Manchester City

1

AS Roma

1

• Bardziej z 1pkt zadowoleni mogą być goście, to City miało narzucić swój styl gry, stało się inaczej. W następnych meczch Manchester będzie musiał juz wygrywać jeśli myśli o wyjściu z grupy, w następnej serii spotkań The Citizens zagrają na wyjeździe z CSKA Moskwa. Roma natomiast podejmie u siebie Bayern Monachium.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy an kolejne relacje live w serwisie Ekstraklasa.net! Dobranoc!

• Początek meczu idealnie ułożył się dla gospodarzy. Aguero wyprowadził City już w 4 minucie na prowadzenie. Po bramce gospodarze nie ruszyli po drugą bramkę, tylko dali grać Romie i to sie zemściło. W 24 minucie Giallorossi wyrównali po trafieniu niezniszczalnego Tottiego. W drugiej połowie dużo lepiej zagrało City, jednak piłkarze mistrza Anglii nie potrafili stworzyć idealnej sytuacji do strzelenia bramki.

• Koniec meczu!!! Manchester City tylko remisuje z AS Romą an Etihad Stadium 1-1.

• Jovetić z dystansu!!! Czarnogórzec otrzymał piłkę przed polem karnym gości. Uderzenie poleciało wysoko and bramką.

• Jeszce 60.sekund!!!!

• Ależ akcja!!! Piłkę od Toure otrzymał Jovetić wypuścił prostopadle Zabaletę. Argentyńczyk zagrał wzdłuż bramki gości, do piłki doszedł Silva, który jednak nie potrafił skierować piłki do bramki gości.

• Złe zagranie Joveticia, płyną cenne sekundy.

• Wrzutka Silvy w pole karne, do piłki nie sięgnął Jovetić. Futbolówkę złapał Skorupski.

• Konkurs na FB

• Ostatnie sekundy spotkania, przy piłce utrzymują się gospodarze. Arbiter dolicza 5. minut.

• Za kontuzjowanego Brazylijczyka pojawia się Torosidis.

• Iturbe szybko podniósł się po jednym ze starć, ucierpiał również Maicon, któż otrzymał uderzenie od Joveticia, potrzebna zmiana.

• Przerwa w grze, na boisku leży Iturbe.

• Piłka po dośrodkowaniu opuściła boisko. GWIZDEK ARBITRA.

• Gervinho prawym skrzydłem, wywalczył rzut rożny, chyba o to chodziło zawodnikowi Romy, aby zyskać trochę czasu.

• Zostało ostatnie 5. minut spotkania, czy będzie stać którąś z drużyn na jeszcze jedną bramkę?

• Ostatnia zmiana w City. Za Aguero pojawia się Stefan Jovetić.

• Lampard z 19 metra, niestety niecelnie. Aktywnie były zawodnik Chelsea.

• Za Florenziego wchodzi Holevas. Rudy Garcia zamierza bronić dobrego wyniku.

• Toure przedziera się środkiem boiska. piłka trafia do Milnera. Futbolówka trafiła na prawą stronę. Dopadł do niej Silva, mocno niecelne uderzenie zawodnika gospodarzy.

• Żółta kartka dla Nainggolana za odkopnięcie piłki po gwizdku arbitra.

• Piłka zagrywana z rzutu rożnego trafiła przed pole karne, dopadł do niej Silva, uderzenie Hiszpana minęło bramkę gości.

• Korner dla gospodarzy po akcji prawą stroną Aguero, który nabił defensora.

• Jak na razie dobre spotkanie Skorupskiego. Były zawodnik Górnika Zabrze broni pewnie.

• Toure fauluje Keitę.

• Roma od kilku minut tylko biega za piłką.

• Dobra akcja City!!! Z lewego skrzydła zagrywaną piłkę wzdłuż pola bramkowego wybił jednak Skorupski!!!

• Kolejny fragment meczu, w którym to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce,

• Jeszcze 15 minut, czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięską bramkę?

• Dobra akcja Giallorossich, piłka zagrywana w pole karne wybili obrońcy City.

• Opaskę kapitana w AS Romie przejął Seydou Keita.

• Pierwsza roszada w zespole Rudiego Garcii. Na boisku pojawi się w miejsce Tottiego, Juan Iturbe.

• Kontra Romy, lewym skrzydłem pognał Florenzi. Włoch zagrywał do Gervinho, były zawodnik Arsenalu nie doszedł do piłki.

• Manchester City - AS Roma

• Bardzo aktywny po wejściu an boisko jest Milner. Anglik dużo wnosi do gry Manchesteru.

• Atak pozycyjny The Citizens.

• Prostopadła piłka do Gervinho, szybszy Hart.

• Główkował Demichelis, faulowany Mapu.

• Uderzenie Franka Lamparda z dystansu, broni Skorupski, piłka wychodzi na rzut rożny.

• Można powiedzieć, ze wykrakałem. Z dystansu uderzał Pjanić. Bośniak otrzymał piłkę na dwudziestym metrze od Florenziego. Strzał nie leciał jednak w światło bramki.

• Roma od kilkunastu minut nie zagroziła bramce Harta.

