Malmoe FF

0

Real Madryt

2

• Real w pełni zasłużenie wygrywa na wyjeździe z Malmoe. Gospodarze w drugiej połowie co prawda zagrali lepiej niż w pierwszej i potrafili stworzyć zagrożenie pod bramką Navasa, ale nie dali rady strzelić nawet jednego gola. Zwycięstwo gościom zapewnił Ronaldo, który przekroczył barierę 500 bramek w zawodowej karierze. Z naszej strony to wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na następne relacje.

• Sędzia dał jeszcze pograć obu drużynom dwie minuty i gwizdnął po raz ostatni. Real wywozi ze Szwecji trzy punkty.

• Tym razem Portugalczyk już się nie pomylił. Carvajal pograł na prawej stronie z Vazquezem. Ten ostatni zagrał wzdłuż bramki tak, że Ronaldo pozostało dostawienie nogi.

• Goooooooool! Ronaldo!

• Teraz Ronaldo - Cheryshev dośrodkowuje z lewej strony, a CR7 uderza sytuacyjnie. Górą Wiland.

• Kolejna okazja gości! Vazquez rzucił piłkę na lewą stronę do Cherysheva, ten doszedł do piłki, ale jego uderzenie minęło dalszy słupek bramki Wilanda.

• Mogło być po meczu. Modrić zagrywa prostopadle do Ronaldo, a ten uderza na bramkę Wilanda. Bramkarz gościa po raz kolejny świetnie interweniuje.

• Ostatnia zmiana w Realu. Cheryshev zmienia Isco.

• Djurdić opuszcza boisko - w jego miejsce Carvalho

• Ależ blisko był Real. Ronaldo otrzymał piłkę w polu karnym i potężnie huknął na bramkę. Wiland jednak świetnie interweniuje.

• Malmoe skończy spotkanie w osłabieniu. Vazquez stara się minąć Yotuna, ale gracz gospodarzy decyduje się na faul. Sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. Drugą w tym meczu, pierwszą Yotun otrzymał za dyskusję z arbitrem w pierwszej połowie...

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Napomniany Isco

• Najlepsza okazja Malmoe! Po centrze z prawej strony Rosenberg uderza głową tuż obok słupka.

• Wydaje się jednak, że Benitezowi nie chodzi tylko o takie granie - na boisku melduje się Vazquez, który może namieszać z przodu. Schodzi Kovacić.

• Jeżeli Real do końca meczu będzie grał w ten sposób, to wejście Modricia jest jak najbardziej uzasadnione. "Królewscy" klepię piłkę, ale nie podchodzą nawet pod pole karne Malmoe.

• Na pierwszą zmianę decyduje się również Rafa Benitez. Szkoleniowiec chce wzmocnić środek pola i wpuszcza Modricia za Benzemę.

• Z boiska schodzi Rodić, w jego miejsce Eikrem.

• No i pod bramką Navasa zrobiło się gorąco. Przynajmniej przez chwilę - Malmoe przycisnęło przez chwilę Real, ale nie wynikło z tego nic konkretnego.

• Wreszcie Szwedzi zapędzili się pod bramkę Navasa - dośrodkowanie Yotuna wyłapane jednak przez problemu przez Kostarykanina.

• Real zamyka Malmoe na jego połowie - gospodarze na razie mogą jedynie biegać za piłką i próbować przeszkadzać rywalom.

• Ronaldo faulowany mniej więcej 25 metrów od bramki Wilanda. Portugalczyk po raz kolejny próbuje uderzyć z wolnego. I kolejny raz obija mur. A na dodatek sędzia odgwizduje rękę u jednego z zawodników gości,

• Real nie forsuje tempa, lecz kontroluje to, co dzieje się na boisku. Malmoe nie ma na razie wielkich problemów z zatrzymaniem rywali, ale samemu nie jest w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Navasa

• Benzema dośrodkowuje spod linii końcowej - piłka trafia do Arbeloi, który od razu zgrywa ją przed pole karne. Tam na futbolówkę nabiega Kovacić, ale jego uderzenie przechodzi tuż obok słupka

• Malmoe gra odważniej niż w pierwszej połowie - tylko co z tego, że Szwedzi radzą sobie naprawdę nieźle w odbiorze, skoro po przechwycie mają problem z rozegraniem?

• Gospodarze od początku zaatakowali - strzał głową Djurdicia blokowany przez Varane'a i piłka wpada w ręce Navasa.

• Malmoe została druga połowa na odwrócenie losów meczu - gospodarze wznawiają grę od środka boiska.

