FC Barcelona

3

Arsenal Londyn

1

• Barcelona po golach Messiego, Suareza i Neymara pokonuje Arsenal 3-1 i melduje się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Honorowe trafienie dla Arsenalu zaliczył Mohamed Elneny! To tyle jeśli chodzi o dziś, dobrej nocy!

• Messi wygarnia piłkę w polu karnym i świetnym lobem strzela trzeciego gola.

• Leo Messi! Geniusz! 3-1 dla Barcy!

• Olivier Giroud zaatakował ręką twarz Alby, za co dostał kartkę.

• Podwójna obrona Ter Stegena.

• Neymar mięciutko wrzucał do Messiego, Kościelny zdążył z interwencją.

• Kapitalny strzał z wolnego Sancheza, świetna parada Ter Stegena, który instynktownie obronił dobitkę Bellerina!

• Arda Turan z kartką, faulowany Nacho Monreal.

• Arda Turan zastępuje na boisku Ivana Rakiticia.

• Centra Monreala zablokowana przez Alves, rzut rożny dla Arsenalu.

• A Alexa Iwobiego zmienia Olivier Giroud.

• Zmiana również w Arsenalu. Theo Walcott zmienia Danny'ego Welbecka.

• Przy oklaskach trybun schodzi Andres Iniesta. W jego miejsce wchodzi Sergi Roberto.

• Na boisku znów niewiele się dzieje, dlatego kibice na Camp Nou próbują stworzyć sobie sami rozrywkę. Na trybunach przyśpiewka, w tłumaczeniu, "kto nie skacze, ten z Madrytu".

• Gol Suareza.

• Welbeck trafił w poprzeczkę!

• Wrzutka Alvesa, Suarez nożycami trafił w okienko bramki Ospiny!!! Kapitalne trafienie!!!

• LUIS SUAREZ!!! CO ZA BRAMKA!!! 2-1 DLA BARCY!!!

• Oto piłkarze z Afryki, którzy strzelali gole przeciwko Barcelonie na Camp Nou w Lidze Mistrzów

• Wystawiona piłka przez Iwobiego do Alexisa Sanchez, gracz Arsenalu uderzył z bardzo ostrego kąta, strzał zablokowany.

• Górna piłka Rakiticia z lewej strony do Neymara, ten zgrywa do Messiego, Argentyńczyk mocno strzelił, lecz niecelnie.

• Neymar z finezją wjechał w pole karne Arsenalu, jego rajd zatrzymany przy linii końcowej.

• Długa piłka do Welbecka, zwlekał napastnik Arsenalu, Mascherano w ostatniej chwili ratuje sytuację.

• Messi strzelił "z kroku", Ospina kapitalnie broni!

• Barca w natarciu, Arsenal dziewiątką graczy na swojej szesnastce.

• Oczywiście gola strzelił ElNeny, ale Eleny, aka Eleni może nam coś zaśpiewać po meczu.

• Sanchez zagrywa wsteczną piłkę do środka pola, niekryty Eleny idealnie strzela pod poprzeczkę!

• Mohamed Eleny!!! Kapitalny gol!!! 1-1!!!

• Sanchez wycina Neymara, żółta kartka.

• Iwobi oddaje strzał, boczna siatka, ale był rykoszet, będzie korner.

• Prostopadła piłka w kierunku Messiego, Koscielny dobrze asekuruje.

• Arsenal rozgrywa piłkę przed polem karnym Barcy, Katalończycy głęboko cofnięci.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Barcelona do przerwy wygrywa z Arsenalem 1-0 po trafieniu Neymara. Po tym golu Barca bawi się piłką, jednak Arsenal stworzył swoje okazje. Wracamy za kwadrans.

• Francis Coquelin zmienia Mathieu Flaminiego.

• Długie zagranie w pole karne Busquetsa do Suareza, Urugwajczyk nie zdążył dobrze się złożyć.

• Welbeck pada w polu karnym Barcelony, ale nie ma karnego.

