• Bawarczycy byli o klasę lepszym zespołem i dopisali sobie na konto kolejne 3 punkty. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, dobranoc!

• Koniec spotkania, Bayern w pełni zasłużenie pokonuje CSKA Moskwa 3:0.

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• Sergei Ignashevich ukarany kartką.

• Mario Goetze na 3:0!!! Niemiec otrzymał piłkę od Lewandowskiego i strzelił obok bezradnego bramkarza gości.

• Efremov za Musę

• Robben indywidualne, ale Holender prawą noga nie trafił do pustej bramki z kilku metrów!!!

• Wszystko wskazuje na to, że Bayern zakończy fazę grupową z 15 punktami na koncie.

• 85` AS Roma - Manchester City 0:2

• Czyżby po meczu?

• Rode wykorzystał wrzutkę Schweinsteiger!! 2:0!!!!

• Robben zagrywał to Goetze przed bramką, ale defensor CSKA wybija piłke.

• Milanov za Eremenko

• Rosjanie po raz kolejny całym zespołem się bronią.

• Czy CSKA będzie stać na wyrównanie?

• Goetze zagrał do Lewandowskiego,a le Polak z ostrego kata trafił w słupek!!!!

• bayern

• Zoran Tosić huknął z dystansu, piłka poleciała tuż nad bramką.

• Weiser prawym skrzydłem, ale nikt nie doszedł do piłki zagrywanej przez młodego Niemca.

• Teraz strzelał Lewandowski,a le na posterunku Akinfeev

• Milik strzelił dziś bramkę, zaliczył asystę i po faulu an polaku został podyktowany rzut karny dla Ajaksu!! Pięknie!!!

• Kolejna szansa gospodarzy, Lewandowski uderzał szczupakiem, ale przed bramka trafił polak w rosyjskiego obrońce, a dobitka Schweinsteigera odbita.

• trzecia zmiana w ekipie Bayernu. Mitchell weiser za Gaudino

• Robben indywidualnie, ale broni bramkarz CSKA!!!! Holender mijał , jak tyczki defensorów rosyjskiej drużyny

• bayern

• Dzagoev tym razem ukarany kartką koloru żółtego.

• Ahmed Musa!!! Ależ szansa, napastnik gości dostał prostopadłą piłkę, ale na pełnej szybkości nie trafił w bramkę.

• Dante ukarany żółtym kartonikiem za faul na Dzagoevie.

• CSKA musi śmielej zaatakować, jeśli chce odwrócić losy spotkania.

• Zoran Tosić pojawi się za Natkho

• Bayern dalej panuje na murawie, grę Bawarczyków ożywiło wejście Robbena.

• Neuer odbił piłkę.

• Kolejny korner dla CSKA.

• Goetze indywidualnie się przebijał, ale stracił piłkę w polu karnym gości.

• 60` AS Roma - Manchester City 0:1

• Lewandowski próbował dobijać strzał, ale został zablokowany.

• Teraz Robben strzelał mocno, piłkę przed siebie obronił bramkarz gości.

• Prawą stroną próbowali się przebić goście, ale szybko stracili piłkę.

• Bardzo czysty mecz, gospodarze dwa razy faulowali,a goście sześć.

• Druga połowa jest bardziej żywa, więcej dzieje się na murawie.

• Robben złapany an spalonym.

• bayern

• Długi atak pozycyjny gospodarzy.

• AS Roma - Manchester City 0:0 55`

• Gospodarze wychodzą obronną ręką, goście nie zagrozili bramce Neuera.

• Doumbia wywalczył rzut rożny.

• Dante wrzucił piłkę w pole karne, a tam Robben głową uderzył na bramkę, ale broni Akinfeev

• Strzał Lewandowskiego broni bramkarz gości.

• Bardziej otwarte widowisko, goście muszą zaatakować.

• Zobaczymy co pokaże Robert Lewandowski, Polak ma 45. minut na dobre pokazanie się.

• Rode uderzał zza pola karnego, obok słupka.

• Goście rozpoczynają od środka, gramy!

• Robben za Muellera.

• Lewandowski za Ribery`ego

• Bayern kontroluje boiskowe wydarzenia i nie forsuje tempa. Goście próbują kontrować, ale jak na razie bez większego efektu.

• Bayern

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy Bayern prowadzi z CSKA 1:0.

• Bayern wykonywał rzut rożny, a z kontra wyszli goście. Doumbia otrzymał piłkę od Mussy, ten zagrał do Alan Dzagoeva. Rosjanin wywalczył korner.

• CSKA nadal ma problemy z opuszczeniem własnej polówki boiska.

• Mueller głową przedłużył piłkę, ale przed rosyjską bramka nie było żadnego zawodnika Bayernu.

