Polska

0

- 2 połowa

0 dogrywka 2 połowap.

• Koniec! Niestety po ogromnych błędach naszej obrony Polacy przegrywają na kartoflisku z naszymi sąsiadami Litwinami 0:2. Panie Smuda bierz się Pan do roboty bo EUTO 2012 już niedługo!

• Roger za Obraniaka

• Grosicki i........ piłka przechodzi wzdłuż całej lini bramkowej bramki Litwinów! Cóż za pech "Grosika"!

• Mindaguas Panka wchodzi z lewej strony w pole karne uderza tuż obok bezradnego i zagubionego Małkowskiego, na szczęście dla nas piłka uderza w słupek

• Z kontrą wychodzą Polacy piłka zgrana jest do Lewandowskiego ten spokojnie przekłada sobie piłkę na drugą nogę, uderza, lecz niecelnie!

• Druga połówka mniej ciekawsza od pierwszej

• Niepilnowany Danilevicius uderza obok bramki

• Zaczynamy

• Koniec pierwszej części spotkania. N adrugie 45 minut zapraszam już za 15 minut

• Piłka przechodzi przez pole karne i ląduje pod nogami niepilnowanego Obraniaka ten niestety nie zdobywa bramki, dobrą interwencją popisuje się litewski bramkarz

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu, ukarany ją Kamil Glik

• Obraniak wrzuca w pole karne, bez problemów łapie piłkę Kanscemarskas

• Lewandowski znajduje się w pozycji sam na sam z bramkarzem pudłuje niestety w tej sytuacji....

• Polacy grają bardzo słabo w dzisiejszym spotkaniu. Brak jakiegoś zawodnmika, który mógłby pociągnąć tą grę.

• Piszczek w pole karne rywala zagrywa bardzo niecelnie

• Błąd obrony wykorzystuje Cesnauskis, który pokonuje bramkarza Lechii Gdańsk

• Litwa-Polska 2:0

• Ależ centymetry teraz uprzedzony został Błaszczykowski, rzut rożny dla Polski.

• Cesnauskis bardzo mocno, ale jego strzał przechodzi ponad bramką.

• Interwencja Piszczka pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

• Fatalne uderzenie "Lewego", piłka mija bramkę

• Głowacki źle interweniuje, wybija piłkę wprost pod nogi Mikoliunasa ten technicznym uderzeniem pokonuje bezradnego Małkowskiego.

• Niestety gol dla Litwy

• Nasi zawodnicy, bardzo często stosują pressing w dzisiejszym spotkaniu

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, tym samym pierwszy rzut rożny dla Polaków.