• Bellerin dośrodkowuje na głowę Sancheza, Chilijczyk nie trafia nawet w światło bramki. Niewiele brakowało.

• Barcelona rozklepana w swoim polu karnym, Sanchez wystawia piłkę Elneny'emu, który marnuje dogodną okazję.

• Iwobi miał trochę miejsca w szesnastce Barcy, jego strzał okazał się zbyt mocny.

• Arsenal w ofensywie, centra Monreala zbyt głęboka.

• Gabriel ukarany kartką za protesty w kierunku arbitra.

• Iwobi pada w polu karnym Barcy, sędzia jednak każe grać dalej.

• Mathieu Flamini z kartką. Wszedł kolanem w plecy Iniesty.

• Neymar oddał strzał zza pola karnego, łapie piłkę Ospina.

• Suarez zamieszał w polu karnym, jednak jego dośrodkowanie do Sergio Busquetsa przerwane przez Elneny'ego.

• Na murawie nic się nie dzieje, dlatego jest okazja, by zobaczyć świetne podanie Neymara do Messiego, który równie dobrze przyjął tę piłkę.

• Wrzutka Bellerin do Welbecka, napastnik Arsenalu wyskoczył do główki, ale minął się z piłką. Akcję zamykał Monreal, który wywalczył rzut rożny.

• Starcie jeden na jeden Welbecka z Mascherano, górą Argentyńczyk.

• Gol Neymara.

• Barca spokojnie rozgrywa atak pozycyjny, Arsenal biega, próbując ją odebrać.

• Luis Suarez zagrywa prostopadle do Brazylijczyka, ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

• Neymar!!! 1-0 dla Barcy!!!

• Fenomenalna piłka Neymara za plecy obrońców, Messi kapitalnie przyjmuje piłkę i staje oko w oko z Ospiną, które genialnie broni strzał Argentyńczyka!

• Bellerin urwał się Albie, dośrodkowanie, Mathieu asekuruje lewego obrońcę i wybija piłkę, ale zbiera ją Elneny, który oddaje niecelny strzał.

• Pierwszy strzał Leo Messiego w tym spotkaniu. Laurent Koscielny wyblokował uderzenie.

• Strata Iniesty, Oezil przejął piłkę i strzelił mocno z dystansu. Futbolówka przelatuje obok słupka.

• Obrona Kanonierów rozklepana, ale Suarez na spalonym.

• Bardzo dobry początek gości. Barca od kilku minut zepchnięta do defensywy.

• Pierwszy faul w tym spotkaniu. Elneny fauluje Neymara.

• Kontratak Barcelony nieudany. Neymarowi uciekła piłka poza plac gry.

• Pierwszy strzał Arsenalu. Uderzenie Welbecka zablokowane.

• Barcelona zaczyna z pompą. Finezyjna klepka z piłką w górze wykonaniu Katalończyków.

• Rozpoczynamy mecz!

• W Barcelonie dziś pada deszcz, stąd widać puste miejsca na trybunach.

• Z kolei Barcelona w lidze rozbiła aż 6-0 Getafe.

• W poprzedniej ligowej kolejce Arsenal nieoczekiwanie przegrał 1-2 z Watfordem. Honorowego gola dla Kanonierów strzelił Danny Welbeck.

• Na Emirates Stadium Barcelona wygrała 2-0 po dublecie Leo Messiego. Dzisiejszy mecz wydaje się być formalnością. Zdaje sobie z tego sprawę Arsene Wenger, który po pierwszym meczu ocenił, że jego ekipa ma zaledwie 5% szans na awans.

• Ławka rezerwowych Barcy: Turan, Bravo, Bartra, Vidal, Munir, Roberto, Vermaelen.

• Ławka rezerwowych Arsenalu: Macey, Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Campbell, Walcott, Giroud.

• Znamy jedenastki, w jaki obie ekipy wybiegną na boisko. Widoczne są one w panelu po lewej stronie.

• Dobry wieczór! Zaczynamy relację na żywo ze spotkania FC Barcelony z Arsenalem Londyn!