2

Sevilla FC

0

• My już dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i oczywiście zapraszamy oczywiście na kolejne! Miłej nocy!

• Koniec spotkania w Turynie! Juventus absolutnie zasłużenie wygrywa z Sevillą 2:0 po bramkach Moraty i Zazy. Teraz kibice w Turynie będą czekać po pogoń swoich ulubieńców za czołówką Serie A!

• Simone Zaza z połowy boiska popędził sam na bramkę Sevilli i przez ten cały czas nikt nie potrafił go dogonić. W efekcie po samotnym rajdzie snajper Juventusu podwyższa wynik spotkania i pieczętuje drugi komplet punków Starej Damy w tej edycji Ligi Mistrzów.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!! Superrezerwowy Simone Zaza podwyższa wynik spotkania i praktycznie zapewnie zwycięstwo Juventusowi w tym meczu!

• Zmian ciąg dalszy, w barwach Juventusu boisko opuszcza strzelec bramki Alvaro Morata, a za niego wchodzi Simone Zaza.

• I ostatnia zmiana w zespole gości. Juan Munoz pojawia się w miejsce Jose Antonio Reyesa.

• Dopiero teraz sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, a ukarany nią w barwach Sevilli - Coke.

• No i mamy pierwszą zmianę w barwach Starej Damy. Alex Sandro wchodzi w miejsce Samiego Khediry.

• Juan Cuadrado teraz potężnie huknął na bramkę Sevilli, ale wprost w Sergio Rico, który zdołał sparować tę piłkę w pole gry.

• Turyńczycy spokojnie kontrolują grę, spokojnie rozgrywają kolejną akcję, konstruują kolejny atak, który już teraz jest potencjalnym zagrożeniem bramki Sevilli.

• ...natomiast za Stevena N'Zonziego na boisku melduje się Vicente Iborra.

• Mamy podwójną zmianę w zespole Sevilli, Za Kevina Gameiro na boisku melduje się Ciro Immobile...

• Paulo Dybala potężnie uderza z rzutu wolnego, ale wprost w Sergio Rico i ten zdołał wypiąstkować piłkę na tyle daleko, by oddalić na moment zagrożenie spod własnej bramki.

• Paulo Dybala pada na linii pola karnego Sevilli, sędzia decyduje się jednak odgwizdać rzut wolny tuż z przed szesnastki pola karnego.

• Szczerze mówiąc druga część spotkania nie powala na kolana tak jak pierwsza połowa, która była doprawdy ekscytująca.

• Juventus ponownie dał na chwilę wyszumieć się Sevilli, ta jednak na razie nie potrafi z tego skorzystać.

• W porę to napisałem, bo właśnie mogło być 2:0 dla Juventusu! Paulo Dybala z impetem wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Sergio Rico, ten jednak w stylu bramkarza hokeja "parkanami" obronił strzał snajpera Starej Damy!

• Drużyna z Turynu dalej kontynuuje swój spektakl na połowie gości, Sevilli ciężko jest dotknąć piłki, ale jak na razie w drugiej części gry nic z tego nie wynika.

• Zaczynamy drugą połowę meczu! Rozpoczyna Sevilla i oby to nie były jedne z ostatnich kopnięć na połowie Juventusu.

• Koniec pierwszej połowy w Turynie. Juventus prowadzi po bramce Moraty 1:0! Na drugą połowę zapraszamy już za kilkanaście minut!

• Wreszcie Sevilla zabłysnęła na połowie rywali. Konoplyanka ładnym balansem ciała zwiódł jednego z rywali i oddał strzał na bramkę Buffona, który jednak ten pewnie wyłapał.

• Barzagli fenomenalnie dograł w pole karne Sevilli wprost na głowę Alvaro Moraty, a ten precyzyjnym strzałem dał prowadzenie Starej Damie! I jest teraz baaardzo głośno na Arena Juve!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Alvaro Morata daje prowadzenie Juventusowi! Hiszpan otwiera wynik meczu!

• I kolejna znakomita szansa przed którą stanęła Stara Dama. Sani Khedira fantastycznie przyjął sobie piłkę i od razu wbiegł w pole karne Sevilli, dograł do Paulo Dybali, któremu jednak piłka została pod nogą i w efekcie spartaczył on całą akcję swojej drużyny.

