Partizan Belgrad

2

BATE Borysów

1

• Koniec meczu! BATE dziś przegrywa, ale w dwumeczu Białorusini byli lepsi. Partizan ląduje w Lidze Europy, a zespół z Borysowa w elitarnych rozgrywkach! Przed nami faza grupowa europejskich rozgrywek. Na dziś to tyle, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak. Dobranoc!

• Młody Serb uderzeniem przewrotką daje szansę sobie i swoim kolegom na jeszcze jeden cios!

• 2:1!! Saponjić!!!

• Aleksey Rios melduje się za zmęczonego Gordeichuka.

• Walczą podopieczni Milinkovicia, ale bez efektu bramkowego...

• Karnitsky ładnie przymierzył, ale broni Zivko Zivković.

• Nic z tego, za mocne dośrodkowanie z narożnika. BATE krok od fazy grupowej.

• Kolejna, ofensywna akcja gospodarzy, będzie korner.

• Saponjic złapany na pozycji spalonej, znowu zakotłowało się pod bramką Syarheya Chernika

• Korner dla gości. Piłka zostaje wybita, a przejmuje ją Karnitsky, ale strzela tylko po to, aby nie narazić zespołu na kontrę rywali.

• Jeszcze około dziesięciu minut boiskowej wojny.

• Oumaru strzela obok bramki!!! Świetny zawodnik, on długo w Belgradzie nie pogra.

• Zakotłowało się pod bramką gości, a Partizan ruszył do przodu!

• Karnistky zmienia zmęczonego Hleba, BATE czeka ciężkie 15 minut.

• Zawodnik Partizana zagrywał pod bramkę, a po drodze futbolówka odbiła się od klatki piersiowej jednego z zawodników Borysowa i wpada do siatki!

• 1:1!!! Petrović!

• Składna akcja gospodarzy, jednak za lekko w stronę bramki kopie jeden z piłkarzy Partizana.

• Oumaru!!! Najjaśniejsza postać serbskiej ekipy!!! Kameruńczyk głową minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Nic z tego BATE od tyłu może budować akcję.

• Gospodarze wywalczyli korner, może teraz?

• Partizan złapał jakby drugi oddech, ale czy stać podopiecznych Milinkovicia na bramki?

• Stasevich przerwał akcję Ilicia. Żołty kartonik dla Białorusina.

• Sasa Ilić za Lukicia.

• Gospodarze szybko tracą piłkę. Coraz gorzej wyglądają piłkarze z Belgradu.

• Hleb dryblował i uderzył mocno!!!! Zivko Zivković broni fenomenalnie

• Ciekawa akcje BATE, ale strata i w odpowiedzi szybki, taktyczny faul. Białorusini coraz bliżej LM.

• Posiadanie piłki: 55% do 45% na korzyść gospodarzy.

• Partizan troszeczkę przycisnął, gospodarze muszą strzelić trzy bramki, aby awansować.

• Babović uderzył głową nad bramką po rzucie wolnym.

• W przerwie nie dokonano roszad.

• Ale kocioł!!!! Goście oddali z cztery, pięć strzałów. Hleb, Gordeichuk nie potrafili skierować piłki do siatki!

• Gramy! Zaczynają gospodarze!

• Wracamy już na murawę, zaraz początek drugiej odsłony.

• Koniec, do przerwy lepsi Białorusini! Partizan - BATE 0:1!

• Z dystansu uderzył Fabricio, a arbiter dolicza 2 minuty.

• Lukić szarpnął dwa razy i zrobiło się groźnie pod białoruską bramką, ale jak na razie nadal 0:1.

• Saponjić zmienia Bozhinova.

• Na trybunach nadal od pierwszej minuty fantastyczny doping!

• Balazic uderzył głową nad bramką po stałym fragmencie gry.

• Jeden z graczy Partizana ucierpiał, gospodarze przez chwilę w dziesiątkę.

• Babović był blisko! Piłka otarła się od jednego z defensorów i będzie korner!

• Oumaru uderzył tylko w boczną siatkę z 16. metra!

• Prawą strona atakowali goście. Piłka odbita głową trafiła do wbiegającego Volodko, ale ten zmarnował dobra sytuację!

• Partizan stracił impet, rozmach. Gospodarze są jeszcze w szoku.

• BATE gra bardzo mądrze. Białorusini są dużo bardziej doświadczeni na tle Serbów.

• Ależ szansa gospodarzy, Oumaru wyłożył piłkę na piątym metrze, a tam nikt nie zamknął akcji!

• Prostopadła piłka do Gordeichuka, ten strzelił prosto w bramkarza, a piłkę dobił Stasevich!

• 0:1!!! Stasevich!!!!

• Oumaru po raz trzeci ładnie zagrał w pole karne. goście nie radzą sobie z nim.

• Mladenović ląduję w notesie arbitra.

• Kolejne szarża BATE, ale Fabricio zatrzymał akcję ofensywną gości.

• Mladenović uderzył głową wysoko nad bramką.

• Gospodarze jeszcze bez celnego strzału, a BATE raz testowało Zivko Zivkovicia.

• Za Rodionova zobaczymy Signevicha. Snajper BATE ucierpiał w jednym ze wcześniejszych starć i nie może kontynuować gry.

• Kolejne starcie, tym razem w środku boiska. Oj trzeszczą kości, leje się krew.

• Prostopadła piłka do Rodionova, a ten wślizgiem ostro potraktował Zivko Zivkovicia.

• Oumaru po raz drugi świetnie dośrodkował w pole karne, ale nikogo nie było przed białoruską bramką.

• Bardzo otwarte spotkanie, mamy faule, szybkie akcje, strzały. Piłkarze walczą z oddaniem o każdy metr boiska.

• Kartka tym razem dla Balazicia.

• Zivković nie wykorzystał kapitalnego dośrodkowania w pole karne, to powinna być bramka!

• Zbyt indywidualnie Stasevich, trzeba było grać na prawą stronę. Białorusin uderzył obok bramki!

• Mladenović uderzył na bramkę gospodarzy, celnie, ale za lekko. Otwarty mecz w Belgradzie.

• Zivković słabo dośrodkował, po chwili pika trafiła do Petrovicia, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Pierwsza kartka w dzisiejszej rywalizacji, boczny defensor zatrzymał groźną akcję.

• Lukić ostro potraktował rywala, gospodarze bojowo nastawieni.

• Od środka zaczyna BATE. Gramy!

• Kapitalna atmosfera na arenie w Belgradzie, zaraz zaczynamy!

• Jeszcze 10 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra! Oba zespoły już powoli schodzą do szatni.

• Partizan ma okazję wrócić po pięciu latach do elitarnych rozgrywek. Dla BATE jest to codzienność. Białorusini w ostatnich siedmiu latach, aż sześciokrotnie rywalizowali w fazie grupowej Ligi Mistrzów.