FC Barcelona

2

Bayer Leverkusen

1

• Koniec meczu! Barcelona wyszarpała zwycięstwo z Bayerem Leverkusen, choć długo nic na to nie wskazywało! Katalończycy wygrywają 2:1 i zostają liderem grupy E!

• Gospodarze umiejętnie przetrzymują piłkę na połowie rywala.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• Brzydkie wejście Kampla na Busquetsie. Żółta kartka.

• Kontra Barcelony! Po podaniu Neymara, z kilkunastu metrów nieczysto uderza Munir!

• Bayer jest w szoku, ale próbuje jeszcze atakować. Akcja gości kończy się fatalną centrą Calhanoglu.

• Po kapitalnej akcji Munira, Suarez uderza pod poprzeczkę i co za obrót spraw mamy na Camp Nou!

• GOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

• Po podaniu Alby, uderzenie z bliska Munira broni Leno, ale skuteczną dobitką popisuje sie Sergi Roberto! Remis na Camp Nou po akcji trzech rezerwowych!

• GOOOOLLL!!! Sergi Roberto!

• Kolejne natarcie gospodarzy. Tym razem goście zablokowali w polu karnym Neymara.

• Na spalonym złapany Brandt.

• Po dośrodkowaniu Alvesa i zgraniu piłki głową Roberto, Neymar fatalnie kiksuje w polu karnym rywala!

• Trzecia zmiana w Bayerze. Hilbert za Donatiego.

• Żółta kartka dla Alby.

• Barca próbuje! Neymar zablokowany w polu karnym rywala.

• Schodzi z boiska Rakitić, a w jego miejsce Sergi Roberto.

• Pique! Obrońca Barcy z czterech metrów strzela głową prosto w ręce Leno!

• Piłka teraz dośc przypadkowo trafia w pole karne do Suareza, ten zostaje zablokowany i Barca ma rzut rożny.

• Po podaniu Rakiticia Suarez był na spalonym.

• Żółta kartka dla Papadopoulosa za faul na Neymarze.

• Gościom nie udało się teraz przedrzeć w pole karne Barcelony. Mogło być groźnie.

• Druga zmiana wśród gości. Schodzi Bellarabi, wchodzi Brandt.

• Neymar! Uderzenie Brazylijczyka z rzutu wolnego o centymetry mija bramkę gości!

• Żółta kartka dla Calhanoglu za zagranie ręką.

• Druga zmiana w Barcy. Munir za Sandro.

• Kontuzja Iniesty. Hiszpana zmienia Jordi Alba.

• Sandro wywalczył rzut rożny dla Barcelony.

• Mogło być 1:1! Strzał Rakiticia zablokowany, a uderzenie Neymara nieznacznie mija bramkę Aptekarzy!

• Zmiana w Bayerze. Kiessling za Chicharito.

• Świetne wyjście z bramki Ter Stegena przerywa teraz groźną kontrę Niemców.

• Teraz okazję miał Sandro! Po podaniu Rakiticia uderza jednak płasko obok bramki!

• Dośrodkowanie Mathieu pewnie łapie Leno.

• Ależ pudło Chicharito! Po świetnym podaniu Bellarabiego, Meksykanin uderza wysoko w niebo!

• Iniesta zagrywał do Sandro Ramireza w pole karne, ale tego zatrzymał Tah. Wcześniej ten sam piłkarz poradził sobie z Suarezem.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej części gry. Barcelona zawodzi i przegrywa z Bayerem Leverkusen 0:1!

• Neymar przedarł się lewym skrzydłem w pole karne, ale nie zdołał celnie dosrodkować przed bramkę Bayeru.

• Uderzenie Rakiticia z rzutu wolnego pewnie łapie Bernd Leno!

• Żółta kartka dla Bendera za faul na Neymarze.

• Calhanoglu z dystansu uderza wysoko ponad bramką!

• Nieprawdopodobne! Po strzale Neymara piłka odbija się od słupka, a dobitka Sandro z bliska została zablokowana!

• Żółta kartka dla Neymara za symulowanie faulu.