• Piłkę zagrywaną przez Milnera łapie Skorupski.

• Faulowany Aguero przez Mangę. Będzie okazja dla City do zagrożenia bramce Skorupskiego.

• City ma jeszcze, aby wygrać spotkanie. Trzy punkty są bardzo potrzebne gospodarzom, jeśli chcą liczyć się w walce o awans z grupy.

• 8-8 w sytuacjach bramkowym.

• Zablokowany strzał Fernandinho po podaniu Lamparda. City się zdecydowanie ożywiło!!!

• Ponowna akcja Milnera, Anlgik dobrze wprowadził się na boisko!!

• Milner pobiegł lewym skrzydłem i uderzył, futbolówka minęła lewy słupek bramki Skorupskiego.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Lampard za Dżeko.

• Ładna akcja gospodarzy. Piłkę pociągnął Zabaleta, zagrał an lewe skrzydło. Piłka trafiła do Toure. Strzał zablokowany przez Nainggolana.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Zabaleta za faul na Tottim.

• Kolejny dobry fragment gry gości. Długo przy piłce utrzymują się goście.

• Ponownie strzela Pjanić tym razem z około 20 metrów obok bramki.

• Ależ akcja Romy!!! ładnie rozgrywali między sobą piłkarze z Rzymu. Piłka trafiła na lewe skrzydło. Futbolówka dotarła do Pjanicia. Bośniak z kilu metrów trafił w Harta..

• Faul Nanggolana. Powinna być żółta kartka dla zawodnika gości.

• Totti zaskakujące uderzenie Włocha. Hart wyciągnął się jak struna, futbolówka minęła prawy słupek bramki Anglika.

• Od razu mocno zaatakwoali gospodarze. Rzut wolny z 30 metrów dla The Citizens. Podopieczni Pellegriniego długo utrzymują się przy piłce.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Do drugiej części spotkanai gospodarze przystępują z jedną zmianą.Na boisku w miejsce Navasa pojawia Milner

• pozostałe wyniki spotkań 2 kolejki Ligi Mistrzów do przerwy:

APOEL 1 - 1 Ajax BATE 2 - 1 Ath. Bilbao PSG 2 - 1 Barcelona Schalke 0 - 1 Maribor Shakhtar 0 - 0 FC Porto Sporting 0 - 1 Chelsea

• Tak prezentuje się tabela grupy C w tej chwili: 1.Bayern 6 pkt.
    2.AS Roma 4 pkt.
    3.Manchester City 1 pkt.
    4.CSKA Moskwa 0 pkt.

• Początek meczu ułożył się dla gospodarzy idealnie. szybka bramka Aguero dała City upragnione prowadzenie. The Citizens nie poszli jednak za ciosem. Wyrównanie nastąpiło w 24 minucie. Dla podopiecznych Rudiego Garcii trafił 38 letni Totti.

• Nie udane zagranie piłkarzy City. Arbiter kończy pierwszą część spotkania. Jak an razie na Etihad Stadium 1-1.

• Faulowany Dżeko około 35 metrów od bramki Skorupskiego. Będzie to jedna z ostatnich okazji na strzelenie bramki w pierwszej połowie.

• Bez zagrożenia pod bramką Anglika. Piłkę rozgrywają gospodarze.

• Ale okazja!!!! Piłka rzucona an wolne pole do Gervinho. Strzał zawodnika Giallorossich broni Hart. Korner dla gości.

• Akcja Romy. Rzymianie długo rozgrywali piłkę, Podanie Tottiego za linię obrony zostało przejęte przez zawodników City.

• Teraz to Manchester ma więcej z gry, czy The Citizens będzie stać na strzelenie drugiej bramki przed przerwą?

• Kompany z dystansu. strzał Belga z około 20 metrów mija bramkę gości.

• Ależ akcja Manchesteru. Navas zagrywał do Silvy, ten mu odegrał w polu karnym. Piłka odbiła się od ręki interweniującego defensora Romy. Gwizdek arbitra milczy!!!

• Atakowali rzymianie, znowu spalony, już trzeci w pierwszej części spotkania.

• Wrzutka z prawego skrzydła dociera do Dżeko. Strzał Bośniaka zablokowany przez Manolasa.

• Posiadanie piłki 52% do 48 % na korzyść gospodarzy.

• Kibice Manchesteru mogą być zdziwieni postawą swoich ulubieńców.

• Kontra Romy, prawą stroną pognał bokiem boiska, piłkę otrzymał Ashley Cole, jednak przy zagraniu Anglika arbiter podniósł chorągiewkę.

• Lewą strona manchester, wrzutka Silvy w pole karne, wybijają obrońcy.

• Teraz chwilę Manchester utrzymywał się przy piłce, jednak grę przerwał arbiter. Faulowany Mapu Young-Mbiwa.

• Długo przy piłce utrzymują się goście, MANCHESTER JAKBY ZAMROCZONY.

• Rzymianie grają w tym fragmencie gry lepiej. Swobodnie rozgrywają między sobą piłkę.