• Nie jest to może najlepszy mecz, jaki widzieliśmy, ale nie będziemy też zbytnio narzekali na poziom. Real kontroluje przebieg spotkania, Malmoe szuka swoich szans w kontratakach. Goście prowadzą tylko 1:0, więc w drugiej połowie nie powinno zabraknąć emocji!

• Pod koniec pierwszej połowy zrobiło się gorąco pod bramką Navasa. Na strachu się jednak skończyło, a po chwili sędzia zaprosił obie drużyny do szatni.

• Lewicki sfaulował pod swoim polem karnym Isco. Do piłki podszedł Ronaldo, ale uderzył jedynie w mur.

• Ależ się działo pod bramką gospodarzy. Real zdołał utrzymać się przy piłce - całą akcję sfinalizował strzałem Carvajal - piłka obiła poprzeczkę!

• Kovacić ruszył środkiem pola, ale został nieprzepisowo zatrzymany przez Lewickiego.

• A teraz kartonik dla Casemiro. Brazylijczyk nieprzepisowo zatrzymuje szarżującego lewą stroną boiska Djurdicia.

• Natomiast Yotun napomniany za dyskusję z arbitrem.

• Sędzia rozdaje żółte kartki. Berget ukarany kartonikiem za ostry faul na Carvajalu

• Dla CR7 to chwila szczególna - ten gol był dla niego bramką nr 500 w seniorskiej karierze!

• Real szuka kolejnej bramki - Benzema uderza jednak niecelnie.

• Wszystko zaczęło się od Kovacicia, który zaliczył bodaj pierwsze naprawdę udane zagranie do przodu w tym meczu. Chorwat rzucił długie podanie do Isco - Hiszpan zagrał następnie między nogami Yotuna do Ronaldo, który nie mógł się pomylić w sytuacji sam na sam z Wilandem.

• No i goooooool! Ronaldo!

• Sytuacja na boisku jest łatwa do przewidzenia: Real wymienia podania, Malmoe, nie atakując rywali zbyt wysoko, czeka i stara się odgryzać z kontrataków.

• Sam poszkodowany uderza z rzutu wolnego, jednak zbyt słabo, żeby zaskoczyć Navasa.

• Casemiro fauluje pod polem karnym Bergeta - będzie groźnie!

• Rosenberg zupełnie niepotrzebnie fauluje Casemiro i otrzymuje za to żółtą kartkę.

• Po raz kolejny Real - Kroos znalazł się pod polem karnym Malmoe i spróbował rzucić miękką piłkę do CR7 - Portugalczyk nie sięgnął jednak futbolówki.

• Po chwili bramkarz gospodarzy broni mocne uderzenie Portugalczyka z prawej strony boiska.

• Real przeprowadza akcję lewą stroną - piłka trafia ostatecznie w pole karne, do Cristiano Ronaldo, którego strzał broni Wiland.

• Real znów próbuje atakować pozycyjnie, ale Szwedzi wiedzą, jak grają rywale i jak ich zneutralizować.

• Real chciał się odgryźć po rzucie rożnym. Mogło się jednak skończyć kontrą gospodarzy - przerywa ją Kovacić, który otrzymuje żółtą kartkę za faul na Tinnerholmie.

• Gospodarze postanowili ruszyć do ataku - oddają dwa strzały z dystansu, które bez problemu łapie Navas! Najpierw uderzał Tinnerholm, a później Rosenberg

• Real stara się konstruować ataki pozycyjne, na razie piłkarze Malmoe skutecznie blokują jednak ataki!

• Najwyższy czas zacząć - od środka goście!

• Piłkarze już na boisku - rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów, a to oznacza tylko jedno - za chwilę pierwszy gwizdek!

• Real jest oczywiście faworytem, ale gospodarze na pewno nie oddadzą za darmo punktów. Ba, będą robić wszystko, żeby coś ugrać - jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zdecydowali się na zmniejszenie boiska!

• Szkoleniowiec "Królewskich", Rafa Benitez po raz kolejny dokonał roszad. Oczywiście nie może skorzystać z kontuzjowanych zawodników, ale oprócz tego dał odpocząć Luce Modriciowi oraz Marcelo, którzy zaczną mecz na ławce.

• Do meczu jakieś 25 minut - w bocznym panelu widzicie już składy. Jesteście zaskoczeni?

• Za nieco ponad pół godziny Malmoe podejmie na własnym obiekcie Real Madryt - drużynę, która w swojej historii 10 razy sięgała po Puchar Europy!