• Teraz właśnie na moment to Sevilla przejęła inicjatywę, ale ataki Hiszpanów jak na razie rozbijają się tylko i wyłącznie na około dwudziestym metrze przed bramką Buffona.

• Turyńczycy mieli już dzisiaj kilka jak nie nawet kilkanaście okazji do zdobycia bramki, natomiast Sevilla jak na razie ma problem nawet z dostaniem się w okolice pola karnego gospodarzy.

• Cudownym podaniem popisał się teraz Paul Pogba do Juana Cuadrado, jednak całą akcję przerwał gwizdek sędziego oznajmiający minimalną pozycję spaloną.

• Ooj to mogła być bramka tej kolejki Ligi Mistrzów! Cuadrado, Khedira i Dybala rozklepali obronę Sevilli i ten ostatni pokusił się o oddanie strzału z linii pola karnego, jednak fantastyczny rogal snajpera Turyńczyków o centymetry minął słupek bramki Sergio Rico!

• Rzut wolny dla Juventusu z okolic pola karnego Sevilli. Paulo Dybala wrzucił piłkę w pole karne gości, ale tam skutecznie interweniowali obrońcy Sevilli wybijając piłkę.

• Po raz kolejny dośrodkowanie wydawało się idealnie na głowę Moraty, tego jednak w ostatniej chwili uprzedził Kolodziejczak uniemożliwiając tym samym piłkarzowi Juventusu oddanie strzału.

• Na początku Turyńczycy totalnie miażdżą rywala. Teraz swoich sił z dalszej odległości próbował Hernanes, ale tym razem pewnie interweniował Sergio Rico.

• Teraz Patrice Evra dośrodkował piłkę idealnie na głowę Alvaro Moraty, ale ten nie zdołał jednak skierować piłki w światło bramki Sevilli.

• Dybala z rzutu rożnego można powiedzieć, że trafił w głowę Chieliniego, który fatalnie uderzył piłkę, dobijać futbolówkę próbował jeszcze Cuadrado, ale nie jestem pewien czy czasem piłka nie wyleciała ze stadionu, mimo że dach Areny Juve jest naprawdę wysoko.

• Świetny, bardzo szybki mamy początek meczu w Turynie, mamy pierwszy rzut rożny dla Juventusu.

• W ripoście ruszyła Sevilla i już niecałe dwie minuty później mogła odpowiedzieć jeszcze groźniej, ale jeden z obrońców Juve fantastycznie wygarnął piłkę we własnym polu karnym z pod nóg Yevhena Konoplyanki.

• Ależ to mogło być rozpoczęcie spotkania przez Juventus! Paul Pogba niepilnowany dostał piłkę w polu karnym Sevilli, ale źle uderzył z woleja i przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości.

• Zaczynamy spektakl na Arena Juve!

• Oba zespoły nie są ostatnio w najwyższej formie, ale mimo wszystko to Juventus jest faworytem dzisiejszego spotkania.

• Rozbrzmiał właśnie hymn Ligi Mistrzów, za moment początek najciekawszego środowego spotkania fazy grupowej!

• Właśnie w Turynie rozbrzmiewa piękny hymn Juventusu, a piłkarze obu zespołów już pojawiają się na idealnie przygotowanej murawie na Arenie Juve!

• Ławka rezerwowych Juventusu: Neto (Br.), Alex Sandro, Lemina, Pereyra, Rugani, Vitale, Zaza.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Soria (Br.), Cristoforo, Mariano, Iborra, Immobile, Munoz, Luismi

• Niewiele więcej niż 10 minut zostalo do pierwszego gwizdka. Zanosi się na walkę dwóch znakomitych środków pola.

• W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Juventus na wyjeździe pokonał Manchester City 2:1. Sevilla natomiast na własnym boisku wygrała z Borussią Moenchengladbach 3:0.

• Tutaj przeczytasz zapowiedź dzisiejszego meczu.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn. Jest polski akcent. To osoba Grzegorza Krychowiaka. Zaskoczenia nie ma oczywiście żadnego, bo "Krycha" akurat jest wiodącą postacią Sevilli.

• Nieco ponad 20 minut pozostało do rozpoczęcia najciekawszego meczu w grupie D. Juventus Turyn, a więc finalista poprzedniej edycji, zagra u siebie ze zwycięzcą Ligi Europy, Sevillą.