• Nic ze stałego fragmentu gry nie wynikło. Zawodnicy na krótko rozegrali korner i stracili piłkę.

• Rzut rożny dla City, gospodarze muszą strzelić drugą bramkę.

• Totti lobem pokonuje Joe Harta. Anglik mógł chyba to obronić. Totti został tym samym najstarszym strzelcem bramki w Lidze Mistrzów!!!

• Goooooooooooooolllll Totti!!! 1-1!!!

• Kilka chwil temu uderzał środkowy pomocnik gości Radja Nainggolan. Nadal 1-0 dla gospodarzy.

• Ładna akcja AS Romy. W środku pola rozgrywali pomocnicy, potem piłkę przejął Gervinho, jednak nie dobiegł do piłki, którą pewnie wyłapał Joe Hart.

• Atak pozycyjny Gialorossich przerwany przez Zabaletę.

• Od bramki Skorupski

• Aguero szarżował lewą stroną. Argentyńczyk w starciu z Manolasem wywalczył rzut rożny.

• Faul na Dżeko. Przewinił Mapou Yanga-Mbiwa

• Rzut wolny ze środka boiska The Citizens.

• Rzymianie próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Teraz to Roma jest w trudnej sytuacji.

• Maicon uderzenie z dystansu, piłka odbija się od poprzeczki!!!

• Nie wyczuł intencji Aquero Łukasz Skorupski. 1:0 dla Manchesteru!

• Żółta kartka dla Maicona za faul w polu karnym.

• Rzut karny dla Manchesteru!

• Wrzutka w pole karne i bez problemu piłkę przejął Skorupski.

• Pierwszy kontakt z piłką Skorupskiego, który zmuszony był interweniować szybkim wybiciem, naciskany przez rywali.

• Początek spotkania! Gramy!

• Oba zespoły wyszły już na murawę. W Manchesterze da się odczuć podniosła atmosferę Ligi Mistrzów!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Bjorn Kupiers. Holender w ostatni weeknd prowadził spotkanie ligowe w Drammen, gdzie Goa Ahead Eagles podejmowała Feyenoord Rotterdam.

• Obydwie drużyny wygrały swoje mecze ligowe: Manchester City pokonał Hull City 4-2 po dwóch trafieniach Edina Dżeko oraz bramce Sergio Aguero i Franka Lamparda. AS Roma wygrała po bramkach Alessandro Florenziego i Mattii Destro 2-0 z Hellas Verona.

• Jeśli chodzi o rywalizację Manchesteru z drużynami włoskimi, to bilans The Citizens jest korzystny: dwa zwycięstwa oraz dwa remisy. Statystyka Romy z angielskimi zespołami jest bardzo słaba: jedno zwycięstwo, pięć remisów i aż jedenaście porażek!!

• Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, Manchester City ani razu nie grał z AS Romą, będzie to premierowe starcie pomiędzy tymi zespołami.

• Lista nieobencyh po stornie gości jest o wiele dłuższa. Do grona kontuzjowanych należą: Balzaretti, Strootman, Castan, Astori, Borriello, Ucan, De Rossi oraz de Sanctis

• Jeśli chodzi o nieobecnych. to w zespole mistrzów Anglii brakuje Nasriego oraz Fernando. Nasri przeszedł operację pachwiny i będzie musiał pauzować około miesiąca.

• Rudy Garcia do swojej dyspozycji an ławce pozostawił: Curci (B), Destro, Holebas, Iturbe, Ljajić, Paedes, Torosidis.

• Na ławce rezerwowych w ekipie Manchesteru City dziś zasiądą: Caballero (B), Jovetic, Kolarov, Lampard, Mangala, Milner, Sagna.

• W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Manchester City uległ na wyjeździe Bayernowi 0-1. Natomiast rzymianie pokonali na Stadio Olimpico CSKA Moskwa 5-1.

AS Roma - CSKA Moskwa 5-1 (4-0)
    Juan Iturbe 6`, Gervinho 10`, 31`, Maicon 20`, Siergiej Ignaszewicz 50` (s) - Ahmed Musa 82`.

Byern Monachium - Manchester City 1-0
    Jerome Boateng 90`

• Manchester City i AS Roma jeszcze nigdy nie spotkali się w bezpośrednim spotkaniu. Będzie to pierwszy mecz pomiędzy tymi dwoma gigantami.

• W pierwszym składzie Giallorossich wyjdzie Łukasz Skorupski!

• O godzinie 18. został rozegrany drugi mecz grupy C: CSKA Moskwa - Bayern Monachium. Spotkanie wygrali Bawarczycy 1-0 po bramce Thomasa Mullera. Do 90 minut w barwach gości grał reprezentant Polski- Robert Lewandowski.

• Zanim rozpocznie się dzisiejsze spotkanie, serdecznie zapraszamy do przeczytania zapowiedzi meczu zrealizowanej przez jedną z Naszych redakcyjnych koleżanek.

Manchester City - AS Roma LIVE! Hit kolejki LM na Etihad

• Witamy na relacji live ze spotkania Manchester City - AS Roma. Za godzinkę z minutami pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający jedno z najciekawszych spotkań 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów!!!