• Koniec meczu! FK Rostów 3:2 Bayern Monachium.

• Kontratak Rostowa i Erokhin nie trafił z 10 metrów!

• Zmiana u gospodarzy. Ezatolahi za Poloza.

• Fatalne dośrodkowanie Thiago..

• Strzał Ribery'ego zablokowany.

• Zakotłowało się pod bramką Rostowa, ale Dzhanaev świetnie broni strzał Thiago!

• Fatalny błąd Hummelsa, który w prostej sytuacji stracił piłkę.

• Terentjev pojawia się w miejsce Kalacheva.

• Mueller oddaje niecelny strzał głową!

• Bayern wciąż bije głową w mur.

• Uderzenie Muellera zostało zablokowane.

• Strzał Costy spokojnie broni bramkarz.

• Costa dośrodkował do Lewandowskiego, ale napastnika ubiegł Dzhanaev.

• Mueller wchodzi w miejsce Sanchesa.

• Bayern na razie nie ma pomysłu jak przeforsować dobrze grającą obronę gospodarzy.

• Rostów zamknięty na własnej połowie.

• Szybka akcja Bayernu przerwana przez obrońcę gospodarzy.

• GOOOLLL! Świetna uderzenie z rzutu wolnego Noboi i 3:2 dla Rostowa!

• Thiago fauluje Poloza na 20 metrze od bramki Bayernu.

• Na boisku leży Rafinha.

• Faul Bernata na Azmounie.

• Zmiana w Bayernie. Kontuzjowanego Boatenga zmienia Hummels.

• Bardzo nieładne zachowanie Gatcana, który niesportowo potraktował Ribery'ego.

• Ulreich odważnie wybiegł z bramki i uprzedził Azmouna!

• GOOOLLL!! Ależ odpowiedź Bayernu! Ribery dograł do Bernata, który z bliskiej odległości uderzył pod poprzeczkę!

• Za faul ukarany żółtą kartką został Boateng.

• GOOOLLL! Poloz pokonuje Ulreicha! 2:1 dla Rostowa!

• Boateng fauluje Noboe!

• Ależ okazja Lahma! Dośrodkowanie Ribery'ego zamknął uderzeniem głową Lahm, któremu zabrakło centymetrów do szczęścia!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy.

• Sędzia dolicza minutę.

• GOOOLLL! Fatalne zagranie Costy, które przejął Poloz i odegrał do Azmouna, a młody napastnik świetnie wykończył kontratak. 1:1!

• Próba szybkiego ataku Bayernu, ale Lewandowski niedokładnie odegrał do Costy.

• Na boisku leży bramkarz Rostowa, któremu jest udzielana pomoc medyczna.

• Faulowany Lahm i mamy rzut wolny z 30 metrów dla Bayernu.

• GOOOLLL! Bramka Douglasa Costy! Świetna akcja Sanchesa, który wbiegł w pole karne, piłka trafiła pod nogo Costy, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce!

• Ulreich ratuje Bayern. Azmoun wyszedł sam na sam z bramkarzem gości i tylko odważne wyjście Ulreicha zapobiegło stracie bramki.

• W dynamicznej akcji Costa, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką.

• Granat ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim.

• Dośrodkowanie Bernata wpada prosto w ręce Dzahaneva.

• Lahm wbiega w pole karne, ale po raz kolejny uderzenie gracza z Monachium jest zablokowane.

• Strzał z dystansu Sanchesa i z kłopotami radzi sobie Dzhanaev.

• Rostow w głębokiej defensywie.

• Indywidualna akcja Lewandowskiego, ale jego uderzenie trafiło w obrońcę Rostowa i mamy rzut rożny dla gości.

• Kombinacyjna akcja Bayernu, ale strzał Sanchesa ląduje w rękach Dzhanaeva.

• Długie podanie Boatenga do Bernata przerywa Kalachev.

• Strzał Costy zablokowany przez Navasa.

• Kolejne dośrodkowanie Rafinhi i ponownie piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

• Thiago uderza wysoko nad bramką.

• To mogła być bramka dla Rostowa! Erokhin uprzedza Ulreicha, ale piłkę z linii bramkowej wybił Bernat!

• Costa uderza z dystansu, ale piłkę spokojnie łapie Dzhanaev.

• Początek meczu pod dyktando Bayernu.

• Dośrodkowanie w pole karne Costy i mamy rzut rożny dla gości.

• Indywidualna akcja Costy, ale Noboa przeciął jego otwierające podanie.

• Rafinha dośrodkowuje w pole karne, ale stoperzy wybili piłkę.

• Rozpoczynamy mecz!

• Zawodnicy stoją już w tunelu. Za chwilę wyjdą na boisko!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Artur Soares Dias z Portugalii.

• W składzie Bayernu nie ma Manuela Neuera, który jest kontuzjowany. Jego miejsce zajął Sven Ulreich.

• W pierwszym składzie monachijczyków jak jest zwykle Robert Lewandowski. Polak z czterema zdobytymi bramkami jest wiceliderem klasyfikacji strzelców.

• Bayern Monachium z dorobkiem 9 punktów jest wiceliderem grupy D. Fk Rostów z jednym punktem na koncie zajmuję trzecią pozycję i będzie walczyło z PSV o awans do Ligi Europy.

• Ławki rezerwowych. Rostów: Prepelita, Terentjev, Medvedev, Grigorjev, Doumbia, Ezatolahi, Bayramyan. Bayern: Starke, Hummels, Alonso, Green, Alaba, Kimmich, Mueller.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu FK Rostów - Bayern Monachium!