Olympiakos Pireus

3

Atletico Madryt

2

• Bardzo dobre spotkanie i zwycięstwo drużyny skuteczniejszej, którą był Olympiakos. Atletico zaczyna nową Ligę Mistrzów bez punktu. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• KONIEC!

• Trzy minuty doliczone.

• Kartka dla Griezmanna.

• Kartka dla Saula.

• Uderzenie z dystansu Mitroglou pada łupem Oblaka!

• Francuz wykańcza na drugim słupku znakomitą akcję gości i podanie Koke z prawego skrzydła! Atletico wraca do gry!

• A jednak!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Griezmann!

• Pięć minut do końca. Atletico już tu nic nie zrobi.

• Giannoulis zmienia Kasamiego.

• Griezmann z lewego skrzydła zagrywa płasko w ręce Roberto.

• Rzuty rożne dla Atletico teraz też nie przynoszą efektu. Cerci głową zagrywa w ręce Roberto.

• Olympiakos w niezwykle komfortowej sytuacji. Dwie bramki przewagi i niezła gra w defensywie - to może dawać pewność.

• Saul zmienia Mario Suareza.

• Czyżby było po meczu?! Olympiakos jest niezwykle skuteczny! Kasami świetnie poradził sobie na prawym skrzydle i dograł przed bramkę, gdzie Mitroglou nie dał szans Oblakowi!

• Olympiacos Pireus - Atletico Madryt

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Mitroglou!

• Powtórka z rozrywki. Cerci dostał piłkę w polu karnym, ale znowu był za linią obrony.

• Cerci na spalonym.

• Schodzi z boiska Afellaya, wchodzi NDinga.

• Rzut wolny dla Greków, ale centra Kasamiego pada łupem Oblaka.

• Cerci zmienia Raula Garcii.

• Teraz ten mecz toczy się pod dyktando Atletico. Gospodarze tylko się bronią.

• Arda Turan z dystansu szukał okienka bramki Roberto, ale nieznacznie się pomylił!

• Teraz Griezmann zablokowany w polu karnym rywala. To są jego minuty.

• Indywidualna akcja Griezmanna i precyzyjny płaski strzał Francuza zza szesnastki, ale Roberto znowu świetnie broni!

• Po rzucie rożnym i centrze Koke piłkarze Atletico łapią faul w ataku.

• Szansa! Arda spod linii końcowej dograł w pole karne do Griezmanna, którego mocny strzał kapitalnie broni Roberto!

• Dośrodkowanie Ansaldiego pada łupem Roberto.

• Fuster z kolei zmienia Domingueza.

• Antoine Griezmann zmienia kapitana Atletico, Gabiego.

• Olympiacos Pireus - Atletico MadrytOlympiacos Pireus - Atletico Madryt

• Kontra Olympiakosu, piłkę dostaje Mitroglou, ale zza pola karnego uderza wysoko nad bramką.

• Arda swoim strzałem z dystansu znokautował jednego z rywali, ale ten szybko się pozbierał.

• Kolejny gwizdek przeciwko Mandzukiciowi. Tym razem sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

• Na spalonym złapany Mandzukic, ale to był raczej błąd arbitra.

• Spore zmieszanie w polu karnym Olympiakosu, ale Grecy wychodzą z niego zwycięsko.

• Atletico w bardzo nieśmiałym ataku pozycyjnym. Ciężko to idzie podopiecznym Simeone.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania. Obie drużyny bez zmian.

• Skuteczność Olympiakosu w nielicznych akcjach Greków w tej połowie pozwoliła im prowadzić w tym meczu już 2:0, ale Mario Mandzukić swoim trafieniem sprawił, że w drugiej połowie będzie 'gra na noże' o każdy punkt. Zapowiada się świetne widowisko.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olympiakos prowadzi 2:1.

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• ... oraz Maniatis.

• Za masową konfrontację ukarani Koke...

• Wielkie zamieszanie teraz pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Będą kartki!

• Kończy się ta połowa, ale Atletico ma kontakt z rywalem. Druga część gry zapowiada się doskonale.

• Doskonałe dośrodkowanie Ardy Turana, wspaniale zgubił rywala Mandzukic i kontrującym uderzeniem głową zmniejsza straty gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piękna główka Mandzukicia!

• Olympiakos Pireus - Atletico MadrytOlympiakos Pireus - Atletico Madryt

• Żółta kartka dla Domingueza.

• Teraz Atletico jest pod ścianą, a Olympiakos nabrał wiatru w żagle. Czy mistrzowie Hiszpanii będą w stanie jeszcze pograć o coś w tym meczu?

