowało by Locadia dosięgnął piłki głową

• Ależ błędy przy wyprowadzaniu piłki przez zawodników PSV. Hendrix podaje za plecy Ariasa

• Pomyłka Breneta podczas niekontrolowanego dryblingu i mamy korner dla gospodarzy

• Pierwsza akcja CSKA, Fernandes dobrze blokowany na prawej stronie boiska

• Wszystko gotowe, rytuały przedmeczowe odbębnione, odpalamy!

• Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Pełną i wielowątkową zapowiedź tego spotkania znajdziecie tutaj

• Ławka rezerwowych PSV: Pasveer, Poulsen, De Wijs, Pereiro, Schaars, Vloet, Bergwijn.

• Ławka rezerwowych CSKA: Chepchugov, Vasin, Nababkin, Cauņa, Milanov, Eremenko, Panchenko.

• Składy, w jakich obie ekipy rozpoczną to spotkanie znajdują się po lewej stronie

• Zapraszamy serdecznie na drugą kolejkę Ligi Mistrzów! Przed nami spotkanie CSKA Moskwa z PSV Eindhoven.