• Ter Stegen! Bellarabi ograł świetnie Pique, ale jego strzał z bliska obronił Ter Stegen!

• Na spalonym znalazł się Neymar.

• Kontra gości kończy się zupełnie nieudanym strzałem z dystansu Bellarabiego. Tymczasem jakąś żółtą kartką został ukarany Mascherano.

• Pół godziny gry za nami. Sandro nie miał komu dograć w polu karnym i został zatrzymany przez Niemców.

• Przerwa w grze. Bellarabi zderzył się z Mascherano. Obaj potrzebują pomocy medycznej.

• Dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie Papadopoulos bez trudu poradził sobie z Mathieu i główkował z bliska do katalońskiej bramki! 0:1!

• GOOOL! Papadopoulos!

• Po akcji Bellarabiego goście zdobywają rzut rożny.

• Kampl! Po kontrze wyprowadzonej przez Kramera, Słoweniec uderza z kilkunastu metrów tuż obok słupka! Po chwili ten sam piłkarz zablokowany w szesnastce!

• Dynamiczna akcja prawym skrzydłem Hernandeza, jednak jego zagranie przed bramkę czujnie przerywa Pique.

• Na spalonym znalazł się Kramer.

• Tymczasem duża niespodzianka w Borysowie. BATE prowadzi z Romą już 2:0!

• Donati znalazł swoim dośrodkowaniem w polu karnym Bellarabiego, ale ten z powietrza uderzył wysoko ponad bramką!

• Leno ratuje Bayer! Po świetnej kombinacji Suareza z Sandro, ten drugi przegrywa pojedynek z bramkarzem rywala!

• Rzut wolny dla gości. Calhanoglu centruje jednak prosto w ręce Ter Stegena.

• Po akcji Neymara piłka nie trafiła w pole karne do Suareza. Odpowiedź gości kończy się niecelnym podaniem Chicharito.

• Okazja dla Barcelony! Po centrze Neymara główkuje Rakitić, ale łapie piłkę Leno!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku Busquetsa, ten nieczysto uderza piłkę głową, a odbitą piłkę przejmują przyjezdni.

• Po dośrodkowaniu Sandro Ramireza, piłkarze gości wybijają piłkę na rzut rożny.

• Suarez próbował wyjść sam na sam z bramkarzem, ale po podaniu Rakiticia był na spalonym.

• Już szansa dla Bayeru! Ter Stegen broni uderzenie z bliska Hernandeza!

• Zaczynamy mecz!

• Co ciekawe, hymn Champions League został na Camp Nou wygwizdany, co jest prawdopodobnie spowodowane reakcją na kary UEFA za obecność katalońskich flag w finale Ligi Mistrzów w Berlinie.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Camp Nou. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Co ciekawe, tuż przed tym spotkaniem został rozegrany mecz obu drużyn w rozgrywkach UEFA Youth League (zwanej Młodzieżową Ligą Mistrzów). Barcelona tylko zremisowała z Bayerem 1:1, a w drużynie Aptekarzy bramkarzem był Polak Tomasz Kucz, który obronił rzut karny.

• Ławka Bayeru: Dario Kresić, Andre Ramalho, Roberto Hilbert, Sebastian Boenisch, Julian Brandt, Admir Mehmedi, Stefan Kiessling.

• Ławka Barcy: Jordi Masip, Sergi Roberto, Douglas, Marc Bartra, Gerard Gumbau, Jordi Alba, Munir El Haddadi.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W miejsce Messiego zagra dzisiaj Sandro Ramirez.

• Po pierwszej kolejce w lepszej sytuacji jest Bayer, który wygrał z BATE Borysów 4:1. Barcelona z kolei tylko zremisowała w Rzymie z Romą 1:1 i dzisiaj z pewnością będzie szukała kompletu punktów. Podopieczni Luisa Enrique muszą sobie jednak poradzić bez swojej największej gwiazdy, kontuzjowanego Leo Messiego. Czy to im się uda przeciwko solidnej drużynie Bundesligi, jaką jest Bayer?

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym FC Barcelona zmierzy się z Bayerem Leverkusen.