• Katastrofa w obronie Atletico! Mario z Ansaldim zderzyli się przy próbie przecięcia podania Domingueza! Piłka trafia do Afellaya, ten wpadł w pole karne i w idealnej sytuacji płaskim strzałem podwyższył prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Afellay!

• Kapitalnie przedarł się prawym skrzydłem Juanfran i zagrał przed pole karne do Raula Garcii, ale ten nie zdołał skierować piłki w bramkę gospodarzy!

• Zamieszanie w polu karnym Olympiakosu! Gospodarze ofiarnie blokują uderzenie Ardy Turana!

• Atletico w ataku pozycyjnym. Dużo piłek kierowanych w pole karne do Mandzukicia, a temu na razie trochę brakuje do szczęścia, choć niewiele.

• Walka Mandzukicia z Abidalem! Doświadczony Francuz blokuje strzał głową swojego rywala!

• Raul Garcia! Teraz on po stałym fragmencie gry głową nieznacznie się pomylił!

• Znowu dopadł do dośrodkowania Mandzukić, ale tym razem głową uderzył bardzo niecelnie.

• Arda Turan dośrodkował w pole karne, gdzie przewrócił się w starciu z rywalem Raul Garcia, ale bez faulu. Gramy dalej.

• Mandżukić! Grający z tamponami w nosie Chorwat uderza teraz głową nieznacznie ponad bramką!

• Mandżukić w pojedynku z Botią wywalcza rzut rożny dla Los Colchoneros.

• Kwadrans meczu za nami. Niespodziewane prowadzenie gospodarzy, ale to na pewno tylko ożywi ten mecz.

• Mistrzowie Grecji na prowadzeniu! Krótkie rozegranie rzutu rożnego, piłka przed pole karne, gdzie na mocny płaski strzał zdecydował się Arthur Masuaku, a piłka wobec spóźnionej interwencji Moyi wpadła do siatki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Masuaku!!!

• Miranda w ostatniej chwili wybija piłkę po centrze Maniatisa! Rzut rożny dla gospodarzy.

• Pressing gości już na połowie rywala. Grecy jednak wychodzą z niego bez straty i budują akcję pozycyjną.

• Niedokładne dośrodkowanie Hiszpana, ale kontrę Domingueza przerywa Juanfran.

• Rzut rożny dla Atletico. Piłkę bierze w ręce Koke.

• Krwotok z nosa Mandzukicia zatrzymany, Chorwat na boisku, ale zobaczymy jak długo.

• W ataku pozycyjnym Grecy, Atletico na razie w defensywie.

• Przerwa w grze trwa, ale Mandzukić chyba nie wróci na boisko.

• Leży na boisku Mandzukić, który chyba ma złamany nos. Duży problem Chorwata.

• Warto wspomnieć, że dzisiaj Diego Simeone, za swoje zachowanie w finale Ligi Mistrzów, musi obserwować mecz z trybun.

• Żółta kartka dla Gabiego za przerwanie kontry rywala.

• Pierwszy gwizdek i zaczynamy!

• Sędzią spotkania będzie Portugalczyk Pedro Proenca.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko, czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Rezerwowi Olympiakosu: Balazs Megyeri, Kostas Giannoulis, Delvin Ndinga, David Fuster, Tasos Avlonitis, Jimmy Durmaz, Dimitris Diamantakos.

• Rezerwowi Atletico: Miguel Moya, Jesus Gamez, Jose Gimenez, Saul Niguez, Alessio Cerci, Antoine Griezmann, Tiago Mendes.

• Prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Przypomnijmy, że w tej grupie są jeszcze Juventus Turyn oraz szwedzkie Malmoe.

• Olympiakos Pireus, aktualny mistrz Grecji, ostatnią edycję Champions League też może uznać za udaną. Grecy nie tylko wyszli z grupy, odsyłając z kwitkiem choćby Benfikę Lizbona. Podopieczni Michela mogli jeszcze wyeliminować w 1/8 finału Manchester United, ale po zwycięstwie u siebie 2:0, ulegli na Old Trafford 0:3.

• Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół Atletico Madryt, aktualny mistrz Hiszpanii i finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów. O sile zespołu Diego Simeone wystarczy powiedzieć, że w ostatni weekend Los Colchoneros zwyciężyli w derbach z Realem Madryt na Santiago Bernabeu 2:1. Dlatego też Arda Turan i spółka są faworytami dzisiejszej rywalizacji.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Olympiakos Pireus zmierzy się z Atletico Madryt.