FC Barcelona

3

Paris Saint-Germain

1

• Ostatni gwizdek Anglika Atkinsona kończy spotkanie. Wygrana Barcelony daje im pierwsze miejsce w grupie F.

• W miejsce Bartry wchodzi Adriano

• Bomba Ibrahimovica minimalnie ponad bramką Ter Stegena.

• Wykonawcą rzutu wolnego Ibra.

• Faul Mascherano w bardzo groźnym miejscu dla bramkarza Barcelony.

• Bardzo dobry strzał Messiego lewą nogą z 16 metra. Jednak piłka mija centymetry bramkę Sirigu.

• W ostatnich minutach meczu Barcelona ma ogromną przewagę. Nic już raczej nie powinno się stać gospodarzom w tym spotkaniu.

• Indywidualna akcja Messiego , ale piłka zablokowana przez Silvę. Rzut rożny.

• Ostry faul Thiago Motty na Suarezie.

• Moment dużej walki w środku pola obu drużyn. Barcelona kontroluje grę, ale PSG próbuje naciskać.

• Neymar strzelił dokładnie w długi róg jednak Sirigu ją zdążył "wypluć" , ale jak na klasyczną 9 przystało Luis Suarez znajduje się tam gdzie być powinien i dobija na pustą bramkę.

• 3:1 dla Barcelony!

• Rzut rożny dla PSG

• Za zmęczonego Matuidiego wchodzi Ezequiel Lavezzi.

• Bardzo ciekawa zmiana w Barcelonie. Andres Iniesta - legenda Barcelony zostaje zmieniony przez rekordzistę jak chodzi o ilość spotkań w Blaugranie Xaviego.

• Matuidi bardzo mocno trafiony piłką twarz przez Mascherano. Na szczęście wstaje z murawy i jest gotowy do dalszej gry.

• Rzut rożny dla Barcelony po błędzie Silvy.

• Boisko opuszcza zmęczony Pedro, a wchodzi za niego Ivan Rakitic. Najprawdopodobniej Messi zostanie przesunięty bliżej prawej strony, a Rakitic do środka pola.

• Groźna akcja PSG przerwana przez Ter Stegena. Do wejścia szykuje się Ivan Rakitic.

• Marco Veratti zastąpiony przez Javiera Pastore. Widać , że Laurent Blanc chce poprawić wynik spotkania i próbuje bardziej ofensywnego ustawienia.

• Piłka na srodku pola karnego i kiks Maxwella.

• Bardzo ostre wejście Sergio Busquetsa , ale angielski sędzia nie zdecydował się zagwizdać faula. David Luiz potrzebuje pomocy medycznej.

• Edinson Cavani ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Neymarze

• Zagranie ręką Luisa Suareza. Przeszkodziło mu to w zdobyciu bramki w charakterystycznym dla niego stylu.

• Bardzo ładne zagranie prostopadłe Lucasa , ale Ibrahimovic na spalonym.

• Idealna sytuacja do doprowadzenia do remisu dla Paryżan. Duże zamieszanie pod bramką , ale błędów defensywy Barcy nie potrafili wykorzystać kolejno Pedro , Cavani i Matuidi.

• Świetna sytuacja dla Barcelony, ale Pedro bardzo nie dokładnie dośrodkowuje i od bramki zaczyna Sirigu

• Udana próba pressingu PSG - Strata Barcelony.

• Rzut rożny dla Paryżan.

• Zlatan został przewrócony w polu karnym, ale gwizdek Atkinsona milczy.

• Blaugrana naciska mocnym pressingiem na PSG w pierwszych minutach. Liczą na błąd Paryżan, ale jednak wychodzą z opresji.

• Zaczynamy!

• Barcelona - PSGBarcelona - PSG

• Ostatni gwizdek w pierwszej połowy Anglika. Zapraszamy na drugą połowę!

• Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry

• Neymar pokazał swój kunszt strzelecki. Pięknym strzałem z 25 metra pokonuje Sirigu. Barcelona wychodzi na prowadzenie. 2:1!

• Bardzo groźna sytuacja Barcy. Skończona strzałem z 11 metra Luisa Suareza. Sirigu jednak popisuje się świetną interwencją i wynik bez zmian.

• Strzał Neymara zablokowany przez Thiago Silvę.

• Próbka umiejętności Zlatana Ibrahimovica. Faulem zatrzymuje go Mascherano.

• Na Camp Nou mamy bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny bardzo skoncentrowane i zdecydowane w swoich poczynaniach.

• Nieporozumienie Marca Bartry z Leo Messim. Od bramki Sirigu

• Kolejna świetna sytuacja PSG. Dośrodkowanie Zlatana dochodzi do Cavaniego , ale strzał broni Ter Stegen

• Ależ sytuacja dla PSG. Po pięknej akcji Cavaniego, Matuidi dogrywa Lucasowi wzdłuż linii pola karnego ale sytuacji stuprocentowej nie wykorzystuje Brazylijczyk

• Barcelona prowadzi grę. PSG całą 11tką na swojej połowie. Posiadanie piłki 64% do 36% na korzyść Katalończyków.

• Bardzo niecelny strzał Busquetsa.

• Strzał Luisa Suareza po błędzie Sirigu zablokowany. Rzut rożny dla Barcy.

• Zgranie Luisa Suareza na 5 metr wykańcza Lionel Messi. Pojedynek między Argentyńczykiem, a Szwedem znów na remis!

• Koronkowa akcja Matuidiego i Lucasa. Brazylijczyk dośrodkowuje po ziemi do Zlatana i Szwed nie zwykł marnować takich sytuacji. 0:1 na Camp Nou!

• Neymar po raz kolejny utyka w tym meczu. Nie rozpoczął tego spotkania dobrze.

• Bardzo dobry odbiór Davida Luiza na skrzydle. Faul taktyczny Luisa Suareza.

• Bardzo ładna akcja Lucasa Moury. Po prostopadłym podaniu Van Der Wiel nie dokładnie dośrodkowuje i od bramki Ter Stegen.

• Pierwszy kontratak Paryżan. Na spalonym Matuidi.

• Następne przerwanie akcji Blaugrany faulem. Tym razem Lucas.

• Pierwszy strzał Messiego na bramkę - minimalnie niecelny

• Bezpardonowe wejście Blaisa Matuidiego na Pedro. Rzut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki Sirigu.

• Barcelona już rozpoczyna swoją tzw. tiki-takę . PSG najprawdopodobniej przez cały mecz będzie czekało na możliwość kontrataku oraz stałe fragmenty gry.

• Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona. Katalończycy w swoich kompletach granatowo-czerwonych, a PSG na biało.

• Obie drużyny wychodzą na murawę Camp Nou. Zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów i już za chwileczkę rozpoczynamy!

• Już za 5 minut rozpoczynamy arcyciekawe spotkanie! Zapraszamy!

• Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest pojedynek dwóch wirtuozów futbolu. Leo Messi vs Zlatan Ibrahimovic. W tym akurat pojedynku faworytów nie ma. Regularniejszy jest Argentyńczyk , ale za to popularny "Ibra" jest to bohater jednego meczu, który potrafi strzelić w każdym meczu bramkę - o jakiej inni nawet nie śnią - i roztrzygnąć mecz dla swojej drużyny.

• Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy z Camp Nou, lecz PSG znalazło już sposób na Barcelonę. W 2 kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów - dokładnie 30 września 2014 roku - PSG pokonał u siebie 3:2. Czekają nas na pewno wielkie emocje. Rozpoczynamy już za 10 MINUT!

• Mecz poprowadzi Martin Atkinson.

• Witamy na relacji live z meczu ostatniej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a Paris Saint Germain. Spotkanie, które rozpocznie się o 20.45 zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie F.