Szachtar Donieck 0 - 3 Paris Saint-Germain

Szachtar Donieck

0

Paris Saint-Germain

3

• Koniec! Szachtar przegrywa z PSG 0:3! Goście robią wielki krok w kierunku fazy pucharowej!

• Lavezzi zmienia Ibrahimovicia.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Niebywałego pecha ma dziś Szachtar. Teraz w walce z Ibrahimoviciem niefortunnie interweniuje Srna i jest 0:3!

• GOL! Samobój Srny!

• Żółta kartka dla Silvy.

• Kolejna setka dla gospodarzy! Dosłownie z trzech metrów pudłuje Teixeira!

• Żółta kartka dla Davida Luiza.

• Trzecia zmiana w Szachtarze. Dentinho za Gładkiego.

• Seria rzutów rożnych dla PSG. Uderzenie głową Matuidiego zostaje zablokowane, a drugi korner dobrą interwencją wyjaśnia Piatow.

• Lucas zmienia Cavaniego w ekipie gości.

• Znowu kocioł! W końcu z 12 metrów uderza Teixeira i trafia w poprzeczkę! Ależ nieskuteczni są gospodarze!

• Świetna okazja dla Ukraińców! Trapp zatrzymuje jednak Teixeirę!

• Zakotłowało się w polu karnym PSG po akcji gospodarzy. Zamieszanie kończy się skuteczną interwencją Trappa, który jeszcze był faulowany przez rywala.

• Okazja dla Szachtara! Piłka trafia na 15. metr do Gładkiego, który uderza wysoko nad bramką!

• ... oraz Bernard za Taisona.

• Zmiany w Szachtarze. Kowalenko za Marlosa...

• Dobra szansa dla PSG. Byłaby, bo ostatecznie Cavani na spalonym.

• Kartka dla Ibrahimovicia za uderzenie łokciem Małyszewa.

• Szansa dla PSG! Po kapitalnym podaniu Di Marii, Ibrahimović przegrywa pojedynek z Piatowem!

• Godzina gry za nami. Nie zareagował dobrze Szachtar po przerwie. To goście są bliżej trzeciego gola.

• Kolejna szansa dla PSG! Di Maria wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale lobuje zarówno jego, jak i bramkę!

• Mogło być 0:3! Rakicki blokuje zmierzające do bramki uderzenie Verrattiego!

• Szansa dla gospodarzy! Po szybkiej akcji i podaniu Marlosa, z kilkunastu metrów niecelnie uderza Teixeira!

• Szachtar jest ciągle w posiadaniu piłki, ale nie przynosi się to na strzały na bramkę paryżan. Gładki złapany na spalonym przy próbie wyjścia sam na sam z bramkarzem.

• Wznawiamy grę w Lwowie!

• Koniec pierwszej połowy! PSG pewnie prowadzi w Lwowie z Szachtarem 2:0. Paryżanie się nie przemęczali, ale stworzyli trzy-cztery sytuacje, z których wykorzystali dwie. Ciężko będzie to odrobić Szachtarowi w drugiej połowie.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Ależ ogromne zamieszanie w polu karnym PSG! Trapp broni strzał Freda, a kolejne cztery uderzenia Ukraińców zostają zablokowane przez defensywę gości, aż w końcu ponad bramką uderza Rakicki!

• Korner kończy się uderzeniem z powietrza Rakickiego, po którym piłka szybuje nad poprzeczką!

• Pogubili się teraz Trapp i David Luiz, co przynosi gospodarzom rzut rożny.

• Kontroluje to spotkanie zespół z Paryża. Szachtar nie jest w stanie zagrozić bramce mistrzów Francji.

• Srna uderza jednak prosto w ręce Trappa!

• Matuidi fauluje Małyszewa 20 metrów od bramki PSG. Szansa dla Srny.

• Rzut rożny dla Ukraińców nie przyniósł zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Faul taktyczny Verrattiego. Sędzia z Niemiec daje Włochowi ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem będzie kartka.

• Dobra interwencja Piatowa po dośrodkowaniu Di Marii. Gospodarze przejęli piłkę.

• Di Maria! Argentyńczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza obok bramki Szachtara!

• Jaki drobny problem zdrowotny ma Thiago Silva, ale będzie w stanie kontynuować grę.

• Po własnej indywidualnej akcji, Marlos uderza płasko zza pola karnego tuż obok bramki Trappa!

• Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Di Marii, Luiz przypadkowym strzałem uda pokonuje bramkarza rywali! 2:0!

• GOOOL! David Luiz!

• Dośrodkowanie Di Marii nie dociera w pole karne do żadnego z napastników paryżan.

• Teraz Ibra złapany na spalonym, gdy wychodził sam na sam z bramkarzem!

• Ibrahimović! Ależ pudło! Szwed miał pustą bramkę, ale uderzył głową obok bramki!

• Kwadrans gry za nami. Choć lepiej prezentował się w nim zespół gospodarzy, to jednak po swojej jedynej akcji prowadzi PSG.

• Kontrowersja. Wydaje się, że Gładki był faulowany tuż przed polem karnym PSG, ale sędzia Aytekin nie odgwizdał przewinienia.

• Teixeira przy próbie strzału z dystansu został zablokowany, a uderzenie Freda potoczyło się obok bramki rywala.

• Co z tego, że lepiej grał Szachtar, jak jedna akcja gości przynosi im prowadzenie! Dośrodkowanie z lewego skrzydła, zdrzemnął się w obronie Taison i Aurier głową zaskakuje Piatowa!

• GOOOOL! Serge Aurier!

• Centra w pole karne, interwencja Thiago Motty i piłkę pewnie łapie Kevin Trapp.

• Lepiej weszli w ten mecz gospodarze, którzy teraz zdobywają korner.

• Dośrodkowanie w pole karne, gdzie najlepiej ustawiony był jednak Blaise Matuidi i Francuz wybił piłkę.

• Pierwsza akcja Szachtara. Taison faulowany na lewym skrzydle i jest rzut wolny dla gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Areny Lwów. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Sędzią tego spotkania będzie Deniz Aytekin z Niemiec.

• Rezerwowi PSG: Salvatore Sirigu, Marquinhos, Layvin Kurzawa, Adrien Rabiot, Lucas Moura, Javier Pastore, Ezequiel Lavezzi.

• Rezerwowi Szachtara: Anton Kanibołocki, Iwan Ordec, Marcio Azevedo, Bernard, Dentinho, Eduardo, Wiktor Kowalenko.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

• Dla Szachtara Donieck jest to być może już spotkanie ostatniej szansy, jeśli Ukraińcy marzą o awansie do fazy pucharowej. Piłkarze Mircei Lucescu muszą dziś pokonać mistrzów Francji, bowiem w pierwszej kolejce zostali rozbici przez Real Madryt. PSG z kolei pokonało szwedzkie Malmoe i jeśli dzisiaj Francuzi zwyciężą w Lwowie, to będą już bardzo blisko wyjścia z grupy, mimo że to dopiero pierwsza kolejka zmagań.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy A piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Szachtar Donieck zmierzy się z Paris Saint Germain.