• Ribery do Schweinsteigera. Dobra próba Niemca z kilkunastu metrów, Akinfeev odbija na rzut rożny.

• Rosjanie nie zagrozili bramce Neuera po rzucie rożnym.

• Bayern CSKA

• Pierwszy korner dla gości w dzisiejszym meczu.

• Prostopadła piłka do Goetze, ale Niemiec na spalonym.

• Defensywa gości wybija piłkę zagrywaną z narożnika.

• Po prawej stronie szarżował Rode, który wywalczył rzut rożny.

• Mało strzałów dziś obserwujemy na Allianz Arenie.

• 73% do 27% na korzyść Bayernu jeśli chodzi o posiadanie piłki

• Gospodarze kontrolują tempo spotkania.

• W Rzymie nadal 0:0.

• Rosjanie nadal biegają za piłką, jednostronny mecz na Allianz Arenie,a Bawarczycy nie forsują tempa.

• Statystyka podań 208:44 na korzyść Bayernu.

• Bayern - CSKA

• AS Roma - Manchester City 0:0 po 25`

• Rosjanie nadal bez celnego uderzenia na bramkę Manuela Neuera.

• Kolejna akcja Bayernu, tym razem Schweinsteiger źle zagrywał na prawą stronę.

• Nie zanosiło się na bramkę dla Bayernu, głupi faul Bibrasa Natkho, dał karnego gospodarzom, który został zamieniony na bramkę.

• Thomas Mueller pewnie uderzył w lewy róg bramki, Bayern prowadzi 1:0.

• Ribery podcięty w polu karnym, jedenastka dla gospodarzy!!!!

• Jerome Boateng uderzył zza pola karnego obok bramki.

• Gianluca Gaudino zdecydował się na strzał,a el młody zawodnik Bayernu został zablokowany.

• Posiadanie piłki 75% do 25% na korzyść Bawarczyków, druzgocąca przewaga.

• Bayern

• Rosjanie mają problem, aby wyjść z piłką z własnej połowy.

• Długo przy piłce nadal utrzymuje się Bayern, teraz ładna piłka Muellera do Ribery`ego, ale Francuz na ofsajdzie.

• Sporo nie dokładności w pierwszych minutach w poczynaniach Bayernu.

• Kilka razy zagrywali w pole karne podopieczni Josepa Guardioli, ale za każdym razem na posterunku była defensywa Rosjan.

• Pierwszy korner dla gospodarzy.

• Goetze rozgrywał piłkę z Sebastianem Rode, ale obrońcy CSKA wybyli piłkę.

• Ribery próbował przebić się lewą stroną,a le Francuz zatrzymany przede defensywę CSKA.

• Dośrodkowanie z prawej strony jednego z pomocników CSKA. Do piłki dopadł Seydou Doumbia, który uderzeniem głową strzelił tuż obok bramki.

• Piłkę z rzutu wolnego zagrywał Franck Ribery, ale futbolówkę łapie bramkarz gości.

• Juan Bernat faulowany po lewej stronie boiska.

• Środkiem próbowali się przebić goście, ale szybko stracili futbolówkę na rzecz defensywnych pomocników Bayernu.

• Mario Goetze podał na lewą stronę do Thomasa Muellera. ten szukał w polu karnym Bastiana Schweinsteigera, ale Niemiec nie dotarł do piłki.

• Od pierwszych sekund, gospodarze długo utrzymują się przy piłce.

• Pierwsza długa piłką, która pewnie łapie Igor Akinfeev

• Olegário Benquerença gwiżdże po raz pierwszy, zaczynają gospodarze.

• Za chwilkę zaczynamy!!!!

• Rosjanie dziś zagrają na biało, gospodarze w swoich czerwono-niebieskich strojach.

• Robert Lewandowski rozpoczyna mecz na ławce!!!

• Dmitry Efremov
  • Dotychczas obydwie ekipy mierzyły się trzy razy. Wszystkie starcia na swoją korzyść rozstrzygnął zespół z Monachium. Być może dziś CSKA przerwie fatalną passę?

• W poprzedniej serii spotkań, Krasnoarmiejcy uratowali punkt w starciu z Romą, w ostatnich sekundach rywalizacji. Dziś Rosjanie muszą wygrać i liczyć na korzystny wynik na Stadio Olimpico. Drużynę z Moskwy będzie satysfakcjonowało zwycięstwo albo remis Manchesteru City w pojedynku z Romą.

• Takiego komfortu nie ma Leonid Słucki - trener gości. Układ tabeli w grupie E jest bardzo ciekawy. Bayern jest poza zasięgiem rywali, ale trzy pozostałe ekipy: Manchester City, AS Roma oraz CSKA mają po 5 punktów na koncie przed ostatnią kolejką fazy grupowej Champions League.