2

• Koniec! Podział punktów we Lwowie!

• Goooool! Drugi raz Martinez i Porto ratuje punkt w samej końcówce! Dramat Szachtara!

• Żółta kartka dla Ilsinho!

• Porto jeszcze walczy! Rzut karny wykorzystał Martinez i mamy bramkę kontaktową!

• Goooool! Jest już chyba po meczu! Luiz Adriano na 2:0!

• Porto raz po raz w ataku, ale na razie świetnie spisuje się Piatow!

• Rzut rożny dla Porto, wrzucał Quintero, ale bez efektu.

• Bernad za Douglasa Costę

• Adrian Lopez za Brahimiego.

• Zmiana w Szachtarze.

• Porto coraz śmielej, teraz próbował Quintero, blisko krótkiego słupka Piatowa.

• Żółta kartka dla Fernando.

• Strasznie Tello zepsuł tą akcję! Zupełnie niepotrzebna próba dryblingu.

• Porto stara się przejąć inicjatywę, na razie nic z tego jednak nie ma.

• Zmiana w Porto, Martinez zastąpi Aboubakara.

• Zmiana w Porto, Quintero zastąpi Marcano.

• Maicon wysoko nad bramką.

• Rzut wolny dla Porto, około 25 metrów do bramki Piatowa.

• Dośrodkowanie na Aboubakara wyłapane przez Piatowa.

• Niefrasobliwie poczynają sobie piłkarze Porto, tracąc ją przed polem karnym Szachtara.

• Chwilowe problemy techniczne, już wracamy z relacją, przepraszamy za usterkę.

• Cudowny odbiór Kuchera w polu karnym Porto! Zaraz potem wyłożenie piłki do Teixeiry, a ten do pustej bramki i 1:0 dla Szachtara!

• Szachtar Donieck - FC PortoSzachtar Donieck - FC Porto

• Na minimalnym spalonym Tello.

• Celne uderzenie Srny po rykoszecie, które wyłapuje jednak Fabiano.

• Żółta kartka dla Srny, sędzia pokazuje, że gramy na gwizdek.

• Ostry faul Maicona przed polem karnym Porto.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec ciekawej I połowy.

• Dobra kontra gości! Tello uderza niecelnie, tuż obok bramki Piatowa.

• Niesamowity drybling Brahimiego, zakończony dośrodkowaniem niewykorzystanym jednak przez jego kolegów.

• Żółtą kartką ukarany Kucher.

• Zaczęło się polowanie. Zawodnicy zamiast zająć się strzelaniem goli, zajmują się bezceremonialnymi próbami odbioru piłki.

• Żółta kartka dla Torresa.

• Piatow broni karnego wykonywanego przez Brahimiego!

• Faul Kuchera na Brahimi'm. Rzut karny!

• Ostry atak Brahimiego, wydaje się, że zasługiwał na kartkę, tylko faul dla Szachtara.

• Szachtar Donieck - FC Porto

• Osamotniony Aboubakar zdołał wywalczyć rzut rożny, chwilę po dośrodkowaniu Tello kolejny kontratak gospodarzy, który kończy się po nieskutecznym podaniu wychodzących trzech na jednego graczy Szachtara.

• Kolejna kontrowersja w polu karnym, lecz tym razem gości. Sędzia nadal niewzruszony.

• Doskonała akcja Szachtara! Cudowna prostopadła piłka na skrzydło, ostre dośrodkowanie, na koniec nieporozumienie między obrońcą Porto i Fabiano, lecz tylko rzut rożny dla Szachtara.

• Więcej spokoju na boisku, mało strzałów fundują nam dziś bohaterowie spotkania.

• Tello szukał prostopadłym podaniem Aboubakara, ale nieskutecznie.

• Coraz odważniej poczynają sobie goście, Szachtar teraz broni się na własnej połowie.

• Goście sygnalizowali rękę w polu karnym Rakickiego, Cakir pozostaje niewzruszony!

• Optyczna przewaga gospodarzy, to oni kontrolują ten mecz, a piłka w większości czasu na połowie Portugalczyków.

• Chwilowa przerwa w grze, gracze Porto zderzyli się głowami podczas walki o piłkę z graczem Szachtara.

• Świetny strzał Danilo! Bardzo blisko prawego słupka Piatowa!

• Porto chwilowo lekkie problemy z wyprowadzeniem ataku z własnej połowy.

• Fabiano paruje strzał Taisona na rzut rożny!

• Akcja Szachtara w dobrym tempie, zwolniona po lewej stronie przez Taisona.

• Aktywnie gra Porto, teraz dobre dośrodkowanie w pole karne, które strzałem w rękawice Piatowa wykańcza Aboubakar.

• Porto niezbyt udanie wykonało ten stały fragment gry, strzał na krótki róg nie zagroził bramce Piatowa.

• Fernando próbował odebrać rywalowi piłkę, ale dopuścił się faulu kopiąc go w nogi. Mamy rzut wolny dla drużyny FC Porto.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi FC Porto: Adrian, Evandro, Fernandez, Martinez, Neves, Quintero, Ricardo

• Rezerwowi Szachtara: Bernard, Fred, Hladkyj, Kanibolockyj, Marlos, Ordets

• Obok prezentujemy składy obu drużyn!

• Niewielkim faworytem tego spotkania wydaje się być Szachtar. Drużyna z Ukrainy musi wykorzystać atut swojego boiska jeśli chce włączyć się do walki o awans.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Szachtar Donieck zmierzy się z FC Porto..