Juventus Turyn

2

Malmoe FF

0

• Koniec spotkania! Juventus zgodnie z planem pokonuje Malmoe! Bohaterem mistrza Włoch Argentyńczyk Carlos Tevez!

• I ostatnia zmiana. Romulo za Liechsteinera.

• Tevez doczekał się zasłużonych owacji. W jego miejsce wchodzi Giovinco.

• Co tu dużo mówić, nie było Pirlo, ale Tevez zastąpił perfekcyjnie wykonującego rzuty wolne Włocha fe-no-me-nal-nie! Przepiękna bramka z rzutu wolnego w samo okienko! Jest już po meczu.

• Z rzutu wolnego Tevez i gooooool! Piękna bramka w okienko!

• To mogła być ta akcja gości, w ostatniej chwili jednak powstrzymany zawodnik Malmoe w polu karnym. W efekcie poszła kontra, którą faulem na linii pola karnego przerwał Helander, za co dostał żółtą kartkę.

• Pierwsza zmiana w Juve. Morata w miejsce Llorente.

• Ależ okazja Juventusu! Llorente z bliska najpierw głową, później piętką próbował pokonać Olsena. Z kolejną dobitką pospieszył jeszcze Tevez, ale bramkarz Malmoe wyszedł z sytuacji obronną ręką. Taka okazje może się zemścić!

• Ostatnia zmiana w Malmoe. Rakip za Erikssona.

• Ależ okazja Juve! Piłka zagrana wzdłuż bramki w pole karne gości, a tam wślizgiem minęli się z nią Llorente i Pogba! Wystarczyło dostawić nogę!

• Juventus Turyn - Malmoe FFJuventus Turyn - Malmoe FF

• Nudny zrobił się nam ten mecz. Juventus mimo przewagi, atakuje bez przekonania, a goście tego braku zdecydowania nie potrafią wykorzystać.

• Druga zmiana w Malmoe. Kroon za Thelina.

• Na strzał zdecydował się Liechsteiner, ale tym razem on nie trafił w bramkę.

• Dominacja Juventusu nie podlega dyskusji. Malmoe nie wychodzi z własnej połowy.

• Z dystansu uderzył teraz Pogba. Równie mocno, co niecelnie

• Podbudowany prowadzenie Juventus nadal atakuje, próbując ostatecznie rozstrzygnąć losy meczu, ale na razie brakuje podobnej dokładności, jak przy akcji bramkowej.

• Piłka ponownie w siatce Malmoe, Llorente już cieszył się z gola, ale w momencie podania był na spalonym. Sędzia Marciniak nie mógł uznać tego trafienia, jego asystenci również się nie pomylili.

• W końcu świetnie wykończona akcja gospodarzy. Tevez dograł w pole karne do Asamoah, ten w pełnym biegu odegrał mu piłkę piętką, a Argentyńczyk wykończył akcję świetnym strzałem z pola karnego!

• Goooooool! Juventus w końcu obejmuje prowadzenie! Tevez!

• Prostopadłe podanie w pole karne do Liechsteinera. Uniknął spalonego, ale uprzedził go do piłki Olsen.

• I kolejny, chyba już piąty czy szósty w tym spotkaniu, strzał z dystansu Asamoah. Tym razem w światło bramki, ale bez problemu łapie Olsen

• Na boisku leży dwóch piłkarzy Malmoe. Rosenberg po chwili przywołany do zmiany, oddał opaskę kapitańską. W jego miejsce Mehmeti

• W ataku ciągle Juventus, ale ciągle brakuje wykończenia! W doskonałej sytuacji Liechsteiner próbował podawać w polu karnym, chociaż sam miał dogodną okazję do strzału. W efekcie piłkę wybił obrońca!

• W ataku Juve, ale na spalonym złapany Llorente.

• Początek drugiej połowy.

• Kibice Malmoe w Turynie jak na razie mogą mieć powody do zadowolenia. Za moment zaczynamy drugą połowę. Juventus - Malmoe FF

• Koniec pierwszej połowy w Turynie. Jak na razie rozczarowujące 0:0!

• Najpierw w mur, a z dobitki prosto w środek bramki i bramkarz uderzył po rzucie wolnym Llorente.

• Kolejny raz faulował Eriksson, który ma już na koncie żółtą kartkę. Ostatnie upomnienie Marciniaka! Rzut wolny sprzed pola karnego.

• Powinno być 1:0 dla Juventusu! Liechsteiner idealnie uniknął spalonego i wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, ale za bardzo odchodzącą piłkę, by Asamoah zdołał zamknąć akcję!

• Na ostrą grę pozwala Marciniak. Rosenberg ostro skosił Evrę, ale został tylko upomniany. Na razie bez kolejnej kartki.

• Juventus - Malmoe FFJuventus - Malmoe FF

• Kolejny rzut rożny dla Juve. W narożniku Tevez, wrzutka i piłka wybita głową na krótkim słupku.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nam około pięciu minut i śmiało można powiedzieć, że mecz jak na razie zawodzi. Juventus podobnie jak w sobotnim spotkaniu z Udinese ma przewagę, ale dzisiaj nie potrafi przekuć jej na bramkę. Malmoe z kolei nie ma zbyt wielu atutów, by poważnie zagrozić Starej Damie.

• Krótko rozegrany korner i kolejny rzut rożny. Tym razem kompletnie źle wykonany, bo piłka trafiła w... sędziego Marciniaka.

• Llorente powalczył o piłkę tyłem do bramki, obrócił się i po rykoszecie oddał strzał. Rzut rożny.

• Było groźnie! Liechsteiner powalczył o piłkę z prawej strony pola karnego, zgrał na krótki słupek, a tam Tevez nie zdołał skierować jej w światło bramki.

• Kolejny strzał Juve sprzed pola karnego. Znowu wysoko nad bramką. Nie ma innego pomysłu na sforsowanie szwedzkiej defensywy.

• Tym razem rzut wolny z lewej strony pola karnego Malmoe, na wysokości 11 metra. Dośrodkowanie wypiąstkował Olsen.

• Wrzutka Teveza z rzutu rożnego, składał się tam któryś z Bianconerich do przewrotki, ale z nogi piłkę zdjął mu rywal.

• Kolejne uderzenie z dystansu Asamoah, po rykoszecie tylko rzut rożny

• Pierwsza żółta kartka, jaką musiał pokazać Szymon Marciniak. Ostrym wślizgiem rywala zatrzymał Magnus Eriksson i to on obejrzał kartonik.

• Tevez zatańczył przed polem karnym, zwiódł Adu, uderzył mocno... ale w środek bramki i piłkę złapał Olsen.

• Dwa rzuty rożne dla Malmoe nie przyniosły zagrożenia pod bramką Juve.

• Ależ okazja Malmoe! Świetna wrzutka z prawej strony do wbiegającego w pole karne Rosenberga, którego zatrzymał w ostatniej chwili Buffon! Tylko rzut rożny.

• Ręką w polu karnym pomagał sobie, przyjmując piłkę Pogba. Słuszna decyzja Marciniaka o przerwaniu gry gwizdkiem.

• Kwadrans gry za nami. Jak na razie polski zespół sędziowski nie miał wiele roboty, nie popełnił też żadnego błędu.

• Strzał z dystansu oddał Asamoah, ale piłkarz przeszła nad bramką.

• Odważniej zaczynają sobie poczynać piłkarze Malmoe. Juventus po początkowych atakach oddał nieco pola gry rywalom.

• Przepychanki w polu karnym, Marciniak upomina piłkarzy obu drużyn i nakazuje powtórzenie stałego fragmentu. Po ponownej wrzutce nie było zagrożenia.

• Leży na boisku Pogba, ale Szwedzi nie przerwali gry! Uderzył z dystansu Eriksen, i po rykoszecie mamy pierwszy rzut rożny dla Malmoe.

• Pa Konate ukarany żółtą kartką za faul.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne, uderzał głową Llorente. Bramkarz dobrze interweniował, ale Hiszpan i tak był na spalonym.

• Bomba z lewej strony w wykonaniu Asamoah wylądowała na obrońcy.

• Było groźnie! Poszło płaskie dośrodkowanie wzdłuż pola bramkowego Malmoe, ale żaden z piłkarzy Juventusu nie przeciął piłki!

• Jak na razie spokojne kilka minut za nami. Juventus utrzymuje się przy piłce, Szwedzi nadrabiają bieganiem.

• Pierwszy atak Juventusu, wrzutka w pole karne z prawej strony, ale obrońcy wybijają na aut. Po wznowieniu gry ponowna próba wrzutki, ale znowu kończy się na wybiciu piłki.

• Pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka i gramy!

• Szymon Marciniak

• I moment, na który czekaliśmy! Hymn Ligi Mistrzów!

• Oba zespoły wychodzą na murawę, wyprowadzane przez polski zespół sędziowski, któremu przewodzi arbiter główny dzisiejszego spotkania - Szymon Marciniak

• Oba zespoły powoli szykują się do wyjścia z tunelu. W Juventusie doskonałe nastroje. Podobnie na trybunach.

• Spotkanie z mistrzem Szwecji jak na razie nie zapełniło Juventus Stadium. Narzekać na frekwencję jednak nie można. Juventus - Malmoe

• Dla tych, którzy nie oglądali poprzednich meczów Malmoe i nie interesują się zbytnio ligą szwedzką należy zwrócić uwagę na jednego zawodnika - Emila Forsberga. Ten 22-letni pomocnik jest jednym z najważniejszych zawodników tego klubu i zapewne będzie pierwszym, który trafi do silniejszego klubu. W bieżącym sezonie strzelił 10 bramek w Allsvenska, oraz dorzucił kolejne dwa w Lidze Mistrzów a oprócz tego bardzo dobrze współpracuje z doświadczonym Markusem Rosenbergiem

• To Włosi są bezsprzecznie faworytem dzisiejszego starcia. Nie zapominajmy jednak, że na inaugurację poprzedniego sezonu Juventus zaledwie zremisował z innym zespołem ze Skandynawii - FC Kopenhaga, a rok wcześniej stracił punkty z duńskim Nordsjelland.

• Dla Szwedów data 16 września jest czymś więcej niż zwykłą datą rozegrania kolejnego meczu. Szwedzcy kibice czekali na udział drużyny ze swojego kraju w Lidze Mistrzów aż 14 lat i 16 września jest dniem, w którym tamtejszy klub ponownie wystąpi w najważniejszych rozgrywkach klubowych w Europie. Tym zespołem jest Malmoe FF

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Juventusu Turyn z Malmoe FF, które zapoczątkuje rywalizację w grupie A tegorocznej Ligi Mistrzów.