• Koniec spotkania! Z ławki Valencii dobiega głośne: vamos, vamos! Udała im się wyprawa do Lyonu. Zwyciężyli skromnie. Mieli furę szczęścia, to prawda, ale kto o tym będzie za dwa tygodnie pamiętać.

• Kartka dla Ferriego.

• TOLISSO! To byla okazja meczowa! Broni Domenech!

• Trzy minuty zostały doliczone.

• Regulaminowy czas gry dobiegł końca. Kartkę dostał jeszcze Domenech za zbyt długie wznawianie gry.

• Była ręka w polu karnym Valencii?! Nie! Sędzia orzekł, że nie, chociaż Jallet ostro protestował.

• Problem Lyonu polega na tym, że w ogóle nie oddaje strzałów.

• Danilo za Pereza. To ostatnia zmiana Valencii i zarazem ostatnia w meczu.

• Dziesięć minut nadziei Lyonu.

• Ghezzal za Morela. To ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

• Został kwadrans. Czy Lyon jeszcze zawalczy? W pierwszych minutach drugiej połowy umiał...

• Mądrze ustawia się Valencia. Nawet Valbuena nie potrafi znaleźć sobie przestrzeni. Wchodzi Beauvue za Lacazette.

• Rodrigo za Negredo. To nie był jego mecz.

• Ferri próbował wymusić jedenastkę. Gwizdek sędziego milczy. I słusznie.

• Kalulu brzydko potraktował przeciwnika. Dostał za to kartkę.

• Jallet! Fajnie się podłączyl, zagrał na jeden kontakt, lecz uderzył ponad bramką. To była dobra szansa.

• Kartka również dla Pereza.

• Lyon przebiegł 70 kilometrów. Valencia o jeden więcej.

• Gonalons ukarany żóltą kartką.

• Aderlan za Abdennoura.

• Valencia wyszła z kontratakiem dwóch na jednego. Genialnie jednak ostatnie podanie przeciął Jallet. Gdyby tego nie zrobił, to padłby pewnie gol.

• Lopes wypuścił piłkę z rąk po kornerze. Na swoje szczęście był faulowany.

• Valbuena wrzuca na głowę Tolisso. Ten główkuje nad bramką.

• Fuego ukarany żóltą kartką.

• Na spalonym złapany Piatti. Wcześniej kolejny raz bez powodzenia uderzali gospodarze.

• Nieco ponad trzy minuty za nami, a Lyon z trzecią próbą. Niecelnie jednak Valbuena.

• A teraz z dystanus Morel. Dwa lub trzy metry nad bramką.

• Ofensywnie Lyon. Celnie kopnął Lacazette.

• Od środka rozpoczęli gospodarze. Dadzą radę odwrócić losy spotkania?

• Piłkarze meldują się na boisku. Zaraz gra zostanie wznowiona.

• Valencia jakimś cudem przetrwała napór! Przerwa. Na razie goście prowadzą 1:0. To było interesujące 45 minut. Dwa razy piłka trafiła w poprzeczkę i słupek.

• Co za ostrzał bramki gości! Wprowadzony Ferri minimalnie obok prawego słupka!

• Lacazarette w poprzeczkę!!! Dobitka Morela ponad bramką! Ależ znakomite okazje do wyrównania zmarnował Lyon!

• Ferri za Dardera. To pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

• Fantastyczna kontra Valencii zakończona skutecznie przez Feghouliego! Ten zawodnik kopnął mocno i precyzyjnie. Lopes dał radę jedynie odbić na poprzeczkę. Piłka jednak i tak wpadła do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Feghouli!

• Poprzeczka ratuje Lyon! Strzelał Feghouli.

• W posiadaniu piłki 58 procent do 42 na korzyść Valencii.

• Była szansa na odpowiedź ze strony Lyonu. Sęk jednak w tym, że Valbuena kopnął z wolnego w mur.

• A teraz Abdennour!!! Znowu główkował po rożnym! Tym razem w słupek!

• Przeszło pół godziny gry za nami. Goli jeszcze nie ma, sytuacje i to z obu stron - były.

• Gol?! Nie ma! Fantastyczny strzał Valbueny zbija na słupek Domenech! To była ciekawa próba. Obrona także

• Dość szarpany zrobił się ten mecz. Jedni atakują, drudzy atakują, a strzałów brak.

• Mądre zachowanie Jalleta. Nie pozwolił się wyprzedzić. Potem zbiegł do linii bocznej i wybił daleko przed siebie.

• Kalulu fatalnie zepsul kontratak. Kiedy wpadał w pole karne, to źle przełożył sobie na lewą nogę, przez co zaliczył stratę.

• Dotąd zdecydowanie konkretniejsza była Valencia. Już dwa razy stworzyła dogodne sytuacje.

• Piatti! Nie ma gola! Piłka dość szczęśliwie spadła pod jego nogi w polu karnym. Momentalnie ją kopnął, lecz wprost w bramkarza.

• Valbuena dośrodkował w taki sposób, że piłka przekroczyła linię końcową. Na razie Francuzowi brakuje dokładności.

• Valencia cierpliwie rozgrywa. W ostatniej akcji zabrakło jej jednak szczęścia. Albo inaczej: centymetrów. Jeden z piłkarzy został bowiem złapany na niewielkim ofsajdzie.

• Kolejna nieudana próba Valbueny z rzutu wolnego. Trafił w mur.

• Okres przewagi gości. Cancelo próbował przedrzeć się prawym bokiem. Bez powodzenia.

• Okazja dla Valencii! Nie po wolnym, lecz po rożnym. Abdennour wyskoczył najwyżej do piłki i glową uderzył ją tuż obok lewego słupka.

• Piatti bardzo mądrze wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu. Będzie okazja do wrzutki w pole karne.

• Znowu przy piłce Valbuena. Został jednak przyblokowany na lewym skrzydle.

• Valbuena niedokładnie dośrodkował z rzutu wolnego.

• Valencia ma spore kłopoty z wyjściem z wlasnej połowy.

• Początek jest spokojny. Na razie w posiadaniu piłki raczej Lyon.

• Od środka rozpoczęli goście. Lyon w jednolitych białych koszulkach. Valencia na pomarańczowo.

• Taką oprawę przygotowali fani Lyonu: Olympique Lyon - Valencia

• Nie więcej niż pięć minut pozostało do pierwszego gwizdka. Za chwilę zawodnicy pojawią się na murawie. Zawody poprowadzi Milorad Mażić z Serbii.

• Bardzo przeciętnie oba zespoły radzą sobie w swoich ligach. Zajmują w nich ósme miejsce.

• Znamy już wyjściowe jedenastki. Gospodarze będą zmuszeni radzić sobie bez Nabila Fekira. Goście natomiast bez Diego Alvesa.

• Obie drużyny potknęły się w 1 kolejce. Lyon na wyjeździe tylko zremisował z KAA Gent 1:1, chociaż grał w przewadze. Z kolei Valencia u siebie musiała uznać wyższość Zenitu Sankt Petersburg. Przegrała z nim 2:3.

• Jedynie kwadrans dzieli nas od meczu we Francji. Jednym jak i drugim przyświeca ten sam cel: wygrać. Wygrać po raz pierwszy w fazie grupowej tej edycji Ligi Mistrzów.