Łudogorec Razgrad

0

• KONIEC! Basel gromi Łudogrca 4:0!

• Sędzia przedłużył mecz o dwie minuty.

• Delgado wyszedła na czystą pozycję sam na sam ze Stoyanovem, ale przegrywa tę rywalizację!

• Taulant Xhaka oddaje strzał z dystansu, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

• Marcelinho ukarany żółtą kartką.

• Zmiana, Fabian Frei schodzi z boiska, w jego miejsce pojawi się Marcelo Diaz.

• Faul w ataku Marcelinho, sędzia odgwizduje rzut wolny dla FC Basel.

• Shkelzen Gashi opuści plac gry, zastąpi go Matias Delgado.

• Strzał Shkelzena Gashiego zostaje skutecznie zablokowany.

• Zmiana w FC Basel, Derlis Gonzalez opuści plac gry, zastąpi go Davide Calla.

• Do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dopadł Marek Suchy i pewnym strzałem pokonał Stojanova.

• Luca Zuffi wykonuje rzut rożny, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Gooooool! Marek Suchy!!!!

• Shkelzen Gashi oddaje strzał na bramkę gości, ale jeden z obrońców blokuje strzał.

• Zmiana w Łudogorcu, Espinho zmieni Abel.

• Breel Embolo zgrał futbolówkę na pole karne, a Shkelzen Gashi wbiegł z nią przed bramkę Łudogorca i oddał świetny strzał w prawy lewy róg bramki.

• Goooool!! Shkelzen Gashi!!!

• Wspaniała akcja FC Basel! Breel Embolo huknął z całej siły w kierunku bramki Bułgarów, ale trafił tylko w poprzeczkę! Vladislav Stojanov dla pewności wyskoczył do tej piłki, ale nawet jej nie musnął.

• Fabio Espinho uderzał z rzutu rożnego, rywale oddalili jednak zagrożenie od własnej bramki.

• Shkelzen Gashi dośrodkowywał w pole karne, Vladislav Stojanov wyszedł jednak przed własną bramkę i pewnie chwycił piłkę.

• Shkelzen Gashi strzela z krawędzi pola karnego, ale piłka wędruje tuż nad poprzeczką.

• Derlis Gonzalez został złapany na spalonym.

• Breel Embolo strzelał na bramkę Łudogorca, ale trafił w prawy, dolny róg.

• Zmiana w Łudogorcu, Roman Bezjak opuści plac gry, zastąpi go Hamza Younes.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! FC Basel wygrywa z Łudogorcem 2:0.

• Mihail Aleksandrov uderzał na bramkę Vaclika, ale trafił prosto w jego ręce.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

• Zuffi strzela sprzed pola karnego, ale piłka nieznacznie mija bramkę gości.

• Derlis Gonzalez ukarany żółtą kartką.

• Goooool!! Derlis Gonzalez!!!

• Fabian Schar uderzał z rzutu karnego, ale bez zagrożenia pod bramą Łudogorca.

• Bardzo niedokładne podanie Fabiana Schara.

• FC Basel - Ługorec Razgrad

• FC Basel zasłużenie obejmuje prowadzenie. Piłka wpadła w pole karne po dośrodkowaniu z głębie pola, a Breel Embolo posyła futbolówkę w lewy dolny róg bramki. Vladislav Stojanov był bez szans.

• Goooooool!!! Breel Embolo!!!

• Tym razem rzut rożny w wykonaniu gospodarzy, uderzał z narożnika boiska Luca Zuffi, ale futbolówka trafiła prosto pod nogi rywali.

• Brayan Angulo uderzał z rzutu rożnego, ale zrobił to zbyt mocno.

• Aleksandar Aleksandrov strzela w kierunku prawego słupka, ale Tomas Vaclik stuecznie blokuje jego atak.

• Mohamed Elneny próbował pokonać Stojanova, ale uderzył ostatecznie w prawy, dolny róg.

• Potężny strzał z dystansu Daniego Abalo, piłkarz Łudogorca włożył w to uderzenie zbyt dużo siły i piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Niedokładne zagranie Luci Zuffiego w pole karne Łudogorca.

• Cosmin Moti musi opuścić plac gry. Zastąpi go Aleksandar Aleksandrov.

• Embolo dostał piłkę, ale w porę nie zdążył jej opanować, w efekcie przechwycili ją rywale.

• Cosmin Moti chwilowo przebywa poza boiskiem. Zobaczymy niebawem, na ile poważny jest uraz gracza Łudogorca.

• Cosmin Moti znów nie podnosi się z murawy. To chyba poważniejszy uraz...

• Mihail Aleksandrov został złapany na spalonym.

• Cosmin Moti doznał na pozór groźnie wyglądającego urazu, ale po interwencji sztabu medycznego wrócił na plac gry.

• Abalo zagrywa prawą stroną, do piłki próbuje doskoczyć Bezjak, ale jest zbyt niski i nawet nie sięga futbolówki.

• Początek spotkania zdecydowanie należy do Szwajcarów, którzy zdominowali rywali, stwarzają sobie więcej sytuacji bramkowych i jeśli dalej utrzymają takie tempo, z pewnością obejmą prowadzenie.

• Luca Zuffi tym razem bez powodzenia zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego.

• Luca Zuffi pięknie uderzał z rzutu wolnego, trafił w prawy, dolny róg, ale Vladislav Stojanov popisał się w tej sytuacji świetną interwencją.

• Brayan Angulo faulował rywala, sędzia wskazał na rzut wolny dla FC Basel.

• Breel Embolo nieprzepisowo zatrzymał rywala, sędzia Stéphane Lannoy słownia upomniał tego zawodnika.

• Fabian Schär ładnie zatrzymał pędzącego na szwajcarską bramkę Caicara.

• Luca Zuffi zagrywa piłkę z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców Łudogorca wybił piłkę głową.

• Pierwsza akcja FC Basel, na bramkę uderzał Derlis Gonzalez, ale Vladislav Stojanov pewnie broni strzał.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Łudogorca: Borjan – Aleksandrov, Abel, Zlatinski, Wanderson, Misidjan, Hamza.

• Rezerwowi FC Basel: Vailati – Degen, Delgado, Díaz, Hamoudi, Calla, Sio.

• Z kolei piłkarze z Bazylei pokonali u siebie Liverpool, ale stracili trzy punkty w starciach z Łudogorcem i Realem Madryt. To sprawia, że podobnie jak Anglicy i Bułgarzy, podopieczni Paulo Sousy wciąż mają o co walczyć.

• Łudogorec Razgrad, który w dramatycznych okolicznościach awansował do grupowych rozgrywek Champions League, zaskoczył wszystkich i radzi sobie jak na razie nad wyraz dobrze. Bułgarzy w prawdzie przegrali swoje mecze z Realem Madryt i Liverpoolem, ale udało im się odnieść zwycięstwo z FC Basel, dzięki czemu mają na swoim koncie trzy punkty i realne szanse na awans.

• Kiedy FC Basel i Łudogorec trafiły do fazy grupowej Ligi Mistrzów z góry zostali skazani na porażkę, a w 1/8 finału od razu szykowano miejsce dla Realu Madryt i Liverpoolu. O ile "Królewscy" mogą być niemal pewni występu w kolejnej fazie, o tyle "The Reds" znajdują się w takiej samej sytuacji jak Szwajcarzy i Bułgarzy - mają na swoim koncie trzy punkty i równe szanse na to, aby wyjść w grupy.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 4. kolejki faz grupowej Ligi Mistrzów. Dziś na St. Jakob-Park FC Basel zagra z Łudogorcem